14. 09. 2020 |
Úterý 15.9.2020
FK Kolín U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 17:00 hodin
Středa 16.9.2020
Sokol Houstoň - FK Mladá Boleslav od 16:00 hodin MOL CUP
FK Mladá Boleslav U19 - FC Baník Ostrava U19 od 13:00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Baník Ostrava U17 od 15:15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U9 - Neratovice od 17:00 hodin (8.ZŠ)
Čtvrtek 17.9.2020
Roudnice nad Labem - FK Mladá Boleslav U13 od 17:30 hodin
Roudnice nad Labem - FK Mladá Boleslav U12 od 17:30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Skalsko od 18:00 hodin
Pátek 18.9.2020
FC Slovan Liberec B - FK Mladá Boleslav B od 13:00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Polsko
Sobota 19.9.2020
SK Č.Budějovice U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 13:00 hodin
SK Č.Budějovice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 15:15 hodin
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10:15 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 10:15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - MFK Chrudim U13 od 10:00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - MFK Chrudim U12 od 10:00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Polsko
FC Slovan Liberec U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 9:30 hodin
Čejetice - FK Mladá Boleslav U10 od 10:30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Roudnice nad Labem od 8:00 hodin
Neděle 20.9.2020
FK Mladá Boleslav U18 - Tempo Praha od 11:00 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U16 - Tempo Praha od 13:15 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Polsko
FK Mladá Boleslav U9 - Krnsko od 10:00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj ASTONKA od 14:00 hodin
Tři týdny po březnových oslavách šestatřicátých narozenin stoper Marek Suchý podepsal p ...
Utkání 2. kola nadstavbové mistrovské skupiny ročníku 2023-24 FORTUNA:LIGY FC Baník Ost ...
Vstup do ligové nadstavby se mladoboleslavským fotbalistům nepovedl. V úvodní čtvrthodi ...
Z početné skupiny mladoboleslavských fotbalistů hostujících v pěti klubech tří různých ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2. | SK Slavia Praha | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4. | FC Baník Ostrava | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5. | FK Mladá Boleslav | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6. | 1. FC Slovácko | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7. | FC Slovan Liberec | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8. | SK Sigma Olomouc | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9. | FC Hradec Králové | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10. | FK Teplice | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12. | FK Jablonec | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13. | FK Pardubice | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14. | MFK Karviná | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15. | FC Zlín | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16. | SK České Budějovice | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |