30. 04. 2019 |
Středa 1. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - MFK Chrudim U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - MFK Chrudim U16 od 13.15 hodin
FK Náchod U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Náchod U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Vykáň od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Radonice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Vršovice od 10.00 hodin
Pátek 3. 5. 2019
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
Sobota 4. 5. 2019
FC Viktoria Plzeň U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
RMSK Cidlina U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
RMSK Cidlina U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj AKADEMIE od 10.00 hodin
Neděle 5. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - Náchod U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Náchod U16 od 13.15 hodin
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 15.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Žerčice U11 od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Žerčice U10 od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin
Pondělí 6. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Baník Ostrava U21 od 13.00 hodin
Utkání úvodního kola nadstavbové mistrovské skupiny FORTUNA:LIGY FC Viktoria Plzeň - FK ...
Utkání úvodního kola nadstavbové mistrovské skupiny FORTUNA:LIGY FC Viktoria ...
Pro FK Mladá Boleslav je páté místo po základním třicetizápasovém programu ligového roč ...
Pět utkání mistrovské nadstavbové skupiny FORTUNA:LIGY mladoboleslavští fotbalisté odeh ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2. | SK Slavia Praha | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4. | FC Baník Ostrava | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5. | FK Mladá Boleslav | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6. | 1. FC Slovácko | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7. | FC Slovan Liberec | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8. | SK Sigma Olomouc | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9. | FC Hradec Králové | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10. | FK Teplice | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12. | FK Jablonec | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13. | FK Pardubice | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14. | MFK Karviná | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15. | FC Zlín | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16. | SK České Budějovice | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |