FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 244: << <8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] > >>
Program týmů FKMB 20.5. - 27.5.2019

Program týmů FKMB 20.5. - 27.5.2019

20. 05. 2019 | 

 

Středa 22. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - Kolín U15 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Čtvrtek 23. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U11 - Neratovice U11 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Pátek 24. 5. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
Sobota 25. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FK Pardubice U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - FK Pardubice U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FC Hradec Králové U15 od 10.15 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - FC Hradec Králové U14 od 12.00 hodin
FC Hradec Králové U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Beroun U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Akademie MB od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Jablonec od 8.00 hodin
Neděle 26. 5. 2019
FK Pardubice U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.15 hodin
FK Pardubice U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Čáslav U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Praha od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Čáslav U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Akademie MB od 14.00 hodin
Pondělí 27. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Slovan Liberec U21 od 13.00 hodin

Program týmů FKMB 13.5. - 20.5.2019

Program týmů FKMB 13.5. - 20.5.2019

13. 05. 2019 | 

 

Úterý 14. 5. 2019
Jičín U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 17.00 hodin
Středa 15. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U14 - Mělník U14 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Čtvrtek 16. 5. 2019
MFK Chrudim U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 16.30 hodin
MFK Chrudim U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 16.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Bezno U10 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Pátek 17. 5. 2019
FC Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
SK Slavia Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 14.45 hodin
SK Slavia Praha U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 17.00 hodin
Sobota 18. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U12 - Ondrášovka Cup Šumperk
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj MB od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Kochánky od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Jablonec od 13.00 hodin
Neděle 19. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - FK Ústí nad Labem U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Ústí nad Labem U16 od 11.00 hodin
1.FK Příbram U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
1.FK Příbram U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Ondrášovka Cup Šumperk
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Praha od 9.00 hodin
Pondělí 20. 5. 2019
1.FC Slovácko U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Bělá pod Bezdězem U9 od 17.00 hodin (AKADEMIE)

Program týmů FKMB 6.5. - 13.5.2019

Program týmů FKMB 6.5. - 13.5.2019

06. 05. 2019 | 

 

Středa 8. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - 1.FK Příbram U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - 1.FK Příbram U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - Neratovice U15 od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Radonice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Radošovice od 9.00 hodin

Čtvrtek 9. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U10 - Kutná Hora U10 od 18.00 hodin (AKADEMIE)

Sobota 11. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FC Zbrojovka Brno U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - FC Zbrojovka Brno U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FC Slovan Liberec U15 od 10.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Slovan Liberec U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Modrá od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Teplice od 10.00 hodin

Neděle 12. 5. 2019
FK Mladá Boleslav - FK Teplice od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
AC Sparta Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
AC Sparta Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Hlinsko U13 od 10.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Hlinsko U12 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Krnsko U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 8.30 hodin

Pondělí 13. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Hradec Králové U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 29.4. - 6.5.2019

Program týmů FKMB 29.4. - 6.5.2019

30. 04. 2019 | 

 

Středa 1. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - MFK Chrudim U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - MFK Chrudim U16 od 13.15 hodin
FK Náchod U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Náchod U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Vykáň od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Radonice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Vršovice od 10.00 hodin

Pátek 3. 5. 2019
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA

Sobota 4. 5. 2019
FC Viktoria Plzeň U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
RMSK Cidlina U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
RMSK Cidlina U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj AKADEMIE od 10.00 hodin


Neděle 5. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - Náchod U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Náchod U16 od 13.15 hodin
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 15.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Žerčice U11 od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Žerčice U10 od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin

Pondělí 6. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Baník Ostrava U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 22.4. - 29.4.2019

Program týmů FKMB 22.4. - 29.4.2019

23. 04. 2019 | 

 

Úterý 23. 4. 2019
FC Hradec Králové U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 18.00 hodin

Pátek 26. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - AC Sparta Praha U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - AC Sparta Praha U17 od 13.15 hodin

Sobota 27. 4. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U15 - Meteor Praha U15 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - Meteor Praha U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Příbram od 9.00 hodin

Neděle 28. 4. 2019
Bohemians U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
Bohemians U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Trutnov U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Trutnov U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Kolín od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Trutnov U11 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj AKADEMIE od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj BAUTZEN od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj LIBEREC od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj LIBEREC od 10.00 hodin

Pondělí 29. 4. 2019
FC Zbrojovka Brno U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 15.00 hodin

 

Program týmů FKMB 15.4. - 22.4.2019

Program týmů FKMB 15.4. - 22.4.2019

15. 04. 2019 | 

 

Úterý 16. 4. 2019
AC Sparta Praha U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - FC Hradec Králové U11 od 18.00 hodin (AKADEMIE)

Středa 17. 4. 2019
FC Fastav Zlín U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.30 hodin
FC Fastav Zlín U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - Kolín U14 od 18.00 hodin (AKADEMIE)

Pátek 19. 4. 2019
FC Slovan Liberec U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin

Sobota 20. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Viktoria Plzeň U21 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - Turnaj Roudnice od 9.00 hodin

Neděle 21. 4. 2019
FK Dukla Praha - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA

 

 

Program týmů FKMB 8.4. - 15.4.2019

Program týmů FKMB 8.4. - 15.4.2019

08. 04. 2019 | 

 

Úterý 9. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - Nymburk U15 od 18.00 hodin (AKADEMIE)

Sobota 13. 4. 2019
FC Hradec Králové U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Hradec Králové U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FK Teplice U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Teplice U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U13 - FC Slovan Liberec U13 od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 10.00 hodin

Neděle 14. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - FC Slovan Liberec U18 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Slovan Liberec U16 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U12 - Svitavy U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Svitavy U11 od 10.00 hodin (ASTONKA)
Kosořice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 14.00 hodin
Kosořice U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - AC Sparta Praha U9 od 11.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Hradec Králové od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - FC Slovan Liberec U7 od 9.00 hodin (AKADEMIE)

Pondělí 15. 4. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
AC Sparta Praha U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.30 hodin

 

Program týmů FKMB 1.4. - 8.4.2019

Program týmů FKMB 1.4. - 8.4.2019

01. 04. 2019 | 

 

Pátek 5. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - SK České Budějovice U15 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - SK České Budějovice U14 od 13.45 hodin (ASTONKA)

Sobota 6. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - SK České Budějovice U19 od 12.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - SK České Budějovice U17 od 14.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Spořice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Akademie MB od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Polsko od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Vykáň od 8.00 hodin

Neděle 7. 4. 2019
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav od 15.30 hodin (FORTUNA:LIGA)
FC Hradec Králové U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FC Hradec Králové U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - FK Kolín U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - FK Kolín U11 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Luštěnice U10 od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Akademie MB od 14.00 hodin

Pondělí 8. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - SK Sigma Olomouc U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 25.3. - 31.3.2019

Program týmů FKMB 25.3. - 31.3.2019

25. 03. 2019 | 


Pátek 29. 3. 2019
MFK Karviná U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.30 hodin
MFK Karviná U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.45 hodin

Sobota 30. 3. 2019
FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha od 15.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 13.00 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 14.45 hodin
Mělník U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Nymburk U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
Nymburk U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Vykáň od 9.00 hodin

Neděle 31. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - Neratovice U18 od 11.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U16 - Neratovice U16 od 13.15 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Wroclaw od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Vykáň od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Benátky od 9.00 hodin

Pondělí 1. 4. 2019
Bohemians Praha 1905 U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 18.3. - 24.3.2019

Program týmů FKMB 18.3. - 24.3.2019

18. 03. 2019 | 

 

Středa 20. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U13 - FK Pardubice U13 od 13.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Pardubice U12 od 13.00 hodin (9. ZŠ)

Čtvrtek 21. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U8 - FC Slovan Liberec U8 od 17.30 hodin (9. ZŠ)

Sobota 23. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FC Baník Ostrava U19 od 11.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Baník Ostrava U17 od 13.15 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U15 - AC Sparta Praha U15 od 10.15 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U15 - AC Sparta Praha U15 od 12.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U19 - Turnaj Říčany od 10.00 hodin

Neděle 24. 3. 2019
FC Čáslav U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FC Čáslav U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Mladá Boleslav od 9.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Tempo Praha od 17.00 hodin

 

<< <8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Východočeského soupeře přehráli i přestříleli  |  06. 07. 2022

Čtvrtou letní přípravu Boleslavští vyhráli v domácím prostředí Městského stadionu nad p ...

šipka

Plánovaný rozvoj klubu pokračuje i v současné nelehké době  |  03. 07. 2022

Do mladoboleslavského studia Signál radia si moderátor Luboš Dvořák pozval z FK Mladá B ...

šipka

Po vyrovnaném poločase trefil výhru Škoda  |  02. 07. 2022

Ve třetí letní herní prověrce se mladoboleslavští fotbalisté střetli v domácím prostřed ...

šipka

Permanentky na novou sezonu jsou v prodeji  |  28. 06. 2022

V úterý 28. června začíná prodej permanentních vstupenek na novou ligovou sezonu 2022-2 ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1.FK Mladá Boleslav00000:00
2.FC Zbrojovka Brno00000:00
3.SK České Budějovice00000:00
4.SK Sigma Olomouc00000:00
5.AC Sparta Praha00000:00
6.FC Baník Ostrava00000:00
7.FC Slovan Liberec00000:00
8.FC TRINITI Zlín00000:00
9.FC Viktoria Plzeň00000:00
10.FK Jablonec00000:00
11.FK Teplice00000:00
12.SK Slavia Praha00000:00
13.1. FC Slovácko00000:00
14.Bohemians Praha 190500000:00
15.FC Hradec Králové00000:00
16.FK Pardubice00000:00
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Telekomunikace MB Compag Rohozec PDMONT KOVOMB Mil & Pat VAK Tenet Josyma Zliner Ticketlive XPS network

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Evropa 2 Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB Rádio Impuls Mladá Boleslav

Oficiální dopravce fotbalistů FK Mladá Boleslav

Ariva partner