Sestava FKMB: Oliver Pantůček, Antinín Šindelka, Pavel Blümel, Jonáš Pospíšil, David Duda, Matouš Vynikal, Martin Kůtek, Vincent Frencl, Rostislav Zemek, Jáchym Rejšek
Sestava FKMB: Vojta Matějka, Matouš Vynikal, Jakub Šona, Filip Dabski, Filip Pospíšil, Jonáš Pospíšil, Tobiáš Pokorný, Rostislav Zemek, Marek Leistner, Sam Novotný, Matěj Čajka
Sestava FKMB: Vojta Matějka, Matouš Vynikal, Jakub Mareš, Jakub Šona, Filip Dabski, Filip Pospíšil, Antonín Šindelka, Matyáš Brzák, Martin Kůtek, Jonáš Pospíšil, David Duda, Vincent Frencl
Ve středu proběhl Turnaj Akademie FK Mladá Boleslav U10, v kterém se představilo šestnáct týmů z celé republiky. Vítězem se stal tým AC Sparta Praha.
Sestava FKMB: Oliver Pantůček , Vincent Frencl, Martin Kůtek, Jonáš Pospíšil, Antonín Šindelka, Pavel Blümel, David Duda, Matyáš Brzák
Sestava FKMB: Vojtěch Matějka, Rostislav Zemek, Matouš Vynikal, Jakub Mareš, Jakub Šona, Filip Dabski, David Bejda
Sestava FKMB: Pospíšil Jonáš, Frencl Vincent, Šindelka Antonín, Vynikal Matouš, Zemek Rostislav, Dabski Filip, Rejšek Jáchym, Kůtek Martin, Duda David, Blümel Pavel, Matějka Vojtěch, Trnavský David, Novotný Samuel, Leistner Marek, Pokorný Tobiáš, Mareš Jakub, Pantůček Oliver
Sestava FKMB: Vojtěch Matějka, Oliver Pantůček, David Duda, Martin Kůtek, Matouš Vynikal, Vincent Frencl, Pavel Blümel, Antonín Šindelka, Rostislav Zemek, Jáchym Rejšek, Jonáš Pospíšil
Sestava FKMB: Antonín Šindelka, Vincent Frencl, Pavel Blümel, Jonáš Pospíšil, Denis Krajíček, David Duda, Matyáš Brzák, Jáchym Rejšek, Martin Kůtek
Sestava FKMB: Vojtěch Matějka, Oliver Pantůček, Pavel Blümel, Jakub Mareš, Jakub Šona, Rostislav Zemek, David Duda, Jonáš Pospíšil, Vincent Frencl, Jáchym Rejšek, Matouš Vynikal, Filip Dabski, Matyáš Brzák, Martin Kůtek
Mladoboleslavští fotbalisté před posledním utkáním základní části ročníku 2023-24 FORT ...
Bolka Supporters
Základní ligový program Boleslav završí v Jablonci
...Utkání závěrečného kola základní části ročníku 2023-24 FORTUNA:LIGY FK Jablonec - FK Ml ...
Před předposledním utkáním základního ligového programu třinácté Pardubice za pátou Bol ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 29 | 23 | 4 | 2 | 66:25 | 73 |
2. | SK Slavia Praha | 29 | 21 | 6 | 2 | 60:22 | 69 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 29 | 18 | 5 | 6 | 64:33 | 59 |
4. | FC Baník Ostrava | 29 | 13 | 5 | 11 | 46:37 | 44 |
5. | FK Mladá Boleslav | 29 | 12 | 7 | 10 | 49:45 | 43 |
6. | 1. FC Slovácko | 29 | 11 | 7 | 11 | 37:38 | 40 |
7. | FC Slovan Liberec | 29 | 10 | 9 | 10 | 44:44 | 39 |
8. | SK Sigma Olomouc | 29 | 10 | 7 | 12 | 39:41 | 37 |
9. | FC Hradec Králové | 29 | 9 | 10 | 10 | 31:36 | 37 |
10. | FK Teplice | 29 | 9 | 9 | 11 | 31:37 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 29 | 7 | 11 | 11 | 27:39 | 32 |
12. | FK Jablonec | 29 | 6 | 11 | 12 | 34:44 | 29 |
13. | FK Pardubice | 29 | 7 | 7 | 15 | 28:40 | 28 |
14. | FC Zlín | 29 | 5 | 10 | 14 | 36:60 | 25 |
15. | SK České Budějovice | 29 | 6 | 5 | 18 | 32:60 | 23 |
16. | MFK Karviná | 29 | 5 | 7 | 17 | 29:52 | 22 |