FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

U-15 | Zprávy

Počet článků 614: << <15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] > >>
Náchod si odvezl čtyři branky

Náchod si odvezl čtyři branky

18. 04. 2012 | 

V páteční předehrávce jsme přivítali ambiciózní tým z Náchoda. První poločas byl vyrovnaný a plný osobních soubojů. Soupeř zvolil důrazné a agresivní napadání už na naší polovině a byl nebezpečný i směrem dopředu. My jsme se pomalu dostávali do tempa a těžko jsme se prosazovali. Důležitým momentem bylo vyloučení hostujícího obránce v 29. minutě, který zezadu srazil Dohnalíka, který běžel sám na branku. Druhý poločas jsme zrychlili a zpřesnili kombinaci, zlepšili presink a pohyb bez míče. Tím jsme dostávali soupeře pod tlak a po hezkých akcích začali padat i branky. Ve 43. minutě Ladra uvolnil Stránského v pokutovém území a ten s přehledem svou šanci proměnil. Už za čtyři minuty se neukvapil Dohnalík a nabídl gólovou přihrávku Vodhánělovi, který zvýšil na 2:0. Po dvou minutách opět Ladra přihrál Šulcovi a ten křížnou, technickou střelou chladnokrevně skóroval. V 56. minutě levý obránce Kopa nezadržitelně prošel přes celou útočnou polovinu, tvrdě vystřelil a odražený míč pohotově dorazil do sítě Vegricht. Po zlepšené hře ve druhém poločase bylo naše vítězství naprosto zasloužené.

 

S Jabloncem vyhráli o gól

S Jabloncem vyhráli o gól

02. 04. 2012 | 

Mistrovské utkání s celkem FK Baumit Jablonec bylo od úvodních minut velice bojovné a plné osobních soubojů. Náš soupeř hrál velmi dobře v obrané fázi, byl důrazný v soubojích a snažil se o narušouvání naší rozehrávky. My jsme se snažili o kombinační hru, ale v některých fázích utkání se nám příliš nedařilo, to bylo zapříčiněno aktivním napadáním soupeře, který nám nenechal ani centimetr zadarmo. V průběhu utkání se do střeleckých příležitostí dostávaly oba týmy, ale přece jen nebezpečnější byl náš tým. První branku utkání zaznamenal z trestného kopu v 19. minutě Novotný. Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili i další střelecké příležitosti, ale žádnou z nich jsme nevyužili. Po změně stran byl obraz hry obdobný jako v prvním poločase, s tím rozdílem, že se nám podařilo zvýšit aktivitu a soupeře jsme začali přehrávat. Přestože jsme byli ve druhém poločase mírně lepším týmem, tak jsme dlouho nemohli vstřelit druhou branku. To se nám podařilo až v 60. minutě, když se prosadil Frömmel. Náš soupeř však dokázal rychle odpovědět na náš druhý gól a dvě minuty na to snížil na rozdíl jediné branky. A protože do konce utkání nepadla žádná branka, bylo konečné skóre utkání 2:1.

 

V Kolíně uspěli

V Kolíně uspěli

26. 03. 2012 | 

 

Mistrovské utkání, které jsme sehráli na půdě FK Kolín, se hrálo na velice hrbolatém terénu. Od úvodních minut bylo jasné, že soupeř bude rychlý, důrazný a bude se pokoušet o dlouhé míče za naši obranu. My jsme se snažili o útočný a kombinační fotbal, ale na těžkém terénu míč často odskakoval od kopaček. V prvním poločase bylo utkání plné soubojů a střeleckých příležitostí na obouch stranách. Vstřelit branku se však podařilo pouze našemu týmu, a to když rohovém kopu Novotného, kdy se dostal k odraženému míči Dohnalík a skóroval. Ve druhém poločase se nám podařilo zlepšit hru a našeho soupeře jsme k ničemu nepustili. Naopak dařilo se nám v ofenzivě a vytvářeli si další a další střelecké příležitosti. Ovšem proměnit se nám podařilo pouze dvě. Tu první proměnil opět Dohnalík a to po rohovém kopu Vodháněla, kdy se k němu dostal odražený míč. Naši třetí branku přidal v závěru utkání znovu Dohnalík, když šel důrazně za dlouhým výkopem, přetlačil obránce, v souboji uspěl i proti brankáři a zakončil do prázdné brány. Celkové skóre zápasu, tak vyznělo lépe pro naše barvy v poměru 0:3.

 

Na podzim končí výhrou

Na podzim končí výhrou

14. 11. 2011 | 

Poslední utkání podzimní části sezóny jsme sehráli v Trutnově s celkem FK Úpa. Od úvodních minut jsme byli jasně lepším týmem, byli jsme aktivní, dobře jsme napadali soupeřovu rozehrávku, dobře kombinovali a dostávali se do vyložených střeleckých příležitostí. Za celé utkání jsme soupeři nastříleli devět branek, o které se podělili třemi brankami Ladra, Zörkler dvěma zásahy a po jedné brance přidali Novotný, Košek, Malý a Kühnel. Přestože jsme skórovali devětkrát, mnoho našich vyložených šancí zůstalo nevyužito. Náš soupeř se do blízkosti naší branky dostal jen ojediněle, především po zaváhání v naší obraně. A tak poslední utkání podzimní části skončilo vysokým vítězstvím našich barev v poměru 9:0.

Vyšehradu nadělili bůra

Vyšehradu nadělili bůra

07. 11. 2011 | 

Utkání třináctého kola jsme sehráli na domácím hřišti s celkem FK Slavoj Vyšehrad. Od úvodních minut jsme se snažili o ofenzivní, kombinační fotbal. Byli jsme aktivnějším týmem a měli jsme herní převahu, ale byly i okamžiky, kdy hra byla neurovnaná a plná osobních soubojů. Náš soupeř hrál velmi jednoduše, veškeré míče, které získal, posílal na své útočníky, kteří se         snažili pronikat naší obranou. Střelecké možnosti byly k vidění na obou stranách, ale přece jen jsme jich měli více a hlavně jsme z nich stříleli branky. První branku zaznamenal Košek, poté se trefil Novotný a do konce prvního poločasu ještě Vegricht. Po změně stran dokázal náš soupeř snížit skóre na rozdíl dvou branek, ale nám se podařilo dalšími dvěma góly Kopy a Ladry upravit skóre na konečných 5:1 v náš prospěch.

Z Čáslavi vezou všechny body

Z Čáslavi vezou všechny body

01. 11. 2011 | 

Ve dvanáctém soutěžním kole jsme hráli na půdě FK Čáslav. Utkání se hrálo na horším travnatém hřišti a to mělo nemalý vliv na předváděnou hru. Od úvodních minut jsme se snažili o aktivní a kombinační fotbal, ale příliš se nám nedařilo. Soupeř hrál velice jednoduše, ale účelně. Byl rychlý, důrazný a nenechával nám čas pro klidnou rozehrávku. Přestože utkání bylo velice bojovné a plné osobních soubojů, byly k vidění i pohledné kombinační akce. Po jedné z nich jsme se v páté minutě dostali do vedení, když skóroval Ladra. Do konce poločasu jsme vstřelili i druhou branku a to z kopačky Koška. Ve druhém poločase jsme zaspali začátek a soupeř nás zásluhou dobrého atakování dostal pod tlak a také vstřelil kontaktní branku. Postupem času jsme však soupeře začali přehrávat a vstřelili další dvě branky z kopaček Malého a Novotného. Po třetí brance už jsme měli hru pod kontrolou a mohli přidat ještě další.

Po prohraném poločase utkání otočili

Po prohraném poločase utkání otočili

26. 10. 2011 | 

V jedenáctém soutěžním kole jsme přivítali na domácím hřišti celek FK Pardubice. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře a po chybě v obrané fázi jsme již v páté minutě prohrávali. Z inkasované branky jsme se však rychle oklepali a snažili jsme se hrát naši hru, což bylo proti soupeři z Pardubic velice těžké. Přestože jsme byli v prvním poločase aktivnější a vytvořili jsme si i dostatek střeleckých příležitostí, nepodařilo se nám vstřelit branku. Ve druhém poločase byla hra chvílemi neurovnaná, ale přesto se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku, když se na pravé straně uvolnil Toman a po odraženém centru zakončoval Ladra. Přestože jsme byli stále mírně aktivnější, byla hra poměrně vyrovnaná a i pardubický celek nejednou ohrozil naši branku. Do konce utkání padla už jen jediná branka a to z kopačky Novotného, který zahrával trestný kop,po faulu na Šulce. Tato branka určila konečné skóre utkání 2:1 v náš prospěch.

Jediná branka rozhodla o našem vítězství

Jediná branka rozhodla o našem vítězství

19. 10. 2011 | 

Utkání desátého kola jsme hráli na půdě MFK Chrudim. Utkání samotné, které se hrálo na umělé trávě, bylo plné střeleckých příležitostí, kombinací a hrálo se, ve vysokém tempu.   Již od samotného úvodu jsme byli aktivnějším týmem a drželi míč na svých kopačkách. To se nám po většinu utkání dařilo a navíc jsme přidali i dobré napadání na soupeřově polovině. Náš soupeř hrál ze zajištěné obrany, dobře kombinoval při zakládání svých útočných akcí a snažil se přecházet do rychlých protiútoků. V prvním poločase bylo k vidění mnoho neproměněných šancí, především z naší strany, ale i přesto jsme se dostali do jednobrankového vedení, když skóroval Ladra. Hra ve druhém poločase byla ze začátku neurovnaná. Střelecké příležitosti jsme si vytvářeli poměrně často, ale nedokázali jsme je proměnit. Nakonec nás to mohlo mrzet, protože šanci domácích chytil brankář Maňas.

Další domácí výhra

Další domácí výhra

12. 10. 2011 | 

V devátém kole jsme na domácí půdě přivítali FC Slovan Liberec. Oba týmy vstoupily do utkání aktivně, my jsme se snažili o kombinační fotbal a o aktivní napadání. Soupeř z Liberce hrál důrazně, ale čistě a také se snažil o ofenzivní hru. Nám se povedl vstup do utkání, když se ve čtvrté minutě prosadil Košek. První poločas byl velice vyrovnaný, byly k vidění střelecké příležitosti na obou stranách, ovšem další branky nepadly. Na začátku druhého poločasu byla hra poměrně neurovnaná, ale postupem času jsme soupeře začali přehrávat. V pětačtyřicáté minutě zahrál hostující obránce rukou ve vlastním pokutovém území a Novotný vstřelil naši druhou branku ze značky pokutového kopu. Přestože jsme vedli 2:0, byl náš soupeř stále nebezpečný a snažil se vstřelit branku. To se mu však nepodařilo a my jsme přidali další dva góly z kopaček Vodháněla a Šulce. Utkání nakonec skončilo vítězstvím našich barev v poměru 4:0.

Jediný gól rozhodl o prohře

Jediný gól rozhodl o prohře

05. 10. 2011 | 

V osmém soutěžním kole jsme hráli na půdě TJ Svitavy. Do utkání jsme nevstoupili příliš šťastně a již ve druhé minutě jsme obdrželi branku, která vyplynula ze špatné komunikace mezi pravým obráncem a stoperem a následného nedůrazu v osobním souboji. Obdržená branka se podepsala na naší vnitřní pohodě. Přestože jsme se snažili být aktivní a hrát kombinačně, příliš se nám nedařilo a nedokázali jsme se gólově prosadit i z vyložených šancí. Postupem času jsme byli více a více nervózní, kazili jsme i jednoduché přihrávky a dostávali jsme se tím pod tlak. Náš soupeř hrál jednoduchý a velice účelný fotbal, po pár přihrávkách nakopl míč na své rychlé útočníky a mi jsme s tím měli veliké problémy. Ve druhé polovině utkání jsme však soupeřovu branku neohrozili ani jedinou střelou, ba naopak soupeř neustále ohrožoval naši branku. Náš výkon v tomto utkání nebyl ideální a o jeho osudu rozhodla chyba, kterou jsme udělali již v úvodu, a proto bylo konečné skóre 1:0 v náš neprospěch.

<< <15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] > >>
U-15

Aktuální novinky
šipka

Mužstvo máme už poskládané, prohlásil trenér Weber  |  08. 08. 2020

Trenérovi FK Mladá Boleslav Jozefu Weberovi se líbilo prvních šedesát minut nerozhodnéh ...

šipka

Remízu zachránil v posledních sekundách Fulnek  |  08. 08. 2020

Po vyhraném poločase byli Boleslavští blíže vítězství ve své druhé herní konfrontaci le ...

šipka

Rozlosování FORTUNA:LIGY 2020-21  |  05. 08. 2020

Soutěžní ročník 2020-21 FORTUNA:LIGY byl ve středu 5. srpna rozlosován. Nejvyšší tuzems ...

šipka

Obránce Pudil přestoupil z Boleslavi na Žižkov  |  04. 08. 2020

Zanedlouho pětatřicetiletý Daniel Pudil po ročním působení v FK Mladá Boleslav zamířil ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1.FK Mladá Boleslav00000:00
2.FC Zbrojovka Brno00000:00
3.SK České Budějovice00000:00
4.SK Sigma Olomouc00000:00
5.1. FK Příbram 00000:00
6.AC Sparta Praha00000:00
7.FC Baník Ostrava00000:00
8.FC Slovan Liberec00000:00
9.FC Fastav Zlín00000:00
10.FC Viktoria Plzeň00000:00
11.FK Jablonec00000:00
12.FK Teplice00000:00
13.SK Slavia Praha00000:00
14.SFC Opava00000:00
15.1. FC Slovácko00000:00
16.Bohemians Praha 190500000:00
17.FK Pardubice00000:00
18.MFK Karviná00000:00
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Compag Rohozec PDMONT KOVOMB

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB