FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 238: << <6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] > >>
Program týmů FKMB 26.8. - 1.9.2019

Program týmů FKMB 26.8. - 1.9.2019

26. 08. 2019 | 

 

Pondělí 26.8.
Měcholupy U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 17.00 hodin
Úterý 27.8.
FK Mladá Boleslav U11 - Xaverov U11 od 18.00 hodin (AKA1)
Středa 28.8.
FK Mladá Boleslav U17 - FK Teplice U17 od 13.00 hodin (AKA1)
FK Mladá Boleslav U13 - Vysoké Mýto U13 od 16.30 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Vysoké Mýto U12 od 16.30 hodin (ASTONKA)
Kosmonosy U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 17.00 hodin
Sobota 31.8.
1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav B - TJ Slovan Velvary od 10.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U19 - MFK Karviná U19 od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - MFK Karviná U17 od 16.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - AC Sparta Praha U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - AC Sparta Praha U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Pardubice U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FK Pardubice U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
Neděle 1.9.
FC Slovan Liberec U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.15 hodin
FC Slovan Liberec U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 14.30 hodin
Čejetice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 8.45 hodin

Program týmů FKMB 19.8. - 25.8.2019

Program týmů FKMB 19.8. - 25.8.2019

19. 08. 2019 | 

 

Čtvrtek 22.8.
FK Jablonec U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 15.00 hodin
FK Jablonec U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 17.00 hodin
Pátek 23.8.
SFC Opava U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.30 hodin
SFC Opava U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Lubliniec

Sobota 24.8.
TJ Ústí nad Orlicí - FK Mladá Boleslav B od 17.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Lubliniec
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Stará Boleslav

Neděle 25.8.
FK Mladá Boleslav - SK České Budějovice od 16.30 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U18 - FK Jablonec U19 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec U16 od 13.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Lubliniec
FK Mladá Boleslav U11 - Sporting U11 od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Hradec Králové

 

Program týmů FKMB 12.8. - 18.8.2019

Program týmů FKMB 12.8. - 18.8.2019

12. 08. 2019 | 

 

Středa 14.8.
FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U16 od 11.00 hodin (AKADEMIE)
FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FC Hradec Králové U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FC Slovan Liberec U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FC Slovan Liberec U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 11.30 hodin

Čtvrtek 15.8.
FK Mladá Boleslav - FCSB od 19.00 hodin (EVROPSKÁ LIGA)

Pátek 16.8.
FK Mladá Boleslav U19 - FC Baník Ostrava U19 od 14.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Baník Ostrava U17 od 16.15 hodin (MST)

Sobota 17.8.

FK Mladá Boleslav U15 - FC Slovan Liberec U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Slovan Liberec U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Říčany
Neděle 18.8.
FK Jablonec - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav B - Chlumec nad Cidlinou od 10.30 hodin (MST)
FK Neratovice U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FK Neratovice U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Teplice U13 od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Teplice U12 od 11.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Čáslav
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Drážďany

 

Atraktivní střetnutí starších žáků s fotbalistkami Slavie

Atraktivní střetnutí starších žáků s fotbalistkami Slavie

09. 08. 2019 | 

Přípravné utkání FK Mladá Boleslav U15 - SK Slavia Praha „ženy" se hraje v neděli 11. srpna od 12 hodin na hřišti mladoboleslavské fotbalové akademie při ZŠ Pastelka (naproti obchodním centrům OBI a Albert na Radouči). Ve slávistické brance chytá známá tuzemská youtuberka Barbora Votíková a v záloze hraje kandidátka na nejkrásnější gól v soutěžích UEFA Kateřina Svitková.

Program týmů FKMB 5.8. - 11.8.2019

Program týmů FKMB 5.8. - 11.8.2019

05. 08. 2019 | 

 

Středa 7.8.2019
FK Mladá Boleslav U13 - Motorlet U13 od 11.00 hodin (ASTONKA)
Čtvrtek 8.8.2019
FCSB - FK Mladá Boleslav od 20.30 hodin
Bohemians U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 17.30 hodin (Chvatěruby)
Sobota 10.8.2019
FC Hradec Králové U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Hradec Králové U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
Motorlet U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 10.00 hodin (Český Dub)
FK Mladá Boleslav U13 - Bohemians U13 od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U12 - Bohemians U13 od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Rumburk
Neděle 11.8.2019
FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha od 19.00 hodin FORTUNA:LIGA
FC Hradec Králové B - FK Mladá Boleslav B od 10.15 hodin
FK Mladá Boleslav U19 - Ústí nad Labem U19 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U16 - Ústí nad Labem U16 od 13.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U15 - Motorlet U15 od 10.00 hodin (AKADEMIE)

Program týmů FKMB 29.7. - 4.8.2019

Program týmů FKMB 29.7. - 4.8.2019

29. 07. 2019 | 

 

Pondělí 29.7.2019
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
Středa 31.7.2019
FK Mladá Boleslav U17 - Sokolov U17 od 14.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U16 - Sokolov U16 od 14.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U15 - FK Jablonec U15 od 9.30 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Jablonec U14 od 11.30 hodin (ASTONKA)
FK Jablonec U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 9.30 hodin
FK Jablonec U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 11.00 hodin
Čtvrtek 1.8.2019
FC Ordabasy Shymkent - FK Mladá Boleslav od 16.00 hodin SEČ
Pátek 2.8.2019
Bohemians U19+U17 - FK Mladá Boleslav U19+U17 od 14.00 a 16.00 hodin (NYMBURK)
Sobota 3.8.2019
FC Viktoria Plzeň B - FK Mladá Boleslav B od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - Turnaj Braňany
FK Mladá Boleslav U16 - Turnaj Hrob
FK Mladá Boleslav U15 - Turnaj Jablonec
FK Mladá Boleslav U14 - Turnaj Lhota pod Libčany
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Jablonec
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Opatovice
Neděle 4.8.2019
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 16.30 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U14 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Hradec Králové

Program týmů FKMB 22.7. - 28.7.2019

Program týmů FKMB 22.7. - 28.7.2019

22. 07. 2019 | 

 

Středa 24. 7. 2019
FK Mladá Boleslav B - Aritma Praha od 18.00 hodin (AKADEMIE)
FK Trutnov - FK Mladá Boleslav U19 od 17.30hodin
Čtvrtek 25. 7. 2019
FK Mladá Boleslav - FK Ordabasy Šymkent od 19.00 hodin
Sobota 27. 7. 2019
FK Mladá Boleslav B - Český Brod od 10.00 hodin (MST)
Vrchlabí - FK Mladá Boleslav U19 od 10.00 hodin
Lázně Bělohrad - FK Mladá Boleslav U19 od 16.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - FC Slovan Liberec U17 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Slovan Liberec U16 od 12.00 hodin (ASTONKA)
Neděle 28. 7. 2019
FK Mladá Boleslav - SFC Opava od 16.30 hodin FORTUNA:LIGA

Mladší z bratrů Mašků je v šestnáctileté reprezentaci

Mladší z bratrů Mašků je v šestnáctileté reprezentaci

16. 07. 2019 | 

Pro červencový Memoriál Františka Harašty byl do českého reprezentačního výběru U16 nominovaný patnáctiletý Lukáš Mašek, který se aktuálně připravuje na novou podzimní sezónu v družstvu starších dorostenců FK Mladá Boleslav U19 společně se svým o dva roky starším bratrem Michalem.

Program týmů FKMB 15.7. - 21.7.2019

Program týmů FKMB 15.7. - 21.7.2019

15. 07. 2019 | 

 

Středa 17. 7. 2019
FK Mladá Boleslav B - FK Jablonec B od 17.00 hodin (AKADEMIE)
FK Teplice U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 a 13.00 hodin
SK Slavia U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin (Nymburk)
SK Slavia U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin (Nymburk)
Sobota 20. 7. 2019
FK Mladá Boleslav B - FC Horky nad Jizerou od 10.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U19 - FK Pardubice U19 od 10.00 a 12.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U17 - Bohemians U17 od 10.00 hodin (Astonka)
FK Mladá Boleslav U16 - Bohemians U16 od 12.00 hodin (Astonka)
Neděle 21. 7. 2019
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav od 16.30 hodin FORTUNA:LIGA

Program týmů FKMB 10.6. - 16.6.2019

Program týmů FKMB 10.6. - 16.6.2019

10. 06. 2019 | 

 

Středa 12. 6. 2019
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Bratislava od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Cidlina U10 od 17.30 hodin (8.ZŠ)
Sobota 15. 6. 2019
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Liberec od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 9.00 hodin
Neděle 16. 6. 2019
Vysoké Mýto U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Vysoké Mýto U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - FK Viktoria Žižkov U10 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - FK Viktoria Žižkov U8 od 10.00 hodin (ASTONKA)

<< <6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Boleslavský kapitán Marek Matějovský osobností FORTUNA:LIGY 2021-22  |  17. 05. 2022

V anketě Ligové fotbalové asociace trenéři a kapitáni ligových týmů a zástupci médií zv ...

šipka

Matějovský pokračuje, prodloužil smlouvu o další rok  |  20. 05. 2022

Kapitán a dirigent prvoligového fotbalového orchestru FK Mladá Boleslav Marek Matějovsk ...

šipka

Mladá Boleslav završila osmnáct let v nejvyšší české lize  |  17. 05. 2022

Pro FK Mladá Boleslav je sedmé místo, po základním třicetizápasovém programu právě skon ...

šipka

Oba týmy usilovaly o sedmé místo, Boleslav je spokojenější  |  14. 05. 2022

Konkurenční trenéři, boleslavský Hoftych i olomoucký Jílek, shodně tvrdili, že usadit s ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 30 23 4 3 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 22 6 2 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 20 6 4 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 18 5 7 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 14 9 7 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 9 13 8 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 11 5 14 45:48 38
8. SK Sigma Olomouc 30 9 10 11 39:37 37
9. FC Slovan Liberec 30 10 7 13 29:38 37
10. SK České Budějovice 30 9 9 12 40:46 36
11. FC Fastav Zlín 30 8 6 16 36:53 30
12. FK Teplice 30 8 3 19 29:49 27
13. Bohemians Praha 1905 30 6 8 16 34:56 26
14. FK Jablonec 30 4 14 12 22:45 26
15. FK Pardubice 30 5 9 16 35:67 24
16. MFK Karviná 30 3 8 19 30:52 17
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Compag Rohozec PDMONT KOVOMB Mil & Pat VAK Tenet Josyma Zliner Ticketlive XPS network

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Evropa 2 Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB Rádio Impuls Mladá Boleslav

Oficiální dopravce fotbalistů FK Mladá Boleslav

Ariva partner