Los soutěže - I. ČLD U19
1. kolo, 10.8.2024 od 13.30 hodin 1. FC Slovácko U19 - FK Mladá Boleslav U19
2. kolo, 16.8.2024 od 14.30 hodin FK Mladá Boleslav U19 - FC Zlín U19
3. kolo, 24.8.2024 od 17.00 hodin SK Olomouc Sigma MŽ U19 - FK Mladá Boleslav U19
4. kolo, 31.8.2024 od 11.00 hodin FK Mladá Boleslav U19 - FC Zbrojovka Brno U19
5. kolo, 7.9.2024 od 14.00 hodin FC Baník Ostrava U19 - FK Mladá Boleslav U19
6. kolo, 14.9.2024 od 11.00 hodin FK Mladá Boleslav U19 - SK Dynamo České Budějovice U19
7. kolo, 21.9.2024 od 16.30 hodin FK Dukla Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19
8. kolo, 28.9.2024 od 11.00 hodin FK Mladá Boleslav U19 - FC Viktoria Plzeň U19
9. kolo, 5.10.2024 od 11.00 hodin FK mládeže Vysočina Jihlava U19 - FK Mladá Boleslav U19
10. kolo, 12.10.2024 od 11.00 hodin AC Sparta Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19
11. kolo, 19.10.2024 od 11.00 hodin FK Mladá Boleslav U19 - FK Pardubice U19
12. kolo, 26.10.2024 od 14.30 hodin SK Slavia Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19
13. kolo, 2.11.2024 od 11.00 hodin FK Mladá Boleslav U19 - FK Jablonec U19
14. kolo, 9.11.2024 od 10.00 hodin FC Slovan Liberec U19 - FK Mladá Boleslav U19
15. kolo, 16.11.2024 od 11.00 hodin FK Mladá Boleslav U19 - SFC Opava U19
Spolupráce mladoboleslavského fotbalu s obchodní společností Lokotrans bude pokračovat ...
Utkání 2. kola ročníku 2024-25 Chance Ligy FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko se hraje ...
Utkání druhého předkola Konferenční evropské ligy v posledním červencovém čtvrtku roku ...
Po středečním tréninku přibližně třicet hodin před výkopem prvního ze dvou střetnutí Ml ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Viktoria Plzeň | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
1. | FC Slovan Liberec | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3. | SK Sigma Olomouc | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3. | FK Jablonec | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5. | Bohemians Praha 1905 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5. | AC Sparta Praha | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7. | FC Hradec Králové | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8. | SK Slavia Praha | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8. | 1. FC Slovácko | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10. | FK Pardubice | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10. | FC Baník Ostrava | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
12. | FK Teplice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
13. | MFK Karviná | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13. | FK Dukla Praha | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15. | SK České Budějovice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
15. | FK Mladá Boleslav | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |