FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Ročník U-9 | Zprávy

ZIMNÍ FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

01. 02. 2010 |  

Od 24. ledna do 30. ledna jsme  byli na soustředění v krásném moravském městečku, v Bystřici nad Pernštejnem. Soustředění se vyvedlo ve všech ohledech a spoustě kluků se vůbec nechtělo domů.


V neděli po příjezdu jsme se rychle ubytovali a spěchali jsme na náš první trénink v místní nádherné hale. Kluci si s chutí zastříleli na branku a těšili se na první společnou noc. K večeři jsme snědli rybí filé s bramborovou kaší a ve 20.00 hodin jsme byli všichni v posteli, natěšeni na další den.

V pondělí jsme vstali v 7.00 hodin a vydali se na náš první ranní výběh do zasněžené krajiny. Po dvaceti minutách volného výklusu, jsme posnídali a po chvilce na pokojích nás čekal dopolední trénink. Opět hala. Tentokrát jsme se rozdělili na dvě party a trénovali rychlost, práci s míčem a odrazovou sílu. Že ze sebe kluci vydali maximum, bylo vidět na obědě, kdy v nich dospělé porce (kuřecí steak po cikánsku s rýží) mizeli závratnou rychlostí.  Po poledním klidu, který byl spíše neklidem, jsme po svačině spěchali opět do haly. Tentokrát nás čekala střelba v trojicích a po té hra dvou na dva. Vítězi byli všichni, kteří náročný den zvládli bez úhony. To nejtěžší nás ovšem čekalo večer. Byl to špenát k večeři !!! Někteří zvítězili, jiní ten boj vzdali předem. Tak jako tak jsme byli opět v osm v postelích.

Úterý. Tentokrát jsme ranní běhání vyměnili za dopolední hodinku v terénu. Kluci vše odmakali a jelikož se jim nechtělo na pokoje, vydali jsme se po převlečení na hodinovou procházku po okolí. Ta se záhy proměnila na hrátky ve sněhu. A že ho bylo. Většině klukům do pasu. Výlet byl zakončen jízdou z třicetimetrového kopce a slibem, že si tu jízdu ještě zopakujeme.  Po obědě, kdy jsme měli maso s bramborem, nás čekal první florbalový zápas v týdnu. Světle modří vyhráli rozdílem třídy. Po svačině jsme spěchali do bazénu, kde jsme strávili příjemnou hodinku vyplněnou vodním pólem, závody v plavání a jízdou na klouzačce. Večeři ( vepřový guláš s houskovým knedlíkem (6ks)) jsme přímo zhltli a všichni do jednoho jsme rádi ulehli k spánku.

Ve středu nám mrazivé počasí ( -25 °C) nedovolilo vyběhnout, tak si někteří z nás rádi pospali. Dopoledne jsme si odbyli jediný trénink tohoto dne. S tréninkem  zaměřeným na přihrávky a zpracování míče byli oba trenéři spokojeni, a proto po obědě (těstoviny a poděbradské maso), následovala odměna v podobě vyhlášení závodů na pytlích.  Vrátili jsme se na „náš" kopec ( sklon měl nejméně 70 °). Jízda to byla opravdu šílená. Většina z kluků měla sníh úplně všude a tak jsme po svačině rychle spěchali do vířivky, kde jsem se ohřáli a zrelaxovali. Ti, co zrovna „nebublali" sehráli dramatické zápasy na PS3. Všem nám vyhládlo, a proto jsme s radostí zbaštili připravenou večeři (kuřecí plátek gyros s rýží).

Ve čtvrtek ráno nám teploměr dovolil výběh, a tak jsme s radostí a chutí, samozřejmě jen trenérů, tuto možnost využili. Dopoledne nás pak trenéři potrápili v hale. Při  kruhovém tréninku ( 10 stanovišť, samozřejmě všechny s míčem), který jsme absolvovali celkem třikrát, jsme málem vypustili duši, ale makali jsme jaklo diví. Oběd (vepřové kostky na houbách, rýže) nám pak vyloženě chutnal. Po krátkém poledním odpočinku jsme zamířili opět do haly na trénink. V jeho první části jsme si zahráli na třech hřištích a na malé branky fotbálek. V druhé jeho polovině pak následoval přátelský zápas proti místnímu týmu. I po náročném dni a tréninkové zátěži jsme nedali soupeři šanci a jasně jsme zvítězili vysokým poměrem 16:2. Dost unaveni jsme uvítali poslední tréninkovou fázi tohoto dne. Bazén. Tentokrát jsme se opravdu vyřádili! Trenéři si to odmakali za nás. Ještě teď je bolí ramena a záda, jak nás nosili ve vodě. Při večeři (pizza se sýrem) jsme oslavili úterní svátek trenéra Miloše a hlavně narozeniny Valentýna. A šampaňské teklo opravdu proudem !!!

I pátek k nám nebyl milostivý, takže zase výběh !!! Snad už poslední !!! Přežili jsme se ctí a dopolední trénink jsme si opravdu užili. Po soutěžích družstev následovalo trefování zavěšených pet lahví v brance. Celkovým vítězem soutěžního dopoledne byla tato pětice - Míša, Lukáš, Matěj, Filip, Valentýn. Oběd (indický vepřový plátek s rýží) jim chutnal po zásluze nejvíce. Odpoledne nás čekal opět fotbal. Tentokrát hra tři na tři na velké branky. I když mnozí z nás tahali už nohy, trénink měl tempo a vysokou kvalitu. Dvě a půl hodiny vířivky a hry na PS3 nám pak byly odměnou. Při naší poslední večeři (svíčková a opět šest knedlíků) jsme předali kytky a bonbóny ženskému personálu. Je nutné podotknout, že Kubova řeč všechny přítomné upřímně rozplakala.

Sobota. To je div, žádný výběh. Na snídani jsme si odhlasovali, že si dáme florbalovou odvetu. I když tmavě modří srdnatě bojovali, i tentokrát se toužebného vítězství nedočkali. Určitě se jim to povede příště. Po obědě ( sláva ! kuřecí řízek !) si pro nás přijeli rodiče. Škoda ! Chtěli jsme ještě pár dní zůstat.

Závěrem chci touto cestou poděkovat rodičům za ochotu a vstřícnost dopravit nás na soustředění.

Trenéru Novákovi, pro něhož to byla první velká akce v roli trenéra přípravky a zhostil se ji více než výborně. DÍKY MILOŠI !!!

Hlavní dík patří ale personálu bystřického sportovního areálu. Bylo dojemné, jak se o naši drobotinu laskavě starali. Na ten týden moc rádi nahradili svou péčí rodiče. Vytvořili klukům podmínky, které by nám závidělo mnoho ligových klubů.

 

DÍKY MOC !!! A ZA ROK NASHLEDANOU !!!

 


FB

Sdílet na facebooku

Ročník U-9

Aktuální novinky
šipka

Boleslav hraje v sobotu odpoledne v Opavě  |  18. 11. 2019

Utkání 17. kola české FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 Slezský FC Opava - FK Mladá Boleslav ...

šipka

Výhra po urputném boji  |  08. 11. 2019

Trenér boleslavského týmu Jozef Weber očekával, že se jeho svěřenci proti vršovickým Bo ...

šipka

Odveta za letní prohru vyšla, ale byla to dřina  |  08. 11. 2019

Boleslavští prohráli první poločas, ale krátce po změně stran dvěma góly otočili nepříz ...

šipka

V březnu pojede Boleslav k pohárovému duelu do Plzně  |  07. 11. 2019

Krátce po čtvrtečním poledni 7. listopadu 2019 losování v pražském sídle FAČR určilo čt ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 16 14 2 0 36:3 44
2. FC Viktoria Plzeň 16 10 3 3 31:15 33
3. FK Mladá Boleslav 16 9 2 5 32:22 29
4. FK Jablonec 16 8 4 4 29:22 28
5. AC Sparta Praha 16 7 4 5 30:21 25
6. FC Baník Ostrava 16 8 1 7 27:22 25
7. 1. FC Slovácko 16 7 4 5 20:21 25
8. SK České Budějovice 16 7 2 7 26:26 23
9. FC Slovan Liberec 16 6 3 7 25:26 21
10. SK Sigma Olomouc 16 4 7 5 22:23 19
11. FK Teplice 16 4 6 6 13:23 18
12. Bohemians Praha 1905 16 4 4 8 18:28 16
13. FC Fastav Zlín 16 4 3 9 11:22 15
14. 1. FK Příbram 16 3 4 9 14:28 13
15. MFK Karviná 16 2 5 9 11:23 11
16. SFC Opava 16 2 4 10 7:27 10
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi