Úterý 15.10.
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Nový Bydžov 8.00 hodin
Středa 16.10.
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Hradec Králové 8.00 hodin
Čtvrtek 17.10.
FK Mladá Boleslav U13 - Neratovice U13 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Neratovice U12 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Jičín U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 18.00 hodin
Jičín U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 18.00 hodin
Sobota 19.10.
FC Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav od 16.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U19 - SK Slavia Praha U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - SK Slavia Praha U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - FC Slovan Liberec U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Slovan Liberec U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FC Hradec Králové U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj FTA Praha 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Spořice 8.00 hodin
Neděle 20.10.
FK Mladá Boleslav B - FK Dukla Praha B od 11.00 hodin ČFL
AC Sparta Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 15.15 hodin
AC Sparta Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 13.00 hodin
Hlinsko U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Hlinsko U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Čejetice U11 10.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Čejetice U10 10.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U9 - Skalsko U9 10.00 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Spořice 8.00 hodin
V letošním říjnu do mládežnických reprezentací ve třech věkových kategoriích byli nominováni David Pech, Lukáš Mašek, Jan Buryán, Ondřej Dubský, Filip Kolář a Štěpán Vajgl.
Středa 9.10.
FK Mladá Boleslav U15 - Nymburk U15 od 16.00 hodin (AKA)
Čtvrtek 10.10.
FK Mladá Boleslav U12 - Doubí U12 od 17.00 hodin (UMT 9.ZŠ)
Jičín U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 17.15 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - FTA od 17.00 hodin (8.ZŠ)
Pátek 11.10.
FK Teplice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 12.00 hodin
FK Teplice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 13.45 hodin
Sobota 12.10.
FK Přepeře - FK Mladá Boleslav B od 10.30 hodin ČFL
FC Zbrojovka Brno U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.00 hodin
FC Zbrojovka Brno U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Kolín U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Kolín U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Praha
Neděle 13.10.
FK Mladá Boleslav U18 - Litvínov U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Litvínov U16 od 13.15 hodin
Sporting U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Hradec Králové
Chotětov U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj AKA MB od 14.30 hodin
FC Slovan Liberec U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 9.00 hodin
Úterý 1.10.
FK Mladá Boleslav - MFK Chrudim od 16.00 hodin MOL CUP
Čtvrtek 3.10.
FK Mladá Boleslav U12 - SK Slavia Praha U12 od 16.30 hodin (AKA)
Sobota 5.10.
FK Mladá Boleslav U19 - FC Viktoria Plzeň U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Viktoria Plzeň U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - FK Meteor U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Meteor U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
SKP U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 8.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Praha od 10.00 hodin
Kropáčova Vrutice U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Bělá, Rejšice, Skalsko od 12.00 hodin (AKA)
Neděle 6.10.
FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň od 15.30 hodin FORTUNA:LIGA
FC Olympia U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.15 hodin
FC Olympia U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 10.00 hodin
FK Čáslav U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FK Čáslav U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - PU FTA od 10.00 hodin (AKA)
Pondělí 7.10.
FK Mladá Boleslav B - Bohemians Praha 1905 B od 13.00 hodin ČFL
Středa 25.9.
FK Mladá Boleslav U15 - Čelákovice U15 od 17.30 hodin (AKA)
Čtvrtek 26.9.
FK Mladá Boleslav U11 - Sporting U11 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Pátek 27.9.
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Velká Bíteš
Sobota 28.9.
SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav od 19.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Zbuzany - FK Mladá Boleslav B od 10.15 hodin
AC Sparta Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
AC Sparta Praha U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Svitavy U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Velká Bíteš
FK Mladá Boleslav U12 - Svitavy U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Vykáň, Turnaj Radonice
Neděle 29.9.
FK Mladá Boleslav U18 - FK Dukla Praha U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Dukla Praha U16 od 13.15 hodin
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 16.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Ústí nad Labem
FK Mladá Boleslav U12 - Bohemians, Jablonec, Pardubice od 9.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Krnsko U11 od 10.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Dukla Praha od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Sporting U9 od 10.00 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U8 - Bělá, Skalsko, Rejšice hřiště Bělá pod Bezdězem
Středa 18.9.
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Teplice U16 (AKA)
Čtvrtek 19.9.
FK Mladá Boleslav U13 - SK Slavia Praha U13 od 16.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U12 - SK Slavia Praha U12 od 16.30 hodin (AKA)
Cidlina U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 16.30 hodin
Cidlina U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 16.30 hodin
Cidlina U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 18.00 hodin
Sobota 21.9.
FK Jablonec B - FK Mladá Boleslav B od 10.30 hodin (ČFL)
1. FC Slovácko U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
1. FC Slovácko U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.15 hodin
FC Hradec Králové U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Viktoria Žižkov U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Viktoria Žižkov U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
SKP U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Rejšice od 10.00 hodin
Neděle 22.9.
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava od 15.30 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U18 - FC Hradec Králové U18 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U16 od 13.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Březno/Řepov od 10.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Říčany od 9.00 hodin
Středa 11.9.
TJ Sokol Řepov U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 17.00 hodin
Pátek 13.9.
FK Teplice U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.30 hodin
FK Teplice U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.45 hodin
Sobota 14.9.
FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram od 16.30 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U15 - České Budějovice U15 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - České Budějovice U14 od 14.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Hradec Králové od 11.30 hodin
Dlouhá Lhota U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Tábor od 9.00 hodin
Neděle 15.9.
FK Mladá Boleslav U19 - SK Sigma Olomouc U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - SK Sigma Olomouc U17 od 13.15 hodin
Trutnov U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 11.00 hodin
Trutnov U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Benešov od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Krnsko U10 od 10.00 hodin (AKA1)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj AKADEMIE MB od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Říčany od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Skalsko od 13.00 hodin
Pondělí 16.9.
FK Mladá Boleslav B - FK Teplice B od 13.00 hodin (MST)
Přerušení české ligy kvůli celoevropskému programu reprezentačních týmů se samozřejmě týká i mladoboleslavských fotbalistů. Většina doléčuje šrámy z dosavadních mistrovských bojů a v trénincích utužuje kondici a sehranost. A Pavel Bucha, Jan Král, David Pech, Lukáš Mašek a Denis Kaulfus odcestovali za plněním reprezentačních povinností v různých věkových kategoriích.
Bezkonkurečně nejlepšími účastníky 14. ročníku turnaje fotbalových nadějí o pohár prezidenta FK Mladá Boleslav byli fotbalisté ročníku narození 2010 z domácího boleslavského klubu rozdělení do dvou družstev. Vyhráli všechna svá utkáních v základních skupinách i semifinále, proto se zákonitě ve finálovém duelu střetli o konečné prvenství.
V pondělí 2. září 2019 začal nový školní rok v mladoboleslavské základní škole Pastelka v ulici 17. listopadu mimojiné také pro prvňáčky specializované sportovní třídy se zaměřením na výchovu malých fotbalistů a basketbalistek.
Utkání 26. kola FORTUNA:LIGY FK Mladá Boleslav - FC Zlín se hraje v neděli 31. března 2 ...
V 59. ročníku tuzemské ankety o nejlepšího fotbalistu uplynulého roku bodovali v nejpre ...
Devatenáctiletý stoper Tomáš Král je mladoboleslavským rodákem a odchovancem mladoboles ...
Přímou konfrontaci o účast v elitní ligové šestici lépe zvládli Boleslavští. V nečekaně ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 25 | 20 | 3 | 2 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha | 25 | 19 | 5 | 1 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 25 | 17 | 3 | 5 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko | 25 | 11 | 6 | 8 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava | 25 | 11 | 4 | 10 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav | 25 | 10 | 6 | 9 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc | 25 | 9 | 6 | 10 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice | 25 | 8 | 8 | 9 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec | 25 | 8 | 8 | 9 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec | 25 | 6 | 10 | 9 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 25 | 6 | 10 | 9 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové | 25 | 6 | 9 | 10 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice | 25 | 6 | 5 | 14 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín | 25 | 4 | 8 | 13 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná | 25 | 5 | 4 | 16 | 25:47 | 19 |
16. | SK České Budějovice | 25 | 5 | 3 | 17 | 26:54 | 18 |