FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 149: << < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Boleslavští mladíci v českých reprezentačních týmech

Boleslavští mladíci v českých reprezentačních týmech

08. 10. 2019 | 

V letošním říjnu do mládežnických reprezentací ve třech věkových kategoriích byli nominováni David Pech, Lukáš Mašek, Jan Buryán, Ondřej Dubský, Filip Kolář a Štěpán Vajgl.

 

Program týmů FKMB 7.10. - 13.10.2019

Program týmů FKMB 7.10. - 13.10.2019

07. 10. 2019 | 

 

Středa 9.10.
FK Mladá Boleslav U15 - Nymburk U15 od 16.00 hodin (AKA)

Čtvrtek 10.10.
FK Mladá Boleslav U12 - Doubí U12 od 17.00 hodin (UMT 9.ZŠ)
Jičín U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 17.15 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - FTA od 17.00 hodin (8.ZŠ)

Pátek 11.10.
FK Teplice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 12.00 hodin
FK Teplice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 13.45 hodin

Sobota 12.10.
FK Přepeře - FK Mladá Boleslav B od 10.30 hodin ČFL
FC Zbrojovka Brno U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.00 hodin
FC Zbrojovka Brno U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Kolín U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Kolín U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Praha

Neděle 13.10.
FK Mladá Boleslav U18 - Litvínov U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Litvínov U16 od 13.15 hodin
Sporting U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Hradec Králové
Chotětov U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj AKA MB od 14.30 hodin
FC Slovan Liberec U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 9.00 hodin

 

Program týmů FKMB 30.9. - 7.10.2019

Program týmů FKMB 30.9. - 7.10.2019

30. 09. 2019 | 

 

Úterý 1.10.
FK Mladá Boleslav - MFK Chrudim od 16.00 hodin MOL CUP
Čtvrtek 3.10.
FK Mladá Boleslav U12 - SK Slavia Praha U12 od 16.30 hodin (AKA)
Sobota 5.10.
FK Mladá Boleslav U19 - FC Viktoria Plzeň U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Viktoria Plzeň U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - FK Meteor U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Meteor U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
SKP U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 8.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Praha od 10.00 hodin
Kropáčova Vrutice U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Bělá, Rejšice, Skalsko od 12.00 hodin (AKA)
Neděle 6.10.
FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň od 15.30 hodin FORTUNA:LIGA
FC Olympia U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.15 hodin
FC Olympia U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 10.00 hodin
FK Čáslav U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FK Čáslav U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - PU FTA od 10.00 hodin (AKA)
Pondělí 7.10.
FK Mladá Boleslav B - Bohemians Praha 1905 B od 13.00 hodin ČFL

Program týmů FKMB 23.9. - 29.9.2019

Program týmů FKMB 23.9. - 29.9.2019

23. 09. 2019 | 

 

Středa 25.9.
FK Mladá Boleslav U15 - Čelákovice U15 od 17.30 hodin (AKA)
Čtvrtek 26.9.
FK Mladá Boleslav U11 - Sporting U11 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Pátek 27.9.
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Velká Bíteš
Sobota 28.9.
SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav od 19.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Zbuzany - FK Mladá Boleslav B od 10.15 hodin
AC Sparta Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
AC Sparta Praha U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Svitavy U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Velká Bíteš
FK Mladá Boleslav U12 - Svitavy U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Vykáň, Turnaj Radonice
Neděle 29.9.
FK Mladá Boleslav U18 - FK Dukla Praha U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Dukla Praha U16 od 13.15 hodin
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 16.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Ústí nad Labem
FK Mladá Boleslav U12 - Bohemians, Jablonec, Pardubice od 9.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Krnsko U11 od 10.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Dukla Praha od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Sporting U9 od 10.00 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U8 - Bělá, Skalsko, Rejšice hřiště Bělá pod Bezdězem

Program týmů FKMB 16.9. - 22.9.2019

Program týmů FKMB 16.9. - 22.9.2019

16. 09. 2019 | 

 

Středa 18.9.
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Teplice U16 (AKA)
Čtvrtek 19.9.
FK Mladá Boleslav U13 - SK Slavia Praha U13 od 16.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U12 - SK Slavia Praha U12 od 16.30 hodin (AKA)
Cidlina U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 16.30 hodin
Cidlina U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 16.30 hodin
Cidlina U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 18.00 hodin
Sobota 21.9.
FK Jablonec B - FK Mladá Boleslav B od 10.30 hodin (ČFL)
1. FC Slovácko U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
1. FC Slovácko U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.15 hodin
FC Hradec Králové U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Viktoria Žižkov U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Viktoria Žižkov U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
SKP U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Rejšice od 10.00 hodin
Neděle 22.9.
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava od 15.30 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U18 - FC Hradec Králové U18 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U16 od 13.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Březno/Řepov od 10.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Říčany od 9.00 hodin

Program týmů FKMB 9.9. - 16.9.2019

Program týmů FKMB 9.9. - 16.9.2019

08. 09. 2019 | 

 

Středa 11.9.
TJ Sokol Řepov U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 17.00 hodin
Pátek 13.9.
FK Teplice U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.30 hodin
FK Teplice U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.45 hodin
Sobota 14.9.
FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram od 16.30 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U15 - České Budějovice U15 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - České Budějovice U14 od 14.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Hradec Králové od 11.30 hodin
Dlouhá Lhota U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Tábor od 9.00 hodin
Neděle 15.9.
FK Mladá Boleslav U19 - SK Sigma Olomouc U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - SK Sigma Olomouc U17 od 13.15 hodin
Trutnov U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 11.00 hodin
Trutnov U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Benešov od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Krnsko U10 od 10.00 hodin (AKA1)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj AKADEMIE MB od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Říčany od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Skalsko od 13.00 hodin
Pondělí 16.9.
FK Mladá Boleslav B - FK Teplice B od 13.00 hodin (MST)

Boleslavští fotbalisté v českých reprezentacích

Boleslavští fotbalisté v českých reprezentacích

06. 09. 2019 | 

Přerušení české ligy kvůli celoevropskému programu reprezentačních týmů se samozřejmě týká i mladoboleslavských fotbalistů. Většina doléčuje šrámy z dosavadních mistrovských bojů a v trénincích utužuje kondici a sehranost. A Pavel Bucha, Jan Král, David Pech, Lukáš Mašek a Denis Kaulfus odcestovali za plněním reprezentačních povinností v různých věkových kategoriích.

Boleslavští desetiletí fotbalisté nenarazili na přemožitele

Boleslavští desetiletí fotbalisté nenarazili na přemožitele

02. 09. 2019 | 

Bezkonkurečně nejlepšími účastníky 14. ročníku turnaje fotbalových nadějí o pohár prezidenta FK Mladá Boleslav byli fotbalisté ročníku narození 2010 z domácího boleslavského klubu rozdělení do dvou družstev. Vyhráli všechna svá utkáních v základních skupinách i semifinále, proto se zákonitě ve finálovém duelu střetli o konečné prvenství.

Prvňáčkům začala škola

Prvňáčkům začala škola

02. 09. 2019 | 

V pondělí 2. září 2019 začal nový školní rok v mladoboleslavské základní škole Pastelka v ulici 17. listopadu mimojiné také pro prvňáčky specializované sportovní třídy se zaměřením na výchovu malých fotbalistů a basketbalistek.

Program týmů FKMB 2.9. - 8.9.2019

Program týmů FKMB 2.9. - 8.9.2019

02. 09. 2019 | 

 

Úterý 3.9.
FK Mladá Boleslav U9 - Benátky nad Jizerou od 18.00 hodin (AKA1)
Čtvrtek 5.9.
Cidlina Nový Bydžov U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 17.30 hodin
Cidlina Nový Bydžov U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 17.30 hodin
Sobota 7.9.
SK České Budějovice U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 14.00 hodin
SK České Budějovice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 16.15 hodin
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.15 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Chrudim U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Chrudim U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 8.00 hodin
Neděle 8.9.
FC Slovan Liberec B - FK Mladá Boleslav B od 10.15 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - Tempo Praha U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Tempo Praha U16 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - TU Satelit od 14.00 hodin (AKA1)
FC Slovan Liberec U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 14.00 hodin

<< < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Oba trenéři zdůraznili kvalitu zápasu  |  06. 10. 2019

Boleslavský Jozef Weber i plzeňský Pavel Vrba chválili kvalitu střetnutí, i když pochop ...

šipka

Boleslav udržela domácí neporazitelnost i v souboji s Plzní  |  06. 10. 2019

Ve velmi kvalitním oboustranně ofenzivním střetnutí s mnoha gólovými příležitostmi před ...

šipka

Osmifinále MOL Cup: FK Mladá Boleslav – FC Fastav Zlín  |  04. 10. 2019

Dvojice osmifinálových soupeřů českého poháru MOL Cup 2019-20 byly rozlosovány před pát ...

šipka

V neděli se střetneme doma s Plzní  |  02. 10. 2019

Utkání 12. kola české FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plze ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 12 10 2 0 25:2 32
2. FC Viktoria Plzeň 12 8 2 2 23:12 26
3. FK Mladá Boleslav 12 7 1 4 25:16 22
4. FC Baník Ostrava 12 7 0 5 22:13 21
5. FK Jablonec 12 6 2 4 20:17 20
6. 1. FC Slovácko 12 5 3 4 14:19 18
7. AC Sparta Praha 12 5 2 5 22:18 17
8. SK Sigma Olomouc 12 4 5 3 17:15 17
9. FK Teplice 12 4 5 3 10:12 17
10. FC Slovan Liberec 12 4 2 6 16:17 14
11. Bohemians Praha 1905 12 3 3 6 16:22 12
12. MFK Karviná 12 2 5 5 11:14 11
13. SK České Budějovice 12 3 2 7 15:24 11
14. 1. FK Příbram 12 3 2 7 11:22 11
15. FC Fastav Zlín 12 3 1 8 9:19 10
16. SFC Opava 12 2 3 7 7:21 9
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi