FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
Vyhledávání

Archív zpráv

Dancák přestoupil do Hradce a Kodad bude hostovat v Ústí

10. 07. 2024 |  

Samuel Dancák roční hostování v Hradci Králové završil přestupem do tohoto východočeského klubu a Ladislav Kodad po ročním úspěšném působení v mladoboleslavském béčku odešel hostovat do třetiligového Ústí nad Labem.


Slovenský šestadvacetiletý záložník Samuel Dancák přestoupil do FK Mladá Boleslav z FK Dukla Praha v lednu 2021. V mladoboleslavském dresu si připsal 69 prvoligových startů s jednou gólovou trefou. V srpnu 2023 odešel na hostování do Hradce Králové, za který v uplynulém ročníku 2023-24 nastoupil do dvaadvaceti prvoligových utkání a když na začátku letošního července vedení východočeského klubu uplatnilo opci, stal se kmenovým hráčem FC Hradec Králové.

Šestadvacetiletý záložník Ladislav Kodad je odchovancem teplického fotbalu, který ze severočeského klubu do Mladé Boleslavi přestoupil v červnu 2023 a v uplynulém soutěžním ročníku 2023-24 byl jedním z nejvytíženějších a se sedmi góly nejproduktivnějším hráčem třetiligového družstva FK Mladá Boleslav B. Na této výkonnostní úrovni se dohodl na hostování v ambiciózním FK VIAGEM Ústí nad Labem, jehož vedení a příznivci touží postoupit do druhé ligy.

 


FB

Sdílet na facebooku

Generální partner

Škoda auto

Prémioví partneři

Město Mladá Boleslav TIPsport Chance

Hlavní partneři

Odbory PUMA Sportisimo KUMHO TIRE ŠKO ENERGO LFA

Oficiální partneři

Rohozec Dragon ČSOB Natura POWERADE

Partneři

Seco Industries Nápojová ambulence Mcard XPS network Ticketlive Mitel Agro Compag ŘEZÁČ Stavebniny JOSYMA Klinika Dr. Pírka Kontejnery MB BPBP Bondy VAK

Partneři klubové akademie

Středočeský kraj Město Mladá Boleslav Národní sportovní agentura FTVS Stipendia

Mediální partneři

Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Mladá Boleslav Rádio Impuls RÁDIO MB

Oficiální dopravce fotbalistů FK Mladá Boleslav

Ariva partner