26. 06. 2003 |
Na základě rozlosování nového ročníku II. ligy a poháru ČMFS, vzešel pro fotbalisty FK Mladá Boleslav následující pevný program
Do nového soutěžního ročníku vstoupí boleslavské mužstvo v neděli 20. července utkáním 1. kola ČMFS v Dobrovici. V případě postupu hned ve středu 23. července je na pořadu utkání druhého kola Poháru ČMFS, Mladou Boleslav by čekal vítěz utkání Rychnov nad Kněžnou – Hradec Králové. V neděli 27. července startuje II. liga, Mladá Boleslav uvítá Sigmu Olomouc B.
Další pořad utkání:
2. kolo neděle 3. srpna: Drnovice – Mladá Boleslav
3. kolo neděle 10. srpna: Mladá Boleslav – Most
4. kolo neděle 17. srpna: Bohemians – Mladá Boleslav
5. kolo neděle 24. srpna: Mladá Boleslav - Kunovice
6. kolo neděle 31. srpna: Prachatice – Mladá Boleslav
7. kolo neděle 7. září: Mladá Boleslav – Xaverov
8. kolo neděle 14. září : Hradec Králové – Mladá Boleslav
9. kolo neděle 21. září: Mladá Boleslav - Vítkovice
10.kolo neděle 28. září: Brno „B“ – Mladá Boleslav
11.kolo neděle 5. října: Mladá Boleslav – HFK Olomouc
12. kolo neděle 12. října: Mladá Boleslav – Jihlava
13. kolo neděle 19. října: Pardubice – Mladá Boleslav
14. kolo neděle 26. října: Mladá Boleslav – Sparta B
Pohár ČMFS 3. kolo – středa 29. října ( v případě eventuálního postupu možný soupeř Slovan Liberec)
15. kolo neděle 2. listopadu: Kladno – Mladá Boleslav
Všechna utkání mají začátky v úředním čase.
Ofenzivní fotbalista Tomáš Ladra si ke svým sedmadvacátým narozeninám nadělil mimořádně ...
Fotbalový klub Mladá Boleslav a agentura Stipendia.cz se dohodly na spolupráci při podp ...
Mladoboleslavští fotbalisté před posledním utkáním základní části ročníku 2023-24 FORT ...
Bolka Supporters
Základní ligový program Boleslav završí v Jablonci
...P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 29 | 23 | 4 | 2 | 66:25 | 73 |
2. | SK Slavia Praha | 29 | 21 | 6 | 2 | 60:22 | 69 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 29 | 18 | 5 | 6 | 64:33 | 59 |
4. | FC Baník Ostrava | 29 | 13 | 5 | 11 | 46:37 | 44 |
5. | FK Mladá Boleslav | 29 | 12 | 7 | 10 | 49:45 | 43 |
6. | 1. FC Slovácko | 29 | 11 | 7 | 11 | 37:38 | 40 |
7. | FC Slovan Liberec | 29 | 10 | 9 | 10 | 44:44 | 39 |
8. | SK Sigma Olomouc | 29 | 10 | 7 | 12 | 39:41 | 37 |
9. | FC Hradec Králové | 29 | 9 | 10 | 10 | 31:36 | 37 |
10. | FK Teplice | 29 | 9 | 9 | 11 | 31:37 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 29 | 7 | 11 | 11 | 27:39 | 32 |
12. | FK Jablonec | 29 | 6 | 11 | 12 | 34:44 | 29 |
13. | FK Pardubice | 29 | 7 | 7 | 15 | 28:40 | 28 |
14. | FC Zlín | 29 | 5 | 10 | 14 | 36:60 | 25 |
15. | SK České Budějovice | 29 | 6 | 5 | 18 | 32:60 | 23 |
16. | MFK Karviná | 29 | 5 | 7 | 17 | 29:52 | 22 |