FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 177: << < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
ŽÁKOVSKÉ A DOROSTENECKÉ TRÉNINKY I ZÁPASY JSOU ZRUŠENÉ

ŽÁKOVSKÉ A DOROSTENECKÉ TRÉNINKY I ZÁPASY JSOU ZRUŠENÉ

12. 03. 2020 | 

Vedení FK Mladá Boleslav sděluje mládežnickým fotbalistům a jejich rodičům všech žákovských a dorosteneckých družstev od U6 po U19, že jejich tréninková i zápasová činnost se od čtvrtka 12. března 2020 ruší na dobu zatím neurčitou. Toto opatření odpovídá nařízení Fotbalové asociace České republiky a je v souladu s vyhlášením nouzového stavu vládou České republiky kvůli celosvětové epidemiologické situaci vyvolané koronavirovou infekcí. O obnovení sportovní činnosti žákovských a dorosteneckých družstev budeme informovat na klubovém webu a facebooku. Tiskovou zprávu FAČR ze čtvrtka 12. března 2020 zveřejňujeme v plném znění.

INFORMACE PRO ŽÁKOVSKÉ A DOROSTENECKÉ FOTBALISTY I JEJICH RODIČE

INFORMACE PRO ŽÁKOVSKÉ A DOROSTENECKÉ FOTBALISTY I JEJICH RODIČE

10. 03. 2020 | 

Vedení FK Mladá Boleslav sděluje mládežnickým fotbalistům a jejich rodičům všech žákovských a dorosteneckých družstev od U6 po U19, že dnešní, to znamená v úterý 10. března, tréninkové jednotky se uskuteční podle plánu. Od zítřejší středy 11. března mají všechny mládežnické týmy volno. Ve čtvrtek 12. března 2020 očekávejte další navazující rozhodnutí o programu tréninkových jednotek, soutěžních zápasů i žákovských turnajů.

Program týmů FKMB 9.3. - 15.3.2020

Program týmů FKMB 9.3. - 15.3.2020

09. 03. 2020 | 

 

Sobota 14.3.
FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA
MFK Karviná U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
MFK Karviná U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
Bohemians U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 9.45 hodin
Bohemians U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - FK Dukla Praha U11 od 9.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Cidlina od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Říčany od 13.30 hodin

Neděle 15.3.
Chlumec nad Cidlinou - FK Mladá Boleslav B od 10.15 hodin ČFL
FK Mladá Boleslav U18 - Neratovice U18 od 10.00 (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U16 - Neratovice U16 od 12.15 (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Most od 10.00 hodin

 

Výběr talentů do sportovní třídy

Výběr talentů do sportovní třídy

05. 03. 2020 | 

V úterý 10. března se bude konat výběr do sportovní třídy na 9.ZŠ Pastelka. Výběr bude probíhat ve velké tělocvičně na základní škole 9.ZŠ v ulici 17. listopadu, výběr je spojený s dnem otevřených dveří na škole. Začátek výběru je v 17.30 hodin. Klukům bude stačit sportovní oblečení.

Prosím, kdo má zájem se zúčastnit úterního výběru, ať se nahlásí e-mailem na trenéra Zdeňka Bělíka - zbelik19@seznam.cz

Budeme se na Vás těšit

 

Program týmů FKMB 2.3. - 9.3.2020

Program týmů FKMB 2.3. - 9.3.2020

02. 03. 2020 | 

 

Středa 4.3.
FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav od 17.30 hodin MOL CUP

Sobota 7.3.
FK Mladá Boleslav U19 - SFC Opava U19 od 10.30 hodin (MST UMT)
FK Mladá Boleslav U17 - SFC Opava U17 od 12.45 hodin (MST UMT)
FK Mladá Boleslav U15 - FK Jablonec U15 od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Jablonec U14 od 12.00 hodin (9.ZŠ UMT)
Tempo U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Tempo U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 10.30 hodin

Neděle 8.3.
FK Mladá Boleslav B - FC Hradec Králové B od 10.15 hodin
Ústí nad Labem U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
Ústí nad Labem U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Brno od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - FK Viktoria Žižkov U11 od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Praha od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - FK Viktoria Žižkov U9 od 12.30 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Neratovice od 9.00 hodin

Pondělí 9.3.
FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA

 

Program týmů FKMB 24.2. - 1.3.2020

Program týmů FKMB 24.2. - 1.3.2020

24. 02. 2020 | 

 

Čtvrtek 27.2.
FK Mladá Boleslav U9 - Dl.Lhota/Řepov od 17.45 hodin (UMT 9.ZŠ)

Sobota 29.2.
1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FC Baník Ostrava U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Baník Ostrava U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Varnsdorf U13 od 14.00 hodin (UMT 9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jičín od 12.00 hodin
Sparta/Motorlet U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Neratovice od 13.00 hodin

Neděle 1.3.
FK Jablonec B - FK Mladá Boleslav B od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - Motorlet U18 od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U16 - Motorlet U16 od 12.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U15 - FK Teplice U15 od 11.00 hodin (UMT 9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Teplice U14 od 13.00 hodin (UMT 9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj H.Měcholupy od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - FK Žižkov U8 od 15.30 hodin (UMT 9.ZŠ)

 

Program týmů FKMB 17.2. - 23.2.2020

Program týmů FKMB 17.2. - 23.2.2020

17. 02. 2020 | 

 

Úterý 18.2.
Lipsko U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 11.00 hodin

Středa 19.2.
FK Mladá Boleslav U16 - Cidlina U16 od 18.00 hodin (UMT MST)

Sobota 22.2.
FK Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U15 - FC Slovan Liberec U15 od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Slovan Liberec U14 od 12.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U13 - FK Jablonec U13 od 14.30 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Jablonec U12 od 16.30 hodin (9.ZŠ UMT)
FC Slovan Liberec U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 9.00 hodin

Neděle 23.2.
Aritma Praha - FK Mladá Boleslav B od 15.30 hodin
FK Mladá Boleslav U19 - FC Hradec Králové U19 od 11.00 hodin (UMT MST)
FC Hradec Králové U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - FC Hradec Králové U17 od 13.15 hodin (UMT MST)
FC Hradec Králové U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin
Chomutov U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 12.00 hodin
Chomutov U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - FC Slovan Liberec U11 od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U10 - Neratovice U10 od 12.00 hodin (9.ZŠ UMT)

 

Rozšířit dětem obzory

Rozšířit dětem obzory

12. 02. 2020 | 

FK Mladá Boleslav ve spolupráci s TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s. zapojili děti do programu na komplexní rozvoj schopností a dovedností dětí DofE. Mladí sportovci do 16 let tak mají možnost rozšířit své dovednosti, pohybové schopnosti, naučit se dobrovolnictví a zažít expedici za hranici všedních zážitků.

Program týmů FKMB 10.2. - 16.2.2020

Program týmů FKMB 10.2. - 16.2.2020

10. 02. 2020 | 

 

Úterý 11.2.
Bohemians U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 15.30 hodin
Bohemians U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 17.00 hodin

Středa 12.2.
FK Mladá Boleslav U17 - Vítkovice U17 od 12.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U16 - Vítkovice U16 od 14.00 hodin (9. ZŠ UMT)

Pátek 14.2.
České Budějovice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin FOTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav B - FC Viktoria Plzeň B od 12.00 hodin (UMT MST)

Sobota 15.2.
FK Mladá Boleslav U19 - FK Teplice U19 od 11.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U18 - FK Teplice U18 od 13.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U17 - Příbram U17 od 10.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U16 - Příbram U16 od 12.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Vítkovice
FK Mladá Boleslav U13 - Hradec Králové U13 od 15.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Vítkovice
FK Mladá Boleslav U12 - Hradec Králové U13 od 15.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 10.00 hodin
FK Dukla Praha U10 - FK Mladá Boleslav od 15.00 hodin

Neděle 16.2.
FK Mladá Boleslav U10 - Bělá pod Bezdězem U10 od 10.30 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Zbuzany od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Zbuzany od 15.00 hodin

 

Program týmů FKMB 3.2. - 9.2.2020

Program týmů FKMB 3.2. - 9.2.2020

03. 02. 2020 | 

 

Pondělí 3.2.
1.FC Slovácko U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin
1.FC Slovácko U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin

Středa 5.2.
FK Mladá Boleslav U19/18 - Kosmonosy od 17.00 hodin (UMT MST)

Čtvrtek 6.2.
FAČR AKA - FK Mladá Boleslav U15 od 17.00 hodin
FAČR AKA - FK Mladá Boleslav U14 od 15.00 hodin

Pátek 7.2.
FC Baník Ostrava U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
FC Baník Ostrava U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 16.00 hodin

Sobota 8.2.
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav od 14.30 hodin
FK Pardubice U19 - FK Mladá Boleslav U19/18 od 12.30 hodin
FK Pardubice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.30 hodin
Frýdek Místek U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
Frýdek Místek U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 11.30 hodin
FC Viktoria Plzeň U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 11.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin

Neděle 9.2.

FK Mladá Boleslav B - Hamry od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U19/18 - Mnichovo Hradiště od 17.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Varnsdorf od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 -Turnaj Sp.Hala MB od 8.00 hodin

 

<< < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Dohoda o snížení platů profesionálních fotbalistů  |  24. 03. 2020

V celé České republice se zastavila většina společenských a veřejných aktivit včetně sp ...

šipka

Matějovský a Weber bodovali v anketě Fotbalista roku 2019  |  24. 03. 2020

Fotbalistu roku tradičně vyhlašuje Fotbalová asociace České republiky vždy za uplynulý ...

šipka

Fotbalová utkání profesionálních soutěží jsou odložená  |  12. 03. 2020

Utkání 25. ligového kola FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha v sobotu 14. března a 26. ...

šipka

V sobotu proti Slavii před prázdnými tribunami  |  11. 03. 2020

Utkání 25. kola české FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 24 18 4 2 48:8 58
2. FC Viktoria Plzeň 24 15 5 4 45:20 50
3. FK Jablonec 24 11 7 6 42:31 40
4. FC Baník Ostrava 24 11 5 8 36:27 38
5. FK Mladá Boleslav 24 11 4 9 42:37 37
6. 1. FC Slovácko 24 10 7 7 30:27 37
7. FC Slovan Liberec 23 11 3 9 42:31 36
8. SK České Budějovice 24 11 3 10 39:38 36
9. AC Sparta Praha 24 9 8 7 42:32 35
10. SK Sigma Olomouc 24 7 11 6 31:29 32
11. Bohemians Praha 1905 24 7 6 11 25:37 27
12. FK Teplice 23 5 9 9 19:35 24
13. MFK Karviná 24 5 8 11 20:30 23
14. FC Fastav Zlín 24 6 4 14 22:40 22
15. SFC Opava 24 4 5 15 11:41 17
16. 1. FK Příbram 24 3 5 16 15:46 14
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Compag Rohozec

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB