FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

U-15 | Zprávy

Počet článků 599: << <14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] > >>
Z Čáslavi vezou všechny body

Z Čáslavi vezou všechny body

01. 11. 2011 | 

Ve dvanáctém soutěžním kole jsme hráli na půdě FK Čáslav. Utkání se hrálo na horším travnatém hřišti a to mělo nemalý vliv na předváděnou hru. Od úvodních minut jsme se snažili o aktivní a kombinační fotbal, ale příliš se nám nedařilo. Soupeř hrál velice jednoduše, ale účelně. Byl rychlý, důrazný a nenechával nám čas pro klidnou rozehrávku. Přestože utkání bylo velice bojovné a plné osobních soubojů, byly k vidění i pohledné kombinační akce. Po jedné z nich jsme se v páté minutě dostali do vedení, když skóroval Ladra. Do konce poločasu jsme vstřelili i druhou branku a to z kopačky Koška. Ve druhém poločase jsme zaspali začátek a soupeř nás zásluhou dobrého atakování dostal pod tlak a také vstřelil kontaktní branku. Postupem času jsme však soupeře začali přehrávat a vstřelili další dvě branky z kopaček Malého a Novotného. Po třetí brance už jsme měli hru pod kontrolou a mohli přidat ještě další.

Po prohraném poločase utkání otočili

Po prohraném poločase utkání otočili

26. 10. 2011 | 

V jedenáctém soutěžním kole jsme přivítali na domácím hřišti celek FK Pardubice. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře a po chybě v obrané fázi jsme již v páté minutě prohrávali. Z inkasované branky jsme se však rychle oklepali a snažili jsme se hrát naši hru, což bylo proti soupeři z Pardubic velice těžké. Přestože jsme byli v prvním poločase aktivnější a vytvořili jsme si i dostatek střeleckých příležitostí, nepodařilo se nám vstřelit branku. Ve druhém poločase byla hra chvílemi neurovnaná, ale přesto se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku, když se na pravé straně uvolnil Toman a po odraženém centru zakončoval Ladra. Přestože jsme byli stále mírně aktivnější, byla hra poměrně vyrovnaná a i pardubický celek nejednou ohrozil naši branku. Do konce utkání padla už jen jediná branka a to z kopačky Novotného, který zahrával trestný kop,po faulu na Šulce. Tato branka určila konečné skóre utkání 2:1 v náš prospěch.

Jediná branka rozhodla o našem vítězství

Jediná branka rozhodla o našem vítězství

19. 10. 2011 | 

Utkání desátého kola jsme hráli na půdě MFK Chrudim. Utkání samotné, které se hrálo na umělé trávě, bylo plné střeleckých příležitostí, kombinací a hrálo se, ve vysokém tempu.   Již od samotného úvodu jsme byli aktivnějším týmem a drželi míč na svých kopačkách. To se nám po většinu utkání dařilo a navíc jsme přidali i dobré napadání na soupeřově polovině. Náš soupeř hrál ze zajištěné obrany, dobře kombinoval při zakládání svých útočných akcí a snažil se přecházet do rychlých protiútoků. V prvním poločase bylo k vidění mnoho neproměněných šancí, především z naší strany, ale i přesto jsme se dostali do jednobrankového vedení, když skóroval Ladra. Hra ve druhém poločase byla ze začátku neurovnaná. Střelecké příležitosti jsme si vytvářeli poměrně často, ale nedokázali jsme je proměnit. Nakonec nás to mohlo mrzet, protože šanci domácích chytil brankář Maňas.

Další domácí výhra

Další domácí výhra

12. 10. 2011 | 

V devátém kole jsme na domácí půdě přivítali FC Slovan Liberec. Oba týmy vstoupily do utkání aktivně, my jsme se snažili o kombinační fotbal a o aktivní napadání. Soupeř z Liberce hrál důrazně, ale čistě a také se snažil o ofenzivní hru. Nám se povedl vstup do utkání, když se ve čtvrté minutě prosadil Košek. První poločas byl velice vyrovnaný, byly k vidění střelecké příležitosti na obou stranách, ovšem další branky nepadly. Na začátku druhého poločasu byla hra poměrně neurovnaná, ale postupem času jsme soupeře začali přehrávat. V pětačtyřicáté minutě zahrál hostující obránce rukou ve vlastním pokutovém území a Novotný vstřelil naši druhou branku ze značky pokutového kopu. Přestože jsme vedli 2:0, byl náš soupeř stále nebezpečný a snažil se vstřelit branku. To se mu však nepodařilo a my jsme přidali další dva góly z kopaček Vodháněla a Šulce. Utkání nakonec skončilo vítězstvím našich barev v poměru 4:0.

Jediný gól rozhodl o prohře

Jediný gól rozhodl o prohře

05. 10. 2011 | 

V osmém soutěžním kole jsme hráli na půdě TJ Svitavy. Do utkání jsme nevstoupili příliš šťastně a již ve druhé minutě jsme obdrželi branku, která vyplynula ze špatné komunikace mezi pravým obráncem a stoperem a následného nedůrazu v osobním souboji. Obdržená branka se podepsala na naší vnitřní pohodě. Přestože jsme se snažili být aktivní a hrát kombinačně, příliš se nám nedařilo a nedokázali jsme se gólově prosadit i z vyložených šancí. Postupem času jsme byli více a více nervózní, kazili jsme i jednoduché přihrávky a dostávali jsme se tím pod tlak. Náš soupeř hrál jednoduchý a velice účelný fotbal, po pár přihrávkách nakopl míč na své rychlé útočníky a mi jsme s tím měli veliké problémy. Ve druhé polovině utkání jsme však soupeřovu branku neohrozili ani jedinou střelou, ba naopak soupeř neustále ohrožoval naši branku. Náš výkon v tomto utkání nebyl ideální a o jeho osudu rozhodla chyba, kterou jsme udělali již v úvodu, a proto bylo konečné skóre 1:0 v náš neprospěch.

Za remízu brali bod

Za remízu brali bod

29. 09. 2011 | 

V sedmém kole jsme na domácím hřišti hostili celek RMSK Cidlina. Do utkání jsme nevstoupili vůbec špatně, byli jsme aktivní, hráli kombinačně a soupeře na naši polovinu pouštěli jen ojediněle. Z velkého množství střeleckých příležitostí jsme proměnili pouze jedinou zásluhou Ladry. První polovina utkání byla plně v naší režii, přestože se nám nedařilo podle našich představ. Po změně stran se karta obrátila, přestali jsme hrát aktivně a začali jsme se více soustředit na obranu. Přestalo se nám dařit v kombinacích a dělali jsme mnoho chyb. Toho náš soupeř dokázal využít a dostával se do střeleckých možností. Ve druhém poločase byl rozhodně aktivněji hrajícím týmem. A po zásluze se mu podařilo vyrovnat, když chybovala naše obrana. Protože již žádný z týmů nevstřelil branku, bylo konečné skóre utkání 1:1.

V Náchodě dokráčeli k remíze

V Náchodě dokráčeli k remíze

20. 09. 2011 | 

V šestém soutěžním kole jsme hráli na půdě FK Náchod. V utkání jsme se snažili o rychlý, kombinační fotbal, ale nedařilo se nám podle našich představ. Náš soupeř hrál velice jednoduše, ale účelně. Po většinu utkání nakopával dlouhé míče na své rychlé útočníky, hrál důrazně do těla a tím nám znepříjemňoval rozehrávku. V utkání bylo k vidění mnoho střeleckých příležitostí a to na obou stranách. Nám se podařilo vstřelit úvodní branku duelu, kdy se po krásné akci prosadil Košek. Soupeři se podařilo ještě do poločasu vyrovnat a to ze standartní situace. Po poločasové přestávce se obraz hry příliš neměnil, stále jsme se snažili soupeře přehrát kombinační hrou a ten zase útočil z rychlých kontrů. V průběhu druhé poloviny utkání jsme šli opět do vedení, zásluhou branky Zörklera, kdy po kombinaci ve středu pole přišel centr z pravé strany. Vedení se nám nepodařilo udržet, soupeř srovnal skóre po naší chybné rozehrávce stoperů a nedůraznému   vyběhnutí brankáře. Konečné skóre utkání bylo nerozhodné 2:2.

S Hradcem přišla první prohra

S Hradcem přišla první prohra

13. 09. 2011 | 

V pátém soutěžním kole jsme na domácím hřišti přivítali celek FC Hradec Králové. Utkání dvou vyrovnaných a útočně laděných mužstev bylo již od úvodu velice vyrovnané. Jako první jsme šli do vedení, již ve čtvrté minutě zásluhou Dohnalíka. Přidali jsme i druhou branku, která ovšem nebyla uznána, kvůli ofsajdovému postavení našeho hráče. Rozhodčí nechala ve hře pokračovat a asi po třiceti vteřinách skóroval Novotný. Rozhodčí se ke sporné situaci vrátila a branku na 2:0 Neuznala. Našemu soupeři se však podařilo ještě do poločasu vyrovnat. V první polovině utkání byl k vidění velice atraktivní, útočný fotbal s velkým počtem střeleckých příležitostí na obouch stranách. Ve druhém poločase byl obraz hry obdobný, ale postupem času získali hráči Hradce mírnější převahu. Z velkého počtu šancí byla, ve druhém poločase, využita pouze jediná, a to v první minutě nastaveného času hráčem hradeckého týmu. V utkání dvouch vyrovnaných mužstev byl nakonec šťastnější tým hostí, který vyhrál v poměru 1:2.

FK Baumit Jablonec - FK Mladá Boleslav 1:4 (1:2)

FK Baumit Jablonec - FK Mladá Boleslav 1:4 (1:2)

06. 09. 2011 | 

Ve čtvrtém soutěžním kole jsme hráli na půdě FK Baumit Jablonec. V utkání jsme byli aktivnějším týmem, lépe jsme kombinovali a drželi míč častěji na svých kopačkách. Náš soupeř hrál jednodušeji, snažil se překonávat naši obranu dlouhými míči a velice dobře nás napadal při rozehrávce. V utkání bylo k vidění mnoho střeleckých příležitostí na obou stranách, ale některé zůstaly neproměněny. Díky aktivní hře jsme již v prvním poločase vstřelili dvě branky a po polo-časové přestávce přidali další dvě. Protože se našemu soupeři podařilo skórovat jen jedinkrát, bylo závěrečné skóre utkání 1:4 v náš prospěch.

Druhý mistrák zvládli a vyhráli

Druhý mistrák zvládli a vyhráli

29. 08. 2011 | 

Po vysokém vítězství v minulém kole přistoupili chlapci do utkání s tím, že vše půjde samo a snadno. Rychle však byli vyvedeni z omylu. Soupeř hrál velmi důrazně s jednoduchou taktikou dlouhých nakopávaných míčů za naší obranu. A s tím jsme měli dost velké problémy. Až po inkasovaném gólu si všichni uvědomili, že musí zvýšit důraz v osobních soubojích a více běhat. Do poločasu se podařilo skóre otočit. Druhý poločas už se naše hra zlepšila, vypracovali jsme si několik dobrých příležitostí, bohužel bez úspěšného zakončení. Naopak po individuální chybě soupeř vyrovnal. Třetím gólem po rohovém kopu jsme nakonec rozhodli zápas v náš
prospěch.

<< <14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] > >>
U-15

Aktuální novinky
šipka

Nepochopitelné rozdíly ve výkonech v Teplicích a doma proti Ostravě  |  22. 09. 2019

Jozef Weber se navzdory radosti z výhry nad Baníkem nepřestával divit, jak rozdílně se ...

šipka

Vyhráli rychlými góly v začátcích obou poločasů  |  22. 09. 2019

Boleslav s ostravským Baníkem neprohrála pět roků a tento statistický fakt potvrdilo i ...

šipka

Střelnice vyráží do Boleslavi! Přijďte si zastřílet  |  19. 09. 2019

Naposledy se Fortuna fotbalová střelnice ukázala na západě Čech. Teď na své cestě po če ...

šipka

V neděli odpoledne hostíme ostravský Baník  |  19. 09. 2019

Utkání 10. kola české FORTUNA:LIGY FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava se hraje v nedě ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 10 8 2 0 22:2 26
2. FC Viktoria Plzeň 10 7 2 1 21:10 23
3. FK Mladá Boleslav 10 6 1 3 23:14 19
4. FK Jablonec 9 5 1 3 17:13 16
5. FC Baník Ostrava 10 5 0 5 15:13 15
6. SK Sigma Olomouc 9 4 2 3 13:11 14
7. AC Sparta Praha 10 4 2 4 18:17 14
8. 1. FC Slovácko 10 4 2 4 9:16 14
9. Bohemians Praha 1905 10 3 3 4 14:18 12
10. FC Slovan Liberec 10 3 2 5 11:12 11
11. FK Teplice 10 2 5 3 8:12 11
12. MFK Karviná 10 2 4 4 10:9 10
13. FC Fastav Zlín 10 3 1 6 9:14 10
14. 1. FK Příbram 10 3 1 6 11:19 10
15. SK České Budějovice 10 2 2 6 10:18 8
16. SFC Opava 10 2 2 6 6:19 8
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi