Sobota 17. 11. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - FC Fastav Zlín U19 od 13.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Fastav U17 od 15.45 hodin (MST)
AC Sparta Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
AC Sparta Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
Meteor Praha U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj MB od 15.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Hradec Králová od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Meteor Praha U9 od 9.30 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
Neděle 18. 11. 2018
MFK Chrudim U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 11.15 hodin
MFK Chrudim U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 13.30 hodin
FK Kolín U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj České Budějovice od 9.00 hodin
FK Kolín U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj MB od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
Čtvrtek 8. 11. 2018
FK Mladá Boleslav U8 - SK Benátky nad Jizerou U8 od 17.15 hodin (9.ZŠ)
Pátek 9. 11. 2018
FK Mladá Boleslav - FK Dukla Praha od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
Sobota 10. 11. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - FK Jablonec U21 od 10.30 hodin (JUNIORSKÁ:LIGA)
1.FK Příbram U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
1.FK Příbram U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Ústí nad Labem od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Hradec Králové od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Cidlina U9 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
Neděle 11. 11. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - FK Teplice U18 od 10.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Teplice U16 od 12.45 hodin (MST)
FK Dukla Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.15 hodin
FK Dukla Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.15 hodin
FK Pardubice U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FK Pardubice U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
Středa 31. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Čáslav
FK Mladá Boleslav U12 - Bohemians U12 od 15.30 hodin (ASTONKA)
Sobota 3. 11. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - FK Dukla Praha U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FK Dukla Praha U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - SK Kladno U15 od 11.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - SK Kladno U14 od 12.45 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Hradec Králové od 10.00 hodin
Neděle 4. 11. 2018
FC Hradec Králové U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin (JUNIORSKÁ:LIGA)
Admira Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 9.30 hodin
Admira Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Vysoké Mýto U13 od 10.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Vysoké Mýto U12 od 10.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - FK Dobrovice U11 od 14.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - FK Dobrovice U10 od 14.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Miniliga od 16.00 hodin (9. ZŠ)
Pondělí 5. 11. 2018
FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
Sobota 27. 10. 2018
FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Pardubice U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FK Pardubice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.15 hodin
FC Hradec Králové U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Pardubice U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 9.00 hodin
Neděle 28. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - FK Pardubice U18 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Pardubice U16 od 13.015 hodin (MST)
FC Hradec Králové U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FC Hradec Králové U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
Kochánky/Předměřice - FK Mladá Boleslav U11 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Plzeň od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj AKADEMIE od 14.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Teplice od 9.00 hodin
Pondělí 29. 10. 2018
SK Slavia Praha U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin (JUNIORSKÁ:LIGA)
Úterý 16. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U11 - Ondrášovka Cup Praha od 8.00 hodin
Středa 17. 10. 2018
FK Náchod U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 15.00 hodin
FK Náchod U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.45 hodin
FK Čáslav U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 16.00 hodin
FK Čáslav U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 16.00 hodin
Čtvrtek 18. 10. 2018
SK Kladno U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 17.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - TJ Kněžmost U8 od 17.00 hodin
Sobota 20. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - SK Slavia Praha U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - SK Slavia Praha U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - 1.FK Příbram U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - 1.FK Příbram U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Plzeň od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - AC Sparta Praha U9 od 9.00 hodin (AKADEMIE)
Neděle 21. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - AC Sparta Praha U21 od 10.30 hodin (MST)
FK Ústí nad Labem U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FK Ústí nad Labem U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Vlašim U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Vlašim U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Liberec od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Předměřice/Kochánky od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Předměřice/Kochánky od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
Pondělí 22. 10. 2018
AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
Středa 10. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Roudnice od 8.00 hodin
Čtvrtek 11. 10. 2018
FK Jičín U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 16.00 hodin
FK Jičín U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 17.15 hodin
Pátek 12. 10. 2018
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U21 - FC Hradec Králové U21 od 11.00 hodin (MST)
Sobota 13. 10. 2018
FC Zbrojovka Brno U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Zbrojovka Brno U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FC Slovan Liberec U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FC Slovan Liberec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FC Čáslav U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FC Čáslav U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Dobrovice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 8.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Praha od 10.00 hodin
FK Dobrovice U10 - FK Mladá Boleslav U11 od 8.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Bohemians Praha U9 od 9.00 hodin
Neděle 14. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - AC Sparta Praha U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - AC Sparta Praha U16 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin
Úterý 2. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U9 - Ondrášovka Turnaj (BRÁNÍK) od 9.00 hodin
Středa 3. 10. 2018
FC Hlinsko U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 16.00 hodin
FC Hlinsko U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 16.00 hodin
Sobota 6. 10. 2018
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava od 17.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U15 - SK Slavia Praha U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - SK Slavia Praha U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj MB od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Praha od 9.00 hodin
Neděle 7. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - FC Viktoria Plzeň U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - FC Viktoria Plzeň U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - MFK Chrudim U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - MFK Chrudim U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj POLSKO od 12.00 hodin
Žerčice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 13.30 hodin
Žerčice U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 13.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj MB od 9.30 hodin (AKADEMIE)
Pondělí 8. 10. 2018
SK České Budějovice U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin
Úterý 25. 9. 2018
MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav od 16.00 hodin (MOL CUP)
FK Mladá Boleslav U17 - FK Teplice U17 od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj ABC Braník od 8.00 hodin
Čtvrtek 27. 9. 2018
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Harrachov od 16.00 hodin
Pátek 28. 9. 2018
Meteor Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
Meteor Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Horky na Jizerou od 9.00 hodin
Sobota 29. 9. 2018
1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
AC Sparta Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
AC Sparta Praha U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Loko Vršovice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj MB Akademie od 10.00 hodin
Neděle 30. 9. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - FC Slovan Liberec U21 od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - Bohemians Praha 1905 U18 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Bohemians Praha 1905 U16 od 15.15 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin
S dvoutýdenním odkladem v pondělí 17. září 2018 začal nový školní rok v mladoboleslavské základní škole Pastelka v ulici 17. listopadu mimojiné také pro prvňáčky specializované sportovní třídy se zaměřením na výchovu malých fotbalistů a basketbalistek.
Sobota 22. 9. 2018
FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko od 17.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
1. FC Slovácko U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
1. FC Slovácko U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - Bohemians Praha 1905 U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - Bohemians Praha 1905 U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Teplice od 15.00 hodin
Kropáčova Vrutice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Hradec Králové od 9.00 hodin
Neděle 23. 9. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - Olympia HK U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Olympia HK U16 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - SK Cidlina U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - SK Cidlina U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Teplice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Předražovice od 8.00 hodin
Pondělí 24. 9. 2018
1. FK Příbram U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin
Utkání 26. kola FORTUNA:LIGY FK Mladá Boleslav - FC Zlín se hraje v neděli 31. března 2 ...
V 59. ročníku tuzemské ankety o nejlepšího fotbalistu uplynulého roku bodovali v nejpre ...
Devatenáctiletý stoper Tomáš Král je mladoboleslavským rodákem a odchovancem mladoboles ...
Přímou konfrontaci o účast v elitní ligové šestici lépe zvládli Boleslavští. V nečekaně ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 25 | 20 | 3 | 2 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha | 25 | 19 | 5 | 1 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 25 | 17 | 3 | 5 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko | 25 | 11 | 6 | 8 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava | 25 | 11 | 4 | 10 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav | 25 | 10 | 6 | 9 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc | 25 | 9 | 6 | 10 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice | 25 | 8 | 8 | 9 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec | 25 | 8 | 8 | 9 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec | 25 | 6 | 10 | 9 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 25 | 6 | 10 | 9 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové | 25 | 6 | 9 | 10 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice | 25 | 6 | 5 | 14 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín | 25 | 4 | 8 | 13 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná | 25 | 5 | 4 | 16 | 25:47 | 19 |
16. | SK České Budějovice | 25 | 5 | 3 | 17 | 26:54 | 18 |