FK Mladá Boleslav ve spolupráci s TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s. zapojili děti do programu na komplexní rozvoj schopností a dovedností dětí DofE. Mladí sportovci do 16 let tak mají možnost rozšířit své dovednosti, pohybové schopnosti, naučit se dobrovolnictví a zažít expedici za hranici všedních zážitků.
Úterý 11.2.
Bohemians U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 15.30 hodin
Bohemians U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 17.00 hodin
Středa 12.2.
FK Mladá Boleslav U17 - Vítkovice U17 od 12.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U16 - Vítkovice U16 od 14.00 hodin (9. ZŠ UMT)
Pátek 14.2.
České Budějovice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin FOTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav B - FC Viktoria Plzeň B od 12.00 hodin (UMT MST)
Sobota 15.2.
FK Mladá Boleslav U19 - FK Teplice U19 od 11.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U18 - FK Teplice U18 od 13.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U17 - Příbram U17 od 10.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U16 - Příbram U16 od 12.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Vítkovice
FK Mladá Boleslav U13 - Hradec Králové U13 od 15.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Vítkovice
FK Mladá Boleslav U12 - Hradec Králové U13 od 15.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 10.00 hodin
FK Dukla Praha U10 - FK Mladá Boleslav od 15.00 hodin
Neděle 16.2.
FK Mladá Boleslav U10 - Bělá pod Bezdězem U10 od 10.30 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Zbuzany od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Zbuzany od 15.00 hodin
Pondělí 3.2.
1.FC Slovácko U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin
1.FC Slovácko U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin
Středa 5.2.
FK Mladá Boleslav U19/18 - Kosmonosy od 17.00 hodin (UMT MST)
Čtvrtek 6.2.
FAČR AKA - FK Mladá Boleslav U15 od 17.00 hodin
FAČR AKA - FK Mladá Boleslav U14 od 15.00 hodin
Pátek 7.2.
FC Baník Ostrava U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
FC Baník Ostrava U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 16.00 hodin
Sobota 8.2.
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav od 14.30 hodin
FK Pardubice U19 - FK Mladá Boleslav U19/18 od 12.30 hodin
FK Pardubice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.30 hodin
Frýdek Místek U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
Frýdek Místek U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 11.30 hodin
FC Viktoria Plzeň U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 11.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
Neděle 9.2.
FK Mladá Boleslav B - Hamry od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U19/18 - Mnichovo Hradiště od 17.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Varnsdorf od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 -Turnaj Sp.Hala MB od 8.00 hodin
Středa 29.1.
FK Mladá Boleslav B - FK Varnsdorf od 11.00 hodin (UMT MST)
Čtvrtek 30.1.
SK Sigma Olomouc U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.00 hodin
SK Sigma Olomouc U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 15.00 hodin
Pátek 31.1.
FK Mladá Boleslav U15 - Vítkovice U15 od 14.45 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - Vítkovice U14 od 13.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U13 - Pardubice U13 od 9.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Pardubice U12 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
Sobota 1.2.
FK Mladá Boleslav B - Benátky nad Jizerou od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U19/U18 - Liberec od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U19/U18 - Liberec od 12.00 hodin (9.ZŠ)
FC Zlín U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin
FC Zlín U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin
Bohemians U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 12 a 15 hodin
FC Liberec U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 9.00 hodin
FC Liberec U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 9.00 hodin
Neděle 2.2.
FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FC Hradec Králové U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 10.00 hodin
Úterý 21.1.
FK Mladá Boleslav - Vlašim od 13.00 hodin (UMT MST)
Středa 22.1.
FK Mladá Boleslav U19/U18- FC Horky nad Jizerou od 18.00 hodin (UMT MST)
Sobota 25.1.
FK Mladá Boleslav B - FK Kolín od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Jablonec U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.00 hodin
FK Jablonec U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.00 hodin
FC Slovan Liberec U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin
FC Slovan Liberec U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Horní Měcholupy od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Teplice od 9.00 hodin
Neděle 26.1.
FK Jablonec U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Jablonec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jičín od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
Středa 15.1.
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové od 13.00 hodin Tipsport liga (UMT)
FK Mladá Boleslav U15 - Čelákovice od 18.15 hodin (UMT MST)
Sobota 18.1.
FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf od 10.30 hodin Tipsport liga (UMT)
FK Mladá Boleslav B - Poděbrady od 14.00 hodin (UMT)
FK Mladá Boleslav U17 - SK Kosmonosy od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec od 12.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Ovčín
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Říčany
Neděle 19.1.
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 12.30 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 14.15 hodin
FK Teplice U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.30 hodin
FK Teplice U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Zákupy
Sobota 11.1.
FK Turnov - FK Mladá Boleslav B od 14.00 hodin
FK Dukla Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Dukla Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Dukla, Liberec, Ústí od 11.00 a 13.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Dukla, Liberec, Ústí od 11.00 a 13.30 hodin (9.ZŠ)
Neděle 12.1.
FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha od 13.00 hodin Tipsport liga (UMT)
FK Mladá Boleslav U15 - Memoriál HT Plzeň
Čtvrtek 12.12.
FK Mladá Boleslav U11 - Brandýs nad Labem od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Pátek 13.12.
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
Sobota 14.12.
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Holice od 9.00 hodin
Neděle 15.12.
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Říčany od 9.00 hodin
Do fotbalových tříd na 9. základní škole v Mladé Boleslavi, všeobecně známé pod názvem Pastelka, zavítal ve čtvrtečním dopoledni 5. prosince Mikuláš doprovázený čtyřmi čerty a třemi anděli.
Sobota 7.12.
FK Ústí nad Labem U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Ústí nad Labem U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Beroun od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Semily od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 12.30 hodin
Neděle 8.12.
AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
AC Sparta Praha U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 15.00 hodin
Utkání 26. kola FORTUNA:LIGY FK Mladá Boleslav - FC Zlín se hraje v neděli 31. března 2 ...
V 59. ročníku tuzemské ankety o nejlepšího fotbalistu uplynulého roku bodovali v nejpre ...
Devatenáctiletý stoper Tomáš Král je mladoboleslavským rodákem a odchovancem mladoboles ...
Přímou konfrontaci o účast v elitní ligové šestici lépe zvládli Boleslavští. V nečekaně ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 25 | 20 | 3 | 2 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha | 25 | 19 | 5 | 1 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 25 | 17 | 3 | 5 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko | 25 | 11 | 6 | 8 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava | 25 | 11 | 4 | 10 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav | 25 | 10 | 6 | 9 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc | 25 | 9 | 6 | 10 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice | 25 | 8 | 8 | 9 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec | 25 | 8 | 8 | 9 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec | 25 | 6 | 10 | 9 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 25 | 6 | 10 | 9 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové | 25 | 6 | 9 | 10 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice | 25 | 6 | 5 | 14 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín | 25 | 4 | 8 | 13 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná | 25 | 5 | 4 | 16 | 25:47 | 19 |
16. | SK České Budějovice | 25 | 5 | 3 | 17 | 26:54 | 18 |