FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
Vyhledávání

Archív zpráv

Trenér Holoubek nevylučuje změny v hráčském kádru

19. 06. 2024 |  

Letní přípravné období začalo. Trenéři slibují tréninky s maximální náročností, hráči věří, že je zvládnou bez obtíží a připraví se na tuzemskou Chance ligu i předkolo Konferenční evropské ligy. Do obou soutěží vstoupí v polovině letních prázdnin.


Do letní přípravy přišli kmenoví mladoboleslavští hráči z hostování a dostávají nyní šanci prosadit se do mladoboleslavského áčka. Navíc přišly i dvě posily, konkrétně Martin Králik z Českých Budějovic a David Kozel z Dukly Praha. „Další pohyby v hráčském kádru nevylučuji. Rád bych, aby ještě přišli nějací noví hráči ke zvýšení konkurenčního prostředí, protože nás čeká hodně zápasů," míní trenér FK Mladá Boleslav David Holoubek bez uvedení konkrétních pozic či jmen.
Trenéři i hráči se shodují, že mezi koncem minulého ligového ročníku a startem do letní přípravy byla fotbalová dovolená krátká. „Všechny nyní čeká pětitýdenní blok, v němž se budeme maximálně připravovat na začátek Chance ligy a na vstup do předkola Konferenční evropské ligy," naznačil trenér David Holoubek. „Výhoda kratší dovolené je v tom, že jsme z fotbalového zatížení a rytmu zase tolik nevypadli, aby nás náročnost letní přípravy zaskočila. Chceme být na českou i evropskou ligu připravení co nejlépe," prohlásil s úsměvem zkušený Marek Suchý, který si dvoutýdenní červnové volno užíval s rodinou v Česku a hlavně se podle vlastních slov snažil co nejvíce odpočívat.

 


FB

Sdílet na facebooku

Generální partner

Škoda auto

Prémioví partneři

Město Mladá Boleslav TIPsport Chance

Hlavní partneři

Odbory PUMA Sportisimo KUMHO TIRE ŠKO ENERGO LFA

Oficiální partneři

Rohozec Dragon ČSOB Natura POWERADE

Partneři

Seco Industries Nápojová ambulence Mcard XPS network Ticketlive Mitel Agro Compag ŘEZÁČ Stavebniny JOSYMA Klinika Dr. Pírka Kontejnery MB BPBP Bondy VAK

Partneři klubové akademie

Středočeský kraj Město Mladá Boleslav Národní sportovní agentura FTVS Stipendia

Mediální partneři

Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Mladá Boleslav Rádio Impuls RÁDIO MB

Oficiální dopravce fotbalistů FK Mladá Boleslav

Ariva partner