FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 238: << <4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] > >>
Program týmů FKMB 18.11. - 24.11.2019

Program týmů FKMB 18.11. - 24.11.2019

19. 11. 2019 | 

 

Čtvrtek 21.11.
FK Mladá Boleslav U9 - Dlouhá Lhota U9 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Sobota 23.11.
SFC Opava - FK Mladá Boleslav od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U15 - Karpat Lvov U15 od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U14 - Karpat Lvov U14 od 12.00 hodin (UMT MST)
1.FC Slovácko U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
MFK Chrudim U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jičín od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj (9.ZŠ) od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj (9.ZŠ) od 16.30 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
Neděle 24.11.
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Doubek u Říčan od 10.00 hodin

Program týmů FKMB 11.11. - 17.11.2019

Program týmů FKMB 11.11. - 17.11.2019

11. 11. 2019 | 


Čtvrtek 14.11.
Turnov U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 16.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - AC Sparta Praha U10 od 17.00 hodin (9.ZŠ)
Turnov U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 18.00 hodin
Sobota 16.11.
FK Mladá Boleslav B - SK Sokol Brozany od 10.15 hodin ČFL
FK Mladá Boleslav U19 - FC Zlín U19 od 14.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Zlín U17 od 16.15 hodin (MST)
FK Jablonec U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Jablonec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Náchod U13 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Náchod U12 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj MB Satelit od 14.30 hodin
FC Slovan Liberec U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 9.00 hodin
Neděle 17.11.
MFK Chrudim U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 11.00 hodin
MFK Chrudim U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 13.30 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - České Budějovice Boujami liga od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Miniliga od 14.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U19 - Turnaj od 9.00 hodin (9.ZŠ)

Seminář pro fotbalové trenéry žáků na Mladoboleslavsku

Seminář pro fotbalové trenéry žáků na Mladoboleslavsku

05. 11. 2019 | 

Ve středu 20. listopadu 2019 od 17,30 hodin se v areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi uskuteční seminář určený žákovským trenérům z klubů mladoboleslavského regionu. Tematicky bude zaměřený na trenéry mladších žáků, konkrétně třináctiletých a mladších.

Program týmů FKMB 4.11. - 10.11.2019

Program týmů FKMB 4.11. - 10.11.2019

04. 11. 2019 | 

 

Čtvrtek 7.11.
Doubí U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 16.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Bezno U9 od 18.00 hodin
Pátek 8.11.
FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
1.FK Příbram U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.00 hodin
1.FK Příbram U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.15 hodin
Sobota 9.11.
FK Mladá Boleslav U15 - Bohemians Praha 1905 U15 od 10.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U14 - Bohemians Praha 1905 U14 od 12.00 hodin (MST)
Řepov/Březno - FK Mladá Boleslav U11 od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Meteor Praha U11 16.30 hodin (9.ZŠ)
FK Teplice U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 15.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Praha od 10.00 hodin
Neděle 10.11.
FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B od 10.15 hodin ČFL
FK Mladá Boleslav U18 - Admira Praha U18 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U16 - Admira Praha U16 od 13.15 hodin (9.ZŠ)
Cidlina U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Cidlina U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Bohemians Praha 1905 U10 od 10.00 hodin (MST)

Program týmů FKMB 28.10. - 3.11.2019

Program týmů FKMB 28.10. - 3.11.2019

29. 10. 2019 | 


Středa 30.10.
FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín od 14.30 hodin MOL CUP
Pátek 1.11.
FK Neratovice U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 18.30 hodin
Sobota 2.11.
SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U19 - Meteor Praha U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - Meteor Praha U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - 1.FK Příbram U15 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Pardubice U14 od 13.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Triangl od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Brno
Neděle 3.11.
FK Mladá Boleslav B - SK Zápy od 10.30 hodin ČFL
Meteor Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
Meteor Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
Vlašim U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Vlašim U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Dlouhá Lhota U11 od 10.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Dlouhá Lhota U10 od 10.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U18 - SK Nymburk U8 od 14.00 hodin (9.ZŠ)

Lukáš Mašek a Vojtěch Stránský podepsali profesionální smlouvy

Lukáš Mašek a Vojtěch Stránský podepsali profesionální smlouvy

21. 10. 2019 | 

Mimořádně talentovaní mladíci Lukáš Mašek a Vojtěch Stránský podepsali čerstvé dlouhodobé smlouvy v FK Mladá Boleslav. Oba jsou dorosteneckými reprezentanty a jejich sportovní zájmy zastupuje Sport Invest International a.s.

Program týmů FKMB 21.10. - 27.10.2019

Program týmů FKMB 21.10. - 27.10.2019

21. 10. 2019 | 

 

Úterý 22.10.
FK Mladá Boleslav U12 - Ondrášovka CUP Bydžov
Středa 23.10.
FK Mladá Boleslav U15 - FK Kolín U15 18.00 hodin (9.ZŠ)
Čtvrtek 24.10.
FK Mladá Boleslav U13 - Ondrášovka CUP Přelouč
FK Mladá Boleslav U10 - AC Sparta Praha U10 16.00 hodin (8.ZŠ)
Sobota 26.10.
Živanice - FK Mladá Boleslav B od 14.30 hodin ČFL
FK Pardubice U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.15 hodin
FK Pardubice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.30 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FC Hradec Králové U13 od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U12 - FC Hradec Králové U12 od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Praha 9.00 hodin
Kochánky/Předměřice - FK Mladá Boleslav U9 od 10.00 hodin
Neděle 27.10.
FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U18 - FK Pardubice U18 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Pardubice U18 od 13.15 hodin (9.ZŠ)
Vyšehrad U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
Vyšehrad U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Bautsen od 10.00 hodin (8.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Bautsen od 10.00 hodin (8.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Praha 9.00 hodin

Noční VIP nákup pro FKMB

Noční VIP nákup pro FKMB

14. 10. 2019 | 

V pátek 18. října se od 20 do 22 hodin koná speciální noční nakupování v OC Bondy. Pro členy FKMB s kartičkou člena Lionsport je připravena sleva 40% na prodejně Lionsport a taky speciální Bolek menu v Burger Kingu.

Program týmů FKMB 14.10. - 20.10.2019

Program týmů FKMB 14.10. - 20.10.2019

14. 10. 2019 | 

 

Úterý 15.10.
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Nový Bydžov 8.00 hodin
Středa 16.10.
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Hradec Králové 8.00 hodin
Čtvrtek 17.10.
FK Mladá Boleslav U13 - Neratovice U13 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Neratovice U12 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Jičín U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 18.00 hodin
Jičín U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 18.00 hodin
Sobota 19.10.
FC Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav od 16.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U19 - SK Slavia Praha U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - SK Slavia Praha U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - FC Slovan Liberec U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Slovan Liberec U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FC Hradec Králové U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj FTA Praha 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Spořice 8.00 hodin
Neděle 20.10.
FK Mladá Boleslav B - FK Dukla Praha B od 11.00 hodin ČFL
AC Sparta Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 15.15 hodin
AC Sparta Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 13.00 hodin
Hlinsko U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Hlinsko U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Čejetice U11 10.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Čejetice U10 10.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U9 - Skalsko U9 10.00 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Spořice 8.00 hodin

Boleslavští mladíci v českých reprezentačních týmech

Boleslavští mladíci v českých reprezentačních týmech

08. 10. 2019 | 

V letošním říjnu do mládežnických reprezentací ve třech věkových kategoriích byli nominováni David Pech, Lukáš Mašek, Jan Buryán, Ondřej Dubský, Filip Kolář a Štěpán Vajgl.

 

<< <4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Boleslavský kapitán Marek Matějovský osobností FORTUNA:LIGY 2021-22  |  17. 05. 2022

V anketě Ligové fotbalové asociace trenéři a kapitáni ligových týmů a zástupci médií zv ...

šipka

Matějovský pokračuje, prodloužil smlouvu o další rok  |  20. 05. 2022

Kapitán a dirigent prvoligového fotbalového orchestru FK Mladá Boleslav Marek Matějovsk ...

šipka

Mladá Boleslav završila osmnáct let v nejvyšší české lize  |  17. 05. 2022

Pro FK Mladá Boleslav je sedmé místo, po základním třicetizápasovém programu právě skon ...

šipka

Oba týmy usilovaly o sedmé místo, Boleslav je spokojenější  |  14. 05. 2022

Konkurenční trenéři, boleslavský Hoftych i olomoucký Jílek, shodně tvrdili, že usadit s ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 30 23 4 3 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 22 6 2 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 20 6 4 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 18 5 7 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 14 9 7 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 9 13 8 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 11 5 14 45:48 38
8. SK Sigma Olomouc 30 9 10 11 39:37 37
9. FC Slovan Liberec 30 10 7 13 29:38 37
10. SK České Budějovice 30 9 9 12 40:46 36
11. FC Fastav Zlín 30 8 6 16 36:53 30
12. FK Teplice 30 8 3 19 29:49 27
13. Bohemians Praha 1905 30 6 8 16 34:56 26
14. FK Jablonec 30 4 14 12 22:45 26
15. FK Pardubice 30 5 9 16 35:67 24
16. MFK Karviná 30 3 8 19 30:52 17
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Compag Rohozec PDMONT KOVOMB Mil & Pat VAK Tenet Josyma Zliner Ticketlive XPS network

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Evropa 2 Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB Rádio Impuls Mladá Boleslav

Oficiální dopravce fotbalistů FK Mladá Boleslav

Ariva partner