FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 166: << < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Program týmů FKMB 20.1. - 26.1.2020

Program týmů FKMB 20.1. - 26.1.2020

20. 01. 2020 | 

 

Úterý 21.1.
FK Mladá Boleslav - Vlašim od 13.00 hodin (UMT MST)

Středa 22.1.
FK Mladá Boleslav U19/U18- FC Horky nad Jizerou od 18.00 hodin (UMT MST)

Sobota 25.1.
FK Mladá Boleslav B - FK Kolín od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Jablonec U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.00 hodin
FK Jablonec U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.00 hodin
FC Slovan Liberec U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin
FC Slovan Liberec U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Horní Měcholupy od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Teplice od 9.00 hodin

Neděle 26.1.
FK Jablonec U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Jablonec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jičín od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin

 

Program týmů FKMB 13.1. - 19.1.2020

Program týmů FKMB 13.1. - 19.1.2020

16. 01. 2020 | 


Středa 15.1.
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové od 13.00 hodin Tipsport liga (UMT)
FK Mladá Boleslav U15 - Čelákovice od 18.15 hodin (UMT MST)

Sobota 18.1.
FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf od 10.30 hodin Tipsport liga (UMT)
FK Mladá Boleslav B - Poděbrady od 14.00 hodin (UMT)
FK Mladá Boleslav U17 - SK Kosmonosy od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec od 12.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Ovčín
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Říčany

Neděle 19.1.
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 12.30 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 14.15 hodin
FK Teplice U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.30 hodin
FK Teplice U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Zákupy

 

Program týmů FKMB 6.1. - 12.1.2020

Program týmů FKMB 6.1. - 12.1.2020

05. 01. 2020 | 

 

Sobota 11.1.
FK Turnov - FK Mladá Boleslav B od 14.00 hodin
FK Dukla Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Dukla Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Dukla, Liberec, Ústí od 11.00 a 13.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Dukla, Liberec, Ústí od 11.00 a 13.30 hodin (9.ZŠ)

Neděle 12.1.
FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha od 13.00 hodin Tipsport liga (UMT)
FK Mladá Boleslav U15 - Memoriál HT Plzeň

 

Program týmů FKMB 9.12. - 15.12.2019

Program týmů FKMB 9.12. - 15.12.2019

09. 12. 2019 | 

 

Čtvrtek 12.12.
FK Mladá Boleslav U11 - Brandýs nad Labem od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Pátek 13.12.
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
Sobota 14.12.
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Holice od 9.00 hodin
Neděle 15.12.
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Říčany od 9.00 hodin

 

Mikuláš navštívil malé fotbalisty v Pastelce

Mikuláš navštívil malé fotbalisty v Pastelce

05. 12. 2019 | 

Do fotbalových tříd na 9. základní škole v Mladé Boleslavi, všeobecně známé pod názvem Pastelka, zavítal ve čtvrtečním dopoledni 5. prosince Mikuláš doprovázený čtyřmi čerty a třemi anděli.

 

Program týmů FKMB 2.12. - 8.12.2019

Program týmů FKMB 2.12. - 8.12.2019

02. 12. 2019 | 

 

Sobota 7.12.
FK Ústí nad Labem U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Ústí nad Labem U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Beroun od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Semily od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 12.30 hodin

Neděle 8.12.
AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
AC Sparta Praha U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 15.00 hodin

 

Po letošním semináři trenérů mládeže budou následovat další

Po letošním semináři trenérů mládeže budou následovat další

25. 11. 2019 | 

Ve středu 20. listopadu 2019 se v areálu mladoboleslavského Městského stadionu sešlo pětadvacet mládežnických trenérů, kteří dorazili nejen z klubů mladoboleslavského regionu, ale i vzdálenějších míst. Spolu s trenéry ze Sportingu MB, Čejetic či Kněžmostu přijeli například i trenéři z Horních Počernic a Nového Bydžova.

 

Program týmů FKMB 25.11. - 1.12.2019

Program týmů FKMB 25.11. - 1.12.2019

25. 11. 2019 | 

 

Sobota 30.11.
FK Mladá Boleslav B - SK Benátky nad Jizerou od 10.30 hodin (UMT MST)
Vyšehrad U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 10.00 hodin (UMT MST)
China - FK Mladá Boleslav U15 od 13.30 hodin (Nymburk)
FK Mladá Boleslav U14 - SK Kosmonosy U14 od 12.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Pardubice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Mělník od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Mělník od 9.00 hodin

Neděle 1.12.
FK Mladá Boleslav - FK Teplice od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Jablonec U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 10.00 hodin

 

Program týmů FKMB 18.11. - 24.11.2019

Program týmů FKMB 18.11. - 24.11.2019

19. 11. 2019 | 

 

Čtvrtek 21.11.
FK Mladá Boleslav U9 - Dlouhá Lhota U9 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Sobota 23.11.
SFC Opava - FK Mladá Boleslav od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U15 - Karpat Lvov U15 od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U14 - Karpat Lvov U14 od 12.00 hodin (UMT MST)
1.FC Slovácko U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
MFK Chrudim U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jičín od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj (9.ZŠ) od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj (9.ZŠ) od 16.30 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
Neděle 24.11.
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Doubek u Říčan od 10.00 hodin

Program týmů FKMB 11.11. - 17.11.2019

Program týmů FKMB 11.11. - 17.11.2019

11. 11. 2019 | 


Čtvrtek 14.11.
Turnov U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 16.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - AC Sparta Praha U10 od 17.00 hodin (9.ZŠ)
Turnov U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 18.00 hodin
Sobota 16.11.
FK Mladá Boleslav B - SK Sokol Brozany od 10.15 hodin ČFL
FK Mladá Boleslav U19 - FC Zlín U19 od 14.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Zlín U17 od 16.15 hodin (MST)
FK Jablonec U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Jablonec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Náchod U13 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Náchod U12 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj MB Satelit od 14.30 hodin
FC Slovan Liberec U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 9.00 hodin
Neděle 17.11.
MFK Chrudim U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 11.00 hodin
MFK Chrudim U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 13.30 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - České Budějovice Boujami liga od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Miniliga od 14.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U19 - Turnaj od 9.00 hodin (9.ZŠ)

<< < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

V úterý příprava proti druholigové Vlašimi  |  20. 01. 2020

Přípravné utkání FK Mladá Boleslav - FC Sellier & Bellot Vlašim se hraje v úterý 21 ...

šipka

Kondiční přípravu má na starosti Pavel Čvančara  |  20. 01. 2020

Při běžné tréninkové jednotce i při předzápasové rozcvičce mladoboleslavských fotbalist ...

šipka

Boleslavští přemohli Varnsdorf a vyhráli svoji skupinu Tipsport ligy  |  18. 01. 2020

Závěrečné boleslavské vystoupení v základní skupině B Tipsport ligy se hrálo ve fotbalo ...

šipka

V sobotu hraje Mladá Boleslav proti Varnsdorfu  |  15. 01. 2020

Utkání z programu zimní Tipsport ligy FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf se hraje v sobot ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 20 17 3 0 45:4 54
2. FC Viktoria Plzeň 20 11 5 4 35:19 38
3. FK Jablonec 20 10 5 5 35:27 35
4. AC Sparta Praha 20 9 6 5 39:26 33
5. FK Mladá Boleslav 20 10 2 8 39:32 32
6. 1. FC Slovácko 20 9 5 6 28:26 32
7. FC Baník Ostrava 20 9 4 7 30:23 31
8. SK České Budějovice 20 9 3 8 33:33 30
9. FC Slovan Liberec 20 8 3 9 33:30 27
10. SK Sigma Olomouc 20 5 10 5 25:25 25
11. FK Teplice 20 5 8 7 18:29 23
12. FC Fastav Zlín 20 6 3 11 16:30 21
13. Bohemians Praha 1905 20 5 5 10 20:32 20
14. SFC Opava 20 3 5 12 9:31 14
15. MFK Karviná 20 2 7 11 13:30 13
16. 1. FK Příbram 20 3 4 13 15:36 13
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Compag Rohozec

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB