FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 238: << <3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] > >>
Program týmů FKMB 3.2. - 9.2.2020

Program týmů FKMB 3.2. - 9.2.2020

03. 02. 2020 | 

 

Pondělí 3.2.
1.FC Slovácko U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin
1.FC Slovácko U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin

Středa 5.2.
FK Mladá Boleslav U19/18 - Kosmonosy od 17.00 hodin (UMT MST)

Čtvrtek 6.2.
FAČR AKA - FK Mladá Boleslav U15 od 17.00 hodin
FAČR AKA - FK Mladá Boleslav U14 od 15.00 hodin

Pátek 7.2.
FC Baník Ostrava U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
FC Baník Ostrava U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 16.00 hodin

Sobota 8.2.
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav od 14.30 hodin
FK Pardubice U19 - FK Mladá Boleslav U19/18 od 12.30 hodin
FK Pardubice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.30 hodin
Frýdek Místek U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
Frýdek Místek U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 11.30 hodin
FC Viktoria Plzeň U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 11.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin

Neděle 9.2.

FK Mladá Boleslav B - Hamry od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U19/18 - Mnichovo Hradiště od 17.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Varnsdorf od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 -Turnaj Sp.Hala MB od 8.00 hodin

 

Program týmů FKMB 27.1. - 2.2.2020

Program týmů FKMB 27.1. - 2.2.2020

27. 01. 2020 | 

 

Středa 29.1.
FK Mladá Boleslav B - FK Varnsdorf od 11.00 hodin (UMT MST)

Čtvrtek 30.1.
SK Sigma Olomouc U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.00 hodin
SK Sigma Olomouc U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 15.00 hodin

Pátek 31.1.
FK Mladá Boleslav U15 - Vítkovice U15 od 14.45 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - Vítkovice U14 od 13.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U13 - Pardubice U13 od 9.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Pardubice U12 od 11.00 hodin (9.ZŠ)

Sobota 1.2.
FK Mladá Boleslav B - Benátky nad Jizerou od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U19/U18 - Liberec od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U19/U18 - Liberec od 12.00 hodin (9.ZŠ)
FC Zlín U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin
FC Zlín U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin
Bohemians U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 12 a 15 hodin
FC Liberec U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 9.00 hodin
FC Liberec U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 9.00 hodin

Neděle 2.2.

FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FC Hradec Králové U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 10.00 hodin

 

Program týmů FKMB 20.1. - 26.1.2020

Program týmů FKMB 20.1. - 26.1.2020

20. 01. 2020 | 

 

Úterý 21.1.
FK Mladá Boleslav - Vlašim od 13.00 hodin (UMT MST)

Středa 22.1.
FK Mladá Boleslav U19/U18- FC Horky nad Jizerou od 18.00 hodin (UMT MST)

Sobota 25.1.
FK Mladá Boleslav B - FK Kolín od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Jablonec U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.00 hodin
FK Jablonec U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.00 hodin
FC Slovan Liberec U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin
FC Slovan Liberec U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Horní Měcholupy od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Teplice od 9.00 hodin

Neděle 26.1.
FK Jablonec U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Jablonec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jičín od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin

 

Program týmů FKMB 13.1. - 19.1.2020

Program týmů FKMB 13.1. - 19.1.2020

16. 01. 2020 | 


Středa 15.1.
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové od 13.00 hodin Tipsport liga (UMT)
FK Mladá Boleslav U15 - Čelákovice od 18.15 hodin (UMT MST)

Sobota 18.1.
FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf od 10.30 hodin Tipsport liga (UMT)
FK Mladá Boleslav B - Poděbrady od 14.00 hodin (UMT)
FK Mladá Boleslav U17 - SK Kosmonosy od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec od 12.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Ovčín
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Říčany

Neděle 19.1.
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 12.30 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 14.15 hodin
FK Teplice U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.30 hodin
FK Teplice U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Zákupy

 

Program týmů FKMB 6.1. - 12.1.2020

Program týmů FKMB 6.1. - 12.1.2020

05. 01. 2020 | 

 

Sobota 11.1.
FK Turnov - FK Mladá Boleslav B od 14.00 hodin
FK Dukla Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Dukla Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Dukla, Liberec, Ústí od 11.00 a 13.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Dukla, Liberec, Ústí od 11.00 a 13.30 hodin (9.ZŠ)

Neděle 12.1.
FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha od 13.00 hodin Tipsport liga (UMT)
FK Mladá Boleslav U15 - Memoriál HT Plzeň

 

Program týmů FKMB 9.12. - 15.12.2019

Program týmů FKMB 9.12. - 15.12.2019

09. 12. 2019 | 

 

Čtvrtek 12.12.
FK Mladá Boleslav U11 - Brandýs nad Labem od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Pátek 13.12.
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
Sobota 14.12.
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Holice od 9.00 hodin
Neděle 15.12.
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Říčany od 9.00 hodin

 

Mikuláš navštívil malé fotbalisty v Pastelce

Mikuláš navštívil malé fotbalisty v Pastelce

05. 12. 2019 | 

Do fotbalových tříd na 9. základní škole v Mladé Boleslavi, všeobecně známé pod názvem Pastelka, zavítal ve čtvrtečním dopoledni 5. prosince Mikuláš doprovázený čtyřmi čerty a třemi anděli.

 

Program týmů FKMB 2.12. - 8.12.2019

Program týmů FKMB 2.12. - 8.12.2019

02. 12. 2019 | 

 

Sobota 7.12.
FK Ústí nad Labem U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Ústí nad Labem U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Beroun od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Semily od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 12.30 hodin

Neděle 8.12.
AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
AC Sparta Praha U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 15.00 hodin

 

Po letošním semináři trenérů mládeže budou následovat další

Po letošním semináři trenérů mládeže budou následovat další

25. 11. 2019 | 

Ve středu 20. listopadu 2019 se v areálu mladoboleslavského Městského stadionu sešlo pětadvacet mládežnických trenérů, kteří dorazili nejen z klubů mladoboleslavského regionu, ale i vzdálenějších míst. Spolu s trenéry ze Sportingu MB, Čejetic či Kněžmostu přijeli například i trenéři z Horních Počernic a Nového Bydžova.

 

Program týmů FKMB 25.11. - 1.12.2019

Program týmů FKMB 25.11. - 1.12.2019

25. 11. 2019 | 

 

Sobota 30.11.
FK Mladá Boleslav B - SK Benátky nad Jizerou od 10.30 hodin (UMT MST)
Vyšehrad U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 10.00 hodin (UMT MST)
China - FK Mladá Boleslav U15 od 13.30 hodin (Nymburk)
FK Mladá Boleslav U14 - SK Kosmonosy U14 od 12.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Pardubice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Mělník od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Mělník od 9.00 hodin

Neděle 1.12.
FK Mladá Boleslav - FK Teplice od 14.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Jablonec U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 10.00 hodin

 

<< <3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Boleslavský kapitán Marek Matějovský osobností FORTUNA:LIGY 2021-22  |  17. 05. 2022

V anketě Ligové fotbalové asociace trenéři a kapitáni ligových týmů a zástupci médií zv ...

šipka

Matějovský pokračuje, prodloužil smlouvu o další rok  |  20. 05. 2022

Kapitán a dirigent prvoligového fotbalového orchestru FK Mladá Boleslav Marek Matějovsk ...

šipka

Mladá Boleslav završila osmnáct let v nejvyšší české lize  |  17. 05. 2022

Pro FK Mladá Boleslav je sedmé místo, po základním třicetizápasovém programu právě skon ...

šipka

Oba týmy usilovaly o sedmé místo, Boleslav je spokojenější  |  14. 05. 2022

Konkurenční trenéři, boleslavský Hoftych i olomoucký Jílek, shodně tvrdili, že usadit s ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 30 23 4 3 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 22 6 2 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 20 6 4 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 18 5 7 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 14 9 7 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 9 13 8 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 11 5 14 45:48 38
8. SK Sigma Olomouc 30 9 10 11 39:37 37
9. FC Slovan Liberec 30 10 7 13 29:38 37
10. SK České Budějovice 30 9 9 12 40:46 36
11. FC Fastav Zlín 30 8 6 16 36:53 30
12. FK Teplice 30 8 3 19 29:49 27
13. Bohemians Praha 1905 30 6 8 16 34:56 26
14. FK Jablonec 30 4 14 12 22:45 26
15. FK Pardubice 30 5 9 16 35:67 24
16. MFK Karviná 30 3 8 19 30:52 17
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Compag Rohozec PDMONT KOVOMB Mil & Pat VAK Tenet Josyma Zliner Ticketlive XPS network

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Evropa 2 Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB Rádio Impuls Mladá Boleslav

Oficiální dopravce fotbalistů FK Mladá Boleslav

Ariva partner