02. 03. 2020 |
Středa 4.3.
FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav od 17.30 hodin MOL CUP
Sobota 7.3.
FK Mladá Boleslav U19 - SFC Opava U19 od 10.30 hodin (MST UMT)
FK Mladá Boleslav U17 - SFC Opava U17 od 12.45 hodin (MST UMT)
FK Mladá Boleslav U15 - FK Jablonec U15 od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Jablonec U14 od 12.00 hodin (9.ZŠ UMT)
Tempo U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Tempo U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 10.30 hodin
Neděle 8.3.
FK Mladá Boleslav B - FC Hradec Králové B od 10.15 hodin
Ústí nad Labem U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
Ústí nad Labem U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Brno od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - FK Viktoria Žižkov U11 od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Praha od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - FK Viktoria Žižkov U9 od 12.30 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Neratovice od 9.00 hodin
Pondělí 9.3.
FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
Tři týdny po březnových oslavách šestatřicátých narozenin stoper Marek Suchý podepsal p ...
Utkání 2. kola nadstavbové mistrovské skupiny ročníku 2023-24 FORTUNA:LIGY FC Baník Ost ...
Vstup do ligové nadstavby se mladoboleslavským fotbalistům nepovedl. V úvodní čtvrthodi ...
Z početné skupiny mladoboleslavských fotbalistů hostujících v pěti klubech tří různých ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2. | SK Slavia Praha | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4. | FC Baník Ostrava | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5. | FK Mladá Boleslav | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6. | 1. FC Slovácko | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7. | FC Slovan Liberec | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8. | SK Sigma Olomouc | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9. | FC Hradec Králové | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10. | FK Teplice | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12. | FK Jablonec | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13. | FK Pardubice | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14. | MFK Karviná | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15. | FC Zlín | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16. | SK České Budějovice | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |