FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 244: << <9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] > >>
Nominace do českých dorosteneckých reprezentací

Nominace do českých dorosteneckých reprezentací

11. 03. 2019 | 

Tři česká dorostenecká reprezentační družstva se v březnu zúčastní zahraničních turnajů, z nichž pro devatenáctileté a sedmnáctileté se jedná o kvalifikační fáze na evropské šampionáty. Šestnáctiletí absolvují pouze tréninkové soustředění v tuzemsku. Do čtyř dorosteneckých reprezentací byli nominování dva z FK Mladá Boleslav, brankář Pavel Karmazín a ofenzivní hráč David Pech.

Program týmů FKMB 11.3. - 17.3.2019

Program týmů FKMB 11.3. - 17.3.2019

11. 03. 2019 | 

 

Středa 13. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - FK Dukla Praha U15 od 16.15 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Dukla Praha U14 od 14.30 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U13 - Bohemians Praha U13 od 10.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Bohemians Praha U12 od 11.30 hodin (9. ZŠ)
Sobota 16. 3. 2019
FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav od 14.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
SK Sigma Olomouc U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.00 hodin
SK Sigma Olomouc U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj UMT MST MB od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj UMT MST MB od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Satelit od 11.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
Neděle 17. 3. 2019
FK Dukla Praha U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 10.15 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - FK Jablonec U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec U16 od 13.15 hodin
FC Viktoria Plzeň U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj UMT MST 9. ZŠ od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin

 

Program týmů FKMB 4.3. - 10.3.2019

Program týmů FKMB 4.3. - 10.3.2019

04. 03. 2019 | 


Středa 6. 3. 2019

FK Mladá Boleslav U15 - SK Kosmonosy U15 od 18.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - Nymburk U14 od 16.00 hodin (9. ZŠ)

Pátek 8. 3. 2019

FK Mladá Boleslav U19 - FC Vysočina Jihlava U19 od 12.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Vysočina Jihlava U17 od 14.15 hodin (MST)

Sobota 9. 3. 2019
FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
Bohemians Praha U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 12.00 hodin

Neděle 10. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - SK České Budějovice U21 od 12.00 hodin (MST)
FK Dukla Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.15 hodin
FK Dukla Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy od 8.00 hodin
Tempo Praha U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 17.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin

 

Program týmů FKMB 25.2. - 4.3.2019

Program týmů FKMB 25.2. - 4.3.2019

25. 02. 2019 | 

 

Sobota 2. 3. 2019
1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U19 - 1. FC Slovácko U19 od 13.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - 1. FC Slovácko U17 od 15.45 hodin (MST)
FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FC Hradec Králové U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FC Hradec Králové U13 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - FC Hradec Králové U12 od 11.45 hodin (9.ZŠ)
FK Dukla Praha U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Milovice od 13.00 hodin

Neděle 3. 3. 2019
Olympia U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.15 hodin
Olympia U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 14.30 hodin

Pondělí 4. 3. 2019
FC Slovan Liberec U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 18.2. - 24.2.2019

Program týmů FKMB 18.2. - 24.2.2019

18. 02. 2019 | 

 

Sobota 23. 2. 2019
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U19 - FC Slovan Liberec U19 od 9.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U18 - FC Slovan Liberec U18 od 11.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FK Jablonec U17 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec U16 od 12.00 hodin (9.ZŠ)
FK Jablonec U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Jablonec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj UMT Libeň od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin
Motorlet U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 11.00 hodin

Neděle 24. 2. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - 1.FK Příbram U21 od 10.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U13 - Most U13 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Most U12 od 12.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Teplice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin

 

Program týmů FKMB 11.2. - 18.2.2019

Program týmů FKMB 11.2. - 18.2.2019

11. 02. 2019 | 

 

Středa 13. 2. 2019
FK Mladá Boleslav U17 - Lodž U17 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
Pátek 15. 2. 2019
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
Sobota 16. 2. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FK Teplice U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U18 - FK Teplice U18 od 13.00 hodin (MST)
SK České Budějovice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.00 hodin
SK České Budějovice U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FK Teplice U15 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Teplice U14 od 12.45 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Strahov od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Meteor od 10.00 hodin
AC Sparta Praha U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Vysoká nad Labem od 9.00 hodin
Neděle 17. 2. 2019
FK Teplice U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 13.30 hodin
FK Teplice U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 13.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Jablonec od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
Pondělí 18. 2. 2019
FC Viktoria Plzeň U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 14.00 hodin

Vavruška školí fotbalisty a florbalisty, kudy dojít k úspěchu

Vavruška školí fotbalisty a florbalisty, kudy dojít k úspěchu

05. 02. 2019 | 

Netradiční, ovšem o to více perspektivní spolupráci navázaly mladoboleslavské kluby fotbalu a florbalu. FK Mladá Boleslav a Technology Florbal Mladá Boleslav v loňském roce začaly úzce spolupracovat v komunikaci, marketingových projektech, seminářích pro trenéry a hráče.

Program týmů FKMB 4.2. - 10.2.2019

Program týmů FKMB 4.2. - 10.2.2019

04. 02. 2019 | 

 

Sobota 9. 2. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň od 15.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U19 - FC Hradec Králové U19 od 10.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Hradec Králové U17 od 12.30 hodin (9.ZŠ)
Motorlet U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.00 hodin
Motorlet U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 14.00 hodin
Bohemians Praha 1905 U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Příbram od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj JAKO CUP HK od 9.00 hodin

Neděle 10. 2. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - Horky nad Jizerou od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Admira Praha U13 od 15.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Bohemians Praha 1905 U11 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj JAKO CUP HK od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin

 

Program týmů FKMB 28.1. - 3.2.2019

Program týmů FKMB 28.1. - 3.2.2019

28. 01. 2019 | 

 

Úterý 29. 1. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové od 15.00 hodin (MST)
Sobota 2. 2. 2019
FK Mladá Boleslav - SK Benátky nad Jizerou od 15.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U21 - SK Neratovice od 10.30 hodin (MST)
FK Dukla Praha U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 9.30 hodin
FK Dukla Praha U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.45 hodin
Bohemians Praha 1905 U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Milovice
Neděle 3. 2. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - Bohemians Praha 1905 U15 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - Bohemians Praha 1905 U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy U11 od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin

Program týmů FKMB 21.1. - 27.1.2019

Program týmů FKMB 21.1. - 27.1.2019

21. 01. 2019 | 

 

Úterý 22. 1. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - Sobotka od 18.00 hodin (9.ZŠ)

Sobota 26. 1. 2019
Mšeno - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U19 - SK Benátky nad Jizerou od 10.00 hodin (MST)
FC Slovan Liberec U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin
FC Slovan Liberec U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - Most U15 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - Most U14 od 12.45 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 16.00 hodin

Neděle 27. 1. 2019
FC Slovan Liberec U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 14.30 hodin
FC Slovan Liberec U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 14.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Libeň od 10.00 hodin
SK Slavia Praha U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 10.00 hodin

 

<< <9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Východočeského soupeře přehráli i přestříleli  |  06. 07. 2022

Čtvrtou letní přípravu Boleslavští vyhráli v domácím prostředí Městského stadionu nad p ...

šipka

Plánovaný rozvoj klubu pokračuje i v současné nelehké době  |  03. 07. 2022

Do mladoboleslavského studia Signál radia si moderátor Luboš Dvořák pozval z FK Mladá B ...

šipka

Po vyrovnaném poločase trefil výhru Škoda  |  02. 07. 2022

Ve třetí letní herní prověrce se mladoboleslavští fotbalisté střetli v domácím prostřed ...

šipka

Permanentky na novou sezonu jsou v prodeji  |  28. 06. 2022

V úterý 28. června začíná prodej permanentních vstupenek na novou ligovou sezonu 2022-2 ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1.FK Mladá Boleslav00000:00
2.FC Zbrojovka Brno00000:00
3.SK České Budějovice00000:00
4.SK Sigma Olomouc00000:00
5.AC Sparta Praha00000:00
6.FC Baník Ostrava00000:00
7.FC Slovan Liberec00000:00
8.FC TRINITI Zlín00000:00
9.FC Viktoria Plzeň00000:00
10.FK Jablonec00000:00
11.FK Teplice00000:00
12.SK Slavia Praha00000:00
13.1. FC Slovácko00000:00
14.Bohemians Praha 190500000:00
15.FC Hradec Králové00000:00
16.FK Pardubice00000:00
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Telekomunikace MB Compag Rohozec PDMONT KOVOMB Mil & Pat VAK Tenet Josyma Zliner Ticketlive XPS network

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Evropa 2 Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB Rádio Impuls Mladá Boleslav

Oficiální dopravce fotbalistů FK Mladá Boleslav

Ariva partner