06. 05. 2019 |
Středa 8. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - 1.FK Příbram U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - 1.FK Příbram U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - Neratovice U15 od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Radonice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Radošovice od 9.00 hodin
Čtvrtek 9. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U10 - Kutná Hora U10 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Sobota 11. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FC Zbrojovka Brno U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - FC Zbrojovka Brno U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FC Slovan Liberec U15 od 10.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Slovan Liberec U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Modrá od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Teplice od 10.00 hodin
Neděle 12. 5. 2019
FK Mladá Boleslav - FK Teplice od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
AC Sparta Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
AC Sparta Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Hlinsko U13 od 10.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Hlinsko U12 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Krnsko U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 8.30 hodin
Pondělí 13. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Hradec Králové U21 od 13.00 hodin
Utkání úvodního kola nadstavbové mistrovské skupiny FORTUNA:LIGY FC Viktoria Plzeň - FK ...
Utkání úvodního kola nadstavbové mistrovské skupiny FORTUNA:LIGY FC Viktoria ...
Pro FK Mladá Boleslav je páté místo po základním třicetizápasovém programu ligového roč ...
Pět utkání mistrovské nadstavbové skupiny FORTUNA:LIGY mladoboleslavští fotbalisté odeh ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2. | SK Slavia Praha | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4. | FC Baník Ostrava | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5. | FK Mladá Boleslav | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6. | 1. FC Slovácko | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7. | FC Slovan Liberec | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8. | SK Sigma Olomouc | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9. | FC Hradec Králové | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10. | FK Teplice | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12. | FK Jablonec | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13. | FK Pardubice | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14. | MFK Karviná | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15. | FC Zlín | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16. | SK České Budějovice | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |