FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Ročník U-10 | Zprávy

Počet článků 88: << < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] > >>
Finále poháru mládeže Ondrášovka Cup v Benešově

Finále poháru mládeže Ondrášovka Cup v Benešově

29. 05. 2018 | 

Hráči starší přípravky FK Mladá Boleslav kategorie U10 (ročník narození 2008) se v minulém víkendu zúčastnili finále poháru mládeže Ondrášovka Cup v Benešově, který probíhal pod patronátem FAČR.

Tréninkový plán: Červen

Tréninkový plán: Červen

01. 06. 2016 | 

 

 

 

 

1.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
2.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
3.6.
4.6. Ondrášovka Cup
5.6. Ondrášovka Cup
6.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
7.6.
8.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
9.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
10.6.
11.6. Mistrovské utkání 10.00 hodin (Čistá)
12.6.
13.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
14.6.
15.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
16.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
17.6. Ukončení sezony Sobotka - Hotel Ort
18.6.
19.6. Mistrovské utkání 10.00 hodin (Ml.Boleslav 9.ZŠ)
20.6.
21.6.
22.6.
23.6.
24.6.
25.6.
26.6.
27.6.
28.6.
29.6.
30.6.

Tréninkový plán: Květen

Tréninkový plán: Květen

28. 04. 2016 | 

 

 

 

 

1.5. Mistr.utkání - Kněžmost 10.00 - 11.15 hodin
2.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
3.5.
4.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
5.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
6.5.
7.5.
8.5.
9.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
10.5.
11.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
12.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
13.5.
14.5.
15.5. Turnaj - Ústí nad Labem 9.00 - 16.00 hodin
16.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
17.5.
18.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
19.5. Přátelské utkání - Hamburger SV 16.00 - 17.30 hodin (Ml.Boleslav)
20.5.
21.5.
22.5. Mistr.utkání - Doubrava 10.00 - 11.15 hodin 9.ZŠ
23.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
24.5.
25.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
26.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
27.5.
28.5.
29.5. Satelit - Dukla Praha -Juliska
30.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin

Tréninkový plán: Duben

Tréninkový plán: Duben

29. 03. 2016 | 

 

 

 

 

1.4.
2.4.
3.4. Mistrovské utkání - Bezno 10.30 hodin (Bezno)
4.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
5.4.
6.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
7.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
8.4.
9.4. Tutnaj Kochánky 9.00 - 15.00 hodin (Kochánky)
10.4. Turnaj Kosmonosy 9.00 - 15.00 hodin (Kosmonosy)
11.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
12.4.
13.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
14.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
15.4.
16.4.
17.4. Přátelské utkání - Dukla 10.30 hodin (Juliska)
18.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
19.4.
20.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
21.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
22.4.
23.4.
24.4. Mistrovské utkání - Kosmonosy 10.00 hodin (Ml.Boleslav 9.ZŠ)
25.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
26.4.
27.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
28.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
29.4.
30.4. Turnaj - Libčice nad Vltavou 9.00 - 16.00 hodin

Tréninkový plán: Březen

Tréninkový plán: Březen

23. 02. 2016 | 

 

 

 

 

1.3.
2.3. Trénink - 9.ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
3.3. Trénink - 9.Zš UMT 16.30 - 18.00 hodin
4.3.
5.3. Satelit - Vlašim 10.00 - 13.00 hodin
6.3.
7.3. Trénink - 9.ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
8.3.
9.3. Trénink - 9.ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
10.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
11.3.
12.3.
13.3. Přátelské utkání Jablonec 14.00 hodin 9.ZŠ
14.3. Trénink - 9.ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
15.3.
16.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
17.3.
18.3. Trénink - MST UMT 16.30 - 18.00 hodin
19.3.
20.3. Miniturnaj - Hradec 10.00 - 13.00 hodin
21.3. Trénink - 9.ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
22.3.
23.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
24.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
25.3.
26.3.
27.3. 8.30 hodin Mistrovské utkání - Benátky nad Jizerou
28.3.
29.3.
30.3. Trénink -  8.ZŠ přírodní tráva 16.30 - 18.00 hodin
31.3. Trénink - 8.ZŠ přírodní tráva 16.30 - 18.00 hodin

Tréninkový plán: Únor

Tréninkový plán: Únor

26. 01. 2016 | 

 

 

 

 

1.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
2.2.
3.2. Soustředění Brandýs nad Labem, Sraz - 16.00 hodin
4.2. Soustředění Brandýs nad Labem
5.2. Soustředění Brandýs nad Labem
6.2. Soustředění Brandýs nad Labem
7.2. Soustředění Brandýs nad Labem
8.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
9.2.
10.2. Trénink 9. ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
11.2. 17.00 -18.30 hodin  Model U11
12.2.
13.2.
14.2.
15.2.
16.2.
17.2.
18.2.
19.2.
20.2.
21.2.
22.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
23.2.
24.2. Trénink 9. ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
25.2. Trénink 9. ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
26.2.
27.2.
28.2. Turnaj Šeberov (Bohemians Praha)
29.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin

Tréninkový plán: Leden

Tréninkový plán: Leden

04. 01. 2016 | 

 

 

 

 

8.1. Trénink - 9.ŽŠ UMT 16.00 - 17.30
9.1. Satelit Ml.Boleslav 10.00-13.00 9.ŽŠ UMT
10.1.
11.1. Trénink - V.hala 9.ŽŠ 15.45-17.00
12.1.
13.1. Trénink - M.hala 9.ŽŠ 16.00 - 17.30
14.1. Trénink - 9.ŽŠ UMT 16.30 - 18.00
15.1.
16.1. Turnaj Litoměřice 9.00 - 14.00
17.1.
18.1. Trénink - V.hala 9.ŽŠ 15.45 - 17.00
19.1.
20.1. Trénink - M.hala 9.ŽŠ 16.00 - 17.30
21.1. Trénink - 9.ŽŠ UMT 16.30 - 18.00
22.1.
23.1. Satelit Kladno 10.00 - 13.00
24.1.
25.1. Trénink - V.hala 9.ŽŠ 15.45 - 17.00
26.1.
27.1. Trénink - M.hala 9.ŽŠ 16.00 - 17.30
28.1.
29.1.
30.1.
31.1.

Tréninkový plán: Prosinec

Tréninkový plán: Prosinec

10. 11. 2015 | 

 

 

 

 

1.12.
2.12. Trénink 9. ZŠ m.hala 16.00 - 17.30 hodin
3.12. Trénink 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
4.12.
5.12.
6.12. Satelit Plzeň 10.00 - 15.00 hodin
7.12. Trénink 9.ZŠ v.hala 15.45 - 17.00 hodin
8.12.
9.12. Trénink 9.ZŠ m.hala 16.00 - 17.30 v
10.12.
11.12.
12.12. Zakončení sezony

Tréninkový plán: LISTOPAD

Tréninkový plán: LISTOPAD

26. 10. 2015 | 

 

 

1.11. Mist.utk. FFMB - Dobrovice 10.00 - 11.15 hodin UMT 9.ZŠ
2.11. Trénink - V.hala 9.ZŠ 15.45 - 17.00 hodin
3.11.
4.11. Trénink  - M.hala 9.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
5.11.
6.11. Trénink UMT 9.ZŠ 17.00 - 18.30 hodin
7.11.
8.11.
9.11. Trénink - V.hala 9.ZŠ 15.45 - 17.00 hodin
10.11.
11.11. Trénink - M.hala 9.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
12.11. Trénink UMT 9.ZŠ 16.30 - 18.00 hodin
13.11.
14.11.
15.11. Přípravné utkání FKMB - Dukla na UMT 9.ZŠ 10.00 hodin
16.11.
17.11.
18.11. Trénink - M.hala 9.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
19.11. Trénink UMT 9.ZŠ 16.30 - 18.00 hodin
20.11.
21.11. Turnaj Benešov 9.00 - 14.00 hodin
22.11.
23.11. Trénink - V.hala 9.ZŠ 15.45 - 17.00 hodin
24.11.
25.11. Trénink - M.hala 9.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
26.11. Trénink UMT 9.ZŠ 16.30 - 18.00 hodin
27.11.
28.11.
29.11.
30.11. Trénink - V.hala 9.ZŠ 15.45 - 17.00 hodin

 

Tréninkový plán: ŘÍJEN

Tréninkový plán: ŘÍJEN

29. 09. 2015 | 

 

 

 

 

 

1.10.
2.10. Trénink - 9.ZŠ (UMT) 16.00 hodin
3.10.
4.10. Mistrovské utkání FKMB - Předměřice 10.00 9.ZŠ (UMT)
5.10. Trénink - stadion FKMB (okolí,UMT) 16.30 hodin
6.10. Trénink - stadion FKMB (okolí,UMT) 16.00 hodin
7.10.
8.10.
9.10. Trénink - stadion FKMB (okolí,UMT) 16.00 hodin
10.10.
11.10. Satelit - Jičín 09.00 Stadion Jičín
12.10. Trénink - stadion FKMB (okolí,UMT) 16.30 hodin
13.10. Trénink - stadion FKMB (okolí,UMT) 16.00 hodin
14.10.
15.10.
16.10. Trénink - 9.ZŠ (UMT) 16.00 hodin
17.10.
18.10. Mistrovské utkání FKMB - Žerčice 10.00h 9.ZŠ (UMT)
19.10. Trénink - stadion FKMB (okolí,UMT) 16.30 hodin
20.10. Trénink - stadion FKMB (okolí,UMT) 16.00 hodin
21.10.
22.10.
23.10. Trénink - stadion FKMB (okolí,UMT) 16.00 hodin
24.10.
25.10.
26.10. Trénink - stadion FKMB (okolí,UMT) 16.00 hodin
27.10. Trénink - stadion FKMB (okolí,UMT) 16.00 hodin
28.10. Turnaj - Český Brod, Benátky 8.00 hodin
29.10.
30.10.
31.10.

<< < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] > >>
Ročník U-10

Aktuální novinky
šipka

Letošní podzim je jen o málo lepší, než loňský  |  12. 11. 2018

Po polovině odehraného základního programu FORTUNA:LIGY ročníku 2018-19 je Mladá Bolesl ...

šipka

Remíza Webera neuspokojila, Skuhravého ano  |  09. 11. 2018

Oba trenéři dělení bodů za nerozhodný konečný výsledek považovali za odpovídající předv ...

šipka

První podzimní bezgólová remíza nepotěšila  |  09. 11. 2018

Po rozpačitém prvním poločase teprve až po změně stran boleslavští fotbalisté přidali a ...

šipka

Boleslav hraje doma s pražskou Duklou už v pátek  |  06. 11. 2018

Utkání FK Mladá Boleslav - FK Dukla Praha se hraje v pátek 9. listopadu 2018 od 18 hodi ...


Video
šipka

První fotbalová liga
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
12. SK Sigma Olomouc 15 4 3 8 16:26 15
13. 1. FK Příbram 15 4 3 8 19:37 15
14. 1. FC Slovácko 15 4 0 11 15:29 12
15. MFK Karviná 15 3 2 10 19:30 11
16. FK Dukla Praha 15 3 2 10 13:31 11
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Google + FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi