Ve středu 20. listopadu 2019 se v areálu mladoboleslavského Městského stadionu sešlo pětadvacet mládežnických trenérů, kteří dorazili nejen z klubů mladoboleslavského regionu, ale i vzdálenějších míst. Spolu s trenéry ze Sportingu MB, Čejetic či Kněžmostu přijeli například i trenéři z Horních Počernic a Nového Bydžova.
Sobota 30.11.
FK Mladá Boleslav B - SK Benátky nad Jizerou od 10.30 hodin (UMT MST)
Vyšehrad U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 10.00 hodin (UMT MST)
China - FK Mladá Boleslav U15 od 13.30 hodin (Nymburk)
FK Mladá Boleslav U14 - SK Kosmonosy U14 od 12.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Pardubice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Mělník od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Mělník od 9.00 hodin
Neděle 1.12.
FK Mladá Boleslav - FK Teplice od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Jablonec U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 10.00 hodin
Čtvrtek 21.11.
FK Mladá Boleslav U9 - Dlouhá Lhota U9 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Sobota 23.11.
SFC Opava - FK Mladá Boleslav od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U15 - Karpat Lvov U15 od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U14 - Karpat Lvov U14 od 12.00 hodin (UMT MST)
1.FC Slovácko U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
MFK Chrudim U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jičín od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj (9.ZŠ) od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj (9.ZŠ) od 16.30 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
Neděle 24.11.
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Doubek u Říčan od 10.00 hodin
Čtvrtek 14.11.
Turnov U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 16.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - AC Sparta Praha U10 od 17.00 hodin (9.ZŠ)
Turnov U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 18.00 hodin
Sobota 16.11.
FK Mladá Boleslav B - SK Sokol Brozany od 10.15 hodin ČFL
FK Mladá Boleslav U19 - FC Zlín U19 od 14.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Zlín U17 od 16.15 hodin (MST)
FK Jablonec U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Jablonec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Náchod U13 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Náchod U12 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj MB Satelit od 14.30 hodin
FC Slovan Liberec U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 9.00 hodin
Neděle 17.11.
MFK Chrudim U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 11.00 hodin
MFK Chrudim U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 13.30 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - České Budějovice Boujami liga od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Miniliga od 14.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U19 - Turnaj od 9.00 hodin (9.ZŠ)
Ve středu 20. listopadu 2019 od 17,30 hodin se v areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi uskuteční seminář určený žákovským trenérům z klubů mladoboleslavského regionu. Tematicky bude zaměřený na trenéry mladších žáků, konkrétně třináctiletých a mladších.
Čtvrtek 7.11.
Doubí U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 16.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Bezno U9 od 18.00 hodin
Pátek 8.11.
FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
1.FK Příbram U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.00 hodin
1.FK Příbram U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.15 hodin
Sobota 9.11.
FK Mladá Boleslav U15 - Bohemians Praha 1905 U15 od 10.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U14 - Bohemians Praha 1905 U14 od 12.00 hodin (MST)
Řepov/Březno - FK Mladá Boleslav U11 od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Meteor Praha U11 16.30 hodin (9.ZŠ)
FK Teplice U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 15.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Praha od 10.00 hodin
Neděle 10.11.
FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B od 10.15 hodin ČFL
FK Mladá Boleslav U18 - Admira Praha U18 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U16 - Admira Praha U16 od 13.15 hodin (9.ZŠ)
Cidlina U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Cidlina U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Bohemians Praha 1905 U10 od 10.00 hodin (MST)
Středa 30.10.
FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín od 14.30 hodin MOL CUP
Pátek 1.11.
FK Neratovice U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 18.30 hodin
Sobota 2.11.
SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U19 - Meteor Praha U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - Meteor Praha U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - 1.FK Příbram U15 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Pardubice U14 od 13.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Triangl od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Brno
Neděle 3.11.
FK Mladá Boleslav B - SK Zápy od 10.30 hodin ČFL
Meteor Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
Meteor Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
Vlašim U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Vlašim U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Dlouhá Lhota U11 od 10.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Dlouhá Lhota U10 od 10.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U18 - SK Nymburk U8 od 14.00 hodin (9.ZŠ)
Mimořádně talentovaní mladíci Lukáš Mašek a Vojtěch Stránský podepsali čerstvé dlouhodobé smlouvy v FK Mladá Boleslav. Oba jsou dorosteneckými reprezentanty a jejich sportovní zájmy zastupuje Sport Invest International a.s.
Úterý 22.10.
FK Mladá Boleslav U12 - Ondrášovka CUP Bydžov
Středa 23.10.
FK Mladá Boleslav U15 - FK Kolín U15 18.00 hodin (9.ZŠ)
Čtvrtek 24.10.
FK Mladá Boleslav U13 - Ondrášovka CUP Přelouč
FK Mladá Boleslav U10 - AC Sparta Praha U10 16.00 hodin (8.ZŠ)
Sobota 26.10.
Živanice - FK Mladá Boleslav B od 14.30 hodin ČFL
FK Pardubice U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.15 hodin
FK Pardubice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.30 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FC Hradec Králové U13 od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U12 - FC Hradec Králové U12 od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Praha 9.00 hodin
Kochánky/Předměřice - FK Mladá Boleslav U9 od 10.00 hodin
Neděle 27.10.
FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U18 - FK Pardubice U18 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Pardubice U18 od 13.15 hodin (9.ZŠ)
Vyšehrad U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
Vyšehrad U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Bautsen od 10.00 hodin (8.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Bautsen od 10.00 hodin (8.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Praha 9.00 hodin
V pátek 18. října se od 20 do 22 hodin koná speciální noční nakupování v OC Bondy. Pro členy FKMB s kartičkou člena Lionsport je připravena sleva 40% na prodejně Lionsport a taky speciální Bolek menu v Burger Kingu.
Utkání 26. kola FORTUNA:LIGY FK Mladá Boleslav - FC Zlín se hraje v neděli 31. března 2 ...
V 59. ročníku tuzemské ankety o nejlepšího fotbalistu uplynulého roku bodovali v nejpre ...
Devatenáctiletý stoper Tomáš Král je mladoboleslavským rodákem a odchovancem mladoboles ...
Přímou konfrontaci o účast v elitní ligové šestici lépe zvládli Boleslavští. V nečekaně ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 25 | 20 | 3 | 2 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha | 25 | 19 | 5 | 1 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 25 | 17 | 3 | 5 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko | 25 | 11 | 6 | 8 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava | 25 | 11 | 4 | 10 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav | 25 | 10 | 6 | 9 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc | 25 | 9 | 6 | 10 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice | 25 | 8 | 8 | 9 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec | 25 | 8 | 8 | 9 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec | 25 | 6 | 10 | 9 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 25 | 6 | 10 | 9 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové | 25 | 6 | 9 | 10 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice | 25 | 6 | 5 | 14 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín | 25 | 4 | 8 | 13 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná | 25 | 5 | 4 | 16 | 25:47 | 19 |
16. | SK České Budějovice | 25 | 5 | 3 | 17 | 26:54 | 18 |