Středa 1. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - MFK Chrudim U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - MFK Chrudim U16 od 13.15 hodin
FK Náchod U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Náchod U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Vykáň od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Radonice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Vršovice od 10.00 hodin
Pátek 3. 5. 2019
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
Sobota 4. 5. 2019
FC Viktoria Plzeň U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
RMSK Cidlina U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
RMSK Cidlina U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj AKADEMIE od 10.00 hodin
Neděle 5. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - Náchod U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Náchod U16 od 13.15 hodin
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 15.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Žerčice U11 od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Žerčice U10 od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin
Pondělí 6. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Baník Ostrava U21 od 13.00 hodin
Úterý 23. 4. 2019
FC Hradec Králové U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 18.00 hodin
Pátek 26. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - AC Sparta Praha U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - AC Sparta Praha U17 od 13.15 hodin
Sobota 27. 4. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U15 - Meteor Praha U15 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - Meteor Praha U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Příbram od 9.00 hodin
Neděle 28. 4. 2019
Bohemians U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
Bohemians U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Trutnov U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Trutnov U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Kolín od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Trutnov U11 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj AKADEMIE od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj BAUTZEN od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj LIBEREC od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj LIBEREC od 10.00 hodin
Pondělí 29. 4. 2019
FC Zbrojovka Brno U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 15.00 hodin
Úterý 16. 4. 2019
AC Sparta Praha U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - FC Hradec Králové U11 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Středa 17. 4. 2019
FC Fastav Zlín U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.30 hodin
FC Fastav Zlín U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - Kolín U14 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Pátek 19. 4. 2019
FC Slovan Liberec U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
Sobota 20. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Viktoria Plzeň U21 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - Turnaj Roudnice od 9.00 hodin
Neděle 21. 4. 2019
FK Dukla Praha - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA
Úterý 9. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - Nymburk U15 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Sobota 13. 4. 2019
FC Hradec Králové U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Hradec Králové U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FK Teplice U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Teplice U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U13 - FC Slovan Liberec U13 od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 10.00 hodin
Neděle 14. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - FC Slovan Liberec U18 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Slovan Liberec U16 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U12 - Svitavy U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Svitavy U11 od 10.00 hodin (ASTONKA)
Kosořice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 14.00 hodin
Kosořice U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - AC Sparta Praha U9 od 11.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Hradec Králové od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - FC Slovan Liberec U7 od 9.00 hodin (AKADEMIE)
Pondělí 15. 4. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
AC Sparta Praha U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.30 hodin
Pátek 5. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - SK České Budějovice U15 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - SK České Budějovice U14 od 13.45 hodin (ASTONKA)
Sobota 6. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - SK České Budějovice U19 od 12.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - SK České Budějovice U17 od 14.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Spořice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Akademie MB od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Polsko od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Vykáň od 8.00 hodin
Neděle 7. 4. 2019
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav od 15.30 hodin (FORTUNA:LIGA)
FC Hradec Králové U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FC Hradec Králové U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - FK Kolín U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - FK Kolín U11 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Luštěnice U10 od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Akademie MB od 14.00 hodin
Pondělí 8. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - SK Sigma Olomouc U21 od 13.00 hodin
Pátek 29. 3. 2019
MFK Karviná U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.30 hodin
MFK Karviná U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.45 hodin
Sobota 30. 3. 2019
FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha od 15.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 13.00 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 14.45 hodin
Mělník U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Nymburk U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
Nymburk U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Vykáň od 9.00 hodin
Neděle 31. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - Neratovice U18 od 11.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U16 - Neratovice U16 od 13.15 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Wroclaw od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Vykáň od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Benátky od 9.00 hodin
Pondělí 1. 4. 2019
Bohemians Praha 1905 U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin
Středa 20. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U13 - FK Pardubice U13 od 13.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Pardubice U12 od 13.00 hodin (9. ZŠ)
Čtvrtek 21. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U8 - FC Slovan Liberec U8 od 17.30 hodin (9. ZŠ)
Sobota 23. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FC Baník Ostrava U19 od 11.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Baník Ostrava U17 od 13.15 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U15 - AC Sparta Praha U15 od 10.15 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U15 - AC Sparta Praha U15 od 12.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U19 - Turnaj Říčany od 10.00 hodin
Neděle 24. 3. 2019
FC Čáslav U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FC Čáslav U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Mladá Boleslav od 9.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Tempo Praha od 17.00 hodin
Tři česká dorostenecká reprezentační družstva se v březnu zúčastní zahraničních turnajů, z nichž pro devatenáctileté a sedmnáctileté se jedná o kvalifikační fáze na evropské šampionáty. Šestnáctiletí absolvují pouze tréninkové soustředění v tuzemsku. Do čtyř dorosteneckých reprezentací byli nominování dva z FK Mladá Boleslav, brankář Pavel Karmazín a ofenzivní hráč David Pech.
Středa 13. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - FK Dukla Praha U15 od 16.15 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Dukla Praha U14 od 14.30 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U13 - Bohemians Praha U13 od 10.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Bohemians Praha U12 od 11.30 hodin (9. ZŠ)
Sobota 16. 3. 2019
FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav od 14.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
SK Sigma Olomouc U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.00 hodin
SK Sigma Olomouc U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj UMT MST MB od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj UMT MST MB od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Satelit od 11.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
Neděle 17. 3. 2019
FK Dukla Praha U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 10.15 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - FK Jablonec U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec U16 od 13.15 hodin
FC Viktoria Plzeň U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj UMT MST 9. ZŠ od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
Středa 6. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - SK Kosmonosy U15 od 18.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - Nymburk U14 od 16.00 hodin (9. ZŠ)
Pátek 8. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FC Vysočina Jihlava U19 od 12.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Vysočina Jihlava U17 od 14.15 hodin (MST)
Sobota 9. 3. 2019
FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
Bohemians Praha U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 12.00 hodin
Neděle 10. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - SK České Budějovice U21 od 12.00 hodin (MST)
FK Dukla Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.15 hodin
FK Dukla Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy od 8.00 hodin
Tempo Praha U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 17.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
Ofenzivní fotbalista Tomáš Ladra si ke svým sedmadvacátým narozeninám nadělil mimořádně ...
Fotbalový klub Mladá Boleslav a agentura Stipendia.cz se dohodly na spolupráci při podp ...
Mladoboleslavští fotbalisté před posledním utkáním základní části ročníku 2023-24 FORT ...
Bolka Supporters
Základní ligový program Boleslav završí v Jablonci
...P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 29 | 23 | 4 | 2 | 66:25 | 73 |
2. | SK Slavia Praha | 29 | 21 | 6 | 2 | 60:22 | 69 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 29 | 18 | 5 | 6 | 64:33 | 59 |
4. | FC Baník Ostrava | 29 | 13 | 5 | 11 | 46:37 | 44 |
5. | FK Mladá Boleslav | 29 | 12 | 7 | 10 | 49:45 | 43 |
6. | 1. FC Slovácko | 29 | 11 | 7 | 11 | 37:38 | 40 |
7. | FC Slovan Liberec | 29 | 10 | 9 | 10 | 44:44 | 39 |
8. | SK Sigma Olomouc | 29 | 10 | 7 | 12 | 39:41 | 37 |
9. | FC Hradec Králové | 29 | 9 | 10 | 10 | 31:36 | 37 |
10. | FK Teplice | 29 | 9 | 9 | 11 | 31:37 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 29 | 7 | 11 | 11 | 27:39 | 32 |
12. | FK Jablonec | 29 | 6 | 11 | 12 | 34:44 | 29 |
13. | FK Pardubice | 29 | 7 | 7 | 15 | 28:40 | 28 |
14. | FC Zlín | 29 | 5 | 10 | 14 | 36:60 | 25 |
15. | SK České Budějovice | 29 | 6 | 5 | 18 | 32:60 | 23 |
16. | MFK Karviná | 29 | 5 | 7 | 17 | 29:52 | 22 |