FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
Vyhledávání

Archív zpráv

Yusuf a Sakala v reprezentacích svých zemí

13. 06. 2024 |  

Z mladoboleslavského kádru byli do reprezentačních týmů pro červnové termíny kvalifikační zápasů k účasti na světovém šampionátu nominováni Abdulla Yusuf Helal (Bahrajn) a Benson Sakala (Zambie).

 


Ve druhé fázi asijské kvalifikace na mistrovství světa konaném v roce 2026 mladoboleslavský útočník Abdulla Yusuf Helal ve čtvrtek 6. června remízové utkání Bahrajn - Jemen 0:0 začal v základní sestavě a vydržel v ní do 70. minutě, kdy jej vystřídal Ismaeel Abdullatif z bahrajnského prvoligového klubu Al Khalidiyah, a v úterý 11. června celý zápas Spojené arabské emiráty - Bahrajn 1:1 proseděl na bahrajnské lavičce.
V první fázi africké kvalifikace na mistrovství světa konaném v roce 2026 mladoboleslavský záložník Benson Sakala utkání hraná v pátek 7. června Maroko - Zambie 2:1 i v úterý 11. června Zambie - Tanzánie 0:1 proseděl celá na zambijské lavičce.

 


FB

Sdílet na facebooku

Generální partner

Škoda auto

Prémioví partneři

Město Mladá Boleslav TIPsport Chance

Hlavní partneři

Odbory PUMA Sportisimo KUMHO TIRE ŠKO ENERGO LFA

Oficiální partneři

Rohozec Dragon ČSOB Natura POWERADE

Partneři

Seco Industries Nápojová ambulence Mcard XPS network Ticketlive Mitel Agro Compag ŘEZÁČ Stavebniny JOSYMA Klinika Dr. Pírka Kontejnery MB BPBP Bondy VAK

Partneři klubové akademie

Středočeský kraj Město Mladá Boleslav Národní sportovní agentura FTVS Stipendia

Mediální partneři

Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Mladá Boleslav Rádio Impuls RÁDIO MB

Oficiální dopravce fotbalistů FK Mladá Boleslav

Ariva partner