FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

U-15 | Zprávy

Počet článků 613: << <14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] > >>
Poslední přípravu vyhráli

Poslední přípravu vyhráli

16. 08. 2012 | 

V posledním přípravném utkání před ostrým startem v nové sezóně České ligy, porazili hráči FK Mladé Boleslavi U15 fotbalisty 1.FK Příbram U15 8:4. V sobotu 18.8. od 10 hodin v prvním mistráku na Astonce, přivítají tým Turnova.

Přípravná utkání U15

Přípravná utkání U15

06. 08. 2012 | 

 

Letní přípravné utkání FK Mladá Boleslav U15.

Dvě výhry v jednom týdnu

Dvě výhry v jednom týdnu

05. 06. 2012 | 

V minulém týdnu jsme odehráli dvě utkání. První utkání proti FKM Úpa, kterou jsme porazili vysoko 6:0, a bylo zcela v naší režii. Soupeř se upnul hlavně na bránění. V prvním poločase jsme hráli příliš pomalu, a proto jsme se dostávali do šancí velmi komplikovaně. Po přestávce se naše kombinace zrychlila a skóre začalo narůstat. Přesto hodně příležitostí zůstalo nevyužito. Druhé utkání jsme odehráli na hřišti Slavoje Vyšehrad a vezeme tři body za výhru 1:3. Proti dobře bránícímu a hlavně důraznému soupeři jsme se první poločas, jen těžko prosazovali. Opět prvních 20 minut někteří hráči doslova prospali. Ve druhém poločase byla naše snaha o kombinační hru podpořena zlepšeným pohybem i důrazem v osobních soubojích. Z mnoha šancí jsme tři proměnili a zaslouženě zvítězili.

V Pardubicích remíza 1:1

V Pardubicích remíza 1:1

28. 05. 2012 | 

V prvním poločase dalšího utkání jsme předvedli asi nejlepší výkon po herní stránce. Soupeře jsme téměř nepustili přes polovinu a nic jsme mu nedovolili. Výborně jsme napadali, kvalitně kombinovali už od vlastního brankáře. Po pěkných akcích jsme měli spousta příležitostí a minimálně čtyři vyložené, bohužel ale bez zakončení. Domácí však dali branku po rohovém kopu při našem nedůsledném bránění. Druhý poločas se hra mírně vyrovnala. Podařilo se nám zaslouženě vyrovnat po pěkné akci. Herně z naší strany velmi dobré utkání, chyběla jen větší přesnost a důraz při zakončení.

Chrudim porazili 4:0

Chrudim porazili 4:0

14. 05. 2012 | 

Mistrovské utkání s celkem MFK Chrudim jsme sehráli na domácí půdě v areálu Astonka. V tomto utkání se střetly týmy, které mají hru založenou na kombinacích a nebojí se pracovat s míčem. Již od úvodních minut bylo jasné, že oba týmy budou hrát útočně. Oba týmy také napadaly rozehrávku soupeře hluboko na útočné polovině. V průběhu prvního poločasu byla k vidění řada krásných akcí i s dobrým zakončením, a to na obou stranách hřiště. Ovšem mírnou převahu měl náš tým a také toho dokázal využít. Po trefách Malého a Šulce jsme šli v polovině utkání do kabin za stavu 2:0. Po změně stran byl obraz hry podobný, opět jsme měli herní převahu, ale i soupeř nás dokázal před naší brankou nepříjemně potrápit. Ovšem branky v tomto utkání jsme stříleli pouze my, a když se ve druhém poločase zapsali mezi střelce Vodháněl a Ladra, bylo konečné skóre utkání kompletní. Utkání dvou technických a fotbalových mužstev jsme vyhráli v poměru 4:0.

 

V Liberci remíza 1:1

V Liberci remíza 1:1

07. 05. 2012 | 

Mistrovské utkání s celkem z Liberce bylo od úvodních minut velmi bojovné a plné osobních soubojů. Náš soupeř hrál velice agresivně, důrazně v osobních soubojích a napadal naši rozehrávku. Náš tým se snažil hru založenou na kombinacích, ovšem soupeř nás v úvodních minutách napadal, takovým způsobem, že jsme se dostali pod tlak. Domácí hráči dokázali své úvodní převahy využít a v deváté minutě vstřelili úvodní branku zápasu. Po obdržené bance měl náš soupeř ještě chvíli mírně navrch, ale mi jsme se dokázali rychle oklepat z obdržené branky a postupně jsme vyrovnali hru. V prvním poločase bylo k vidění ještě několik střeleckých pokusů na obou stranách, ale ty zůstaly nevyužity. Po změně stran jsme začali aktivněji než soupeř a tak to vypadalo v celém průběhu druhého poločasu. Hrálo se především na půlce soupeře a vytvářeli jsme si zajímavé střelecké příležitosti. Ovšem branku jsme zaznamenali jen jedinou a to po nepovedeném Kopově centru ve 40. minutě, který zapadl do branky. Přestože nás soupeř dokázal ve druhém poločase občas nepříjemně pozlobit, k ničemu jsme ho téměř nepustili. Utkání dvou nesmiřitelných rivalů skončilo nakonec remízou 1:1.

 

Čáslav v předehrávce porazili

Čáslav v předehrávce porazili

07. 05. 2012 | 

Předehrávané 25. kolo jsme hráli na domácím hřišti s FK Čáslav. Do utkání jsme vstoupili dobře, hráli jsme kombinačně a snažili vstřelit první branku. Po několika slibných příležitostech se nám to podařilo, když se po centru Šulce a přiklepnutí Dohnalíka prosadil Ladra. Po vstřelené brance jsme se uklidnili a dále hráli naši hru, ale po několika drobných chybách se do naší hry začaly vkrádat nepřesnosti a náš soupeř toho začal využívat. Napadal naši rozehrávku a snažil se nás dostat pod tlak. To se mu podařilo a ještě do poločasu vyrovnal na 1:1. Po změně stran jsme byli lepším týmem a také jsme toho využili. Vypracovali jsme si řadu střeleckých příležitostí a některé z nich jsme využili. Postupně se ve druhém poločase střelecky prosadili Vodháněl, Dohnalík a znovu Ladra. Protože jsme dokázali ve druhém poločase, do té doby dobře hrajícího soupeře, přehrát a přidat další branky, bylo konečné skóre utkání 4:1 ve prospěch našich barev.

 

FK Mladá Boleslav  -FK Svitavy 0:3 (0:1)

FK Mladá Boleslav -FK Svitavy 0:3 (0:1)

30. 04. 2012 | 

Mistrovské utkání s celkem ze Svitav jsme sehráli na domácím hřišti. Přestože jsme byli fotbalovějším týmem, který si v průběhu celého utkání vytvářel řadu střeleckých příležitostí, utkání jsme prohráli 0:3. Už samotný vstup do zápasu se nám nevydařil, když v páté minutě udělal chybu brankář Roudnický a namazal po malé domů hostujícímu hráči na úvodní branku. Po obdržené brance jsme se rychle oklepali a začali hrát naši hru. Přestože jsme si vytvářeli šance, nedokázali jsme je proměňovat. Náš soupeř nás také velice dobře napadal při rozehrávce a dohrával v osobních soubojích. Nejvíce ohrožoval naší branku ze standartních situací, rychlých protiútoků a především po našich chybách. Po změně stran byl obraz hry podobný, snažili jsme se vstřelit branku, ale nedařilo se nám. Naopak soupeř po našem zaváhání a následném Kopově faulu zahrával pokutový kop, který proměnil. Přestože jsme prohrávali o dvě branky, snažili jsme se alespoň o snížení. To se nám nepodařilo, přestože jsme měli během utkání řadu příležitostí. Náš soupeř nám v úplném závěru utkání vstřelil i třetí branku, a to po zaváhání Maňase, který si jako brankář zařval, ale míč nechytil. Přestože jsme byli herně lepším týmem, tak branky střílel pouze náš soupeř a radoval se z vítězství 0:3.

 

Těsné vítězství zařídil Ladra

Těsné vítězství zařídil Ladra

23. 04. 2012 | 

Ve dvacátém soutěžním kole jsme hráli na půdě RMSK Cidlina Nový Bydžov. Od úvodních minut bylo jasné, že utkání nebude pro naše barvy snadné. Přestože jsme se snažili o naší kombinační hru, nedařilo se nám v úvodu podle našich představ. Snadno jsme přicházeli o míč, hlavně po nepřesných přihrávkách. Náš soupeř nás také důrazně dohrával a nenechával nám nic zadarmo. Postupem času jsme ovšem naši hru zpřesnili a zrychlili. V prvním poločase jsme se dostali do několika zajímavých střeleckých příležitostí, které zůstaly nevyužity. Náš soupeř se dostával do blízkosti naší branky především po dlouhých míčích, nebo po standartních situacích. Ve druhém poločase jsme již byli jasně lepším týmem, který si vypracovával mnohé střelecké příležitosti. Z těchto střeleckých možností se ujala až střela Ladry v 66. minutě utkání, která byla i brankou vítěznou. Utkání tak skončilo výsledkem 0:1 ve prospěch našich barev.

 

Náchod si odvezl čtyři branky

Náchod si odvezl čtyři branky

18. 04. 2012 | 

V páteční předehrávce jsme přivítali ambiciózní tým z Náchoda. První poločas byl vyrovnaný a plný osobních soubojů. Soupeř zvolil důrazné a agresivní napadání už na naší polovině a byl nebezpečný i směrem dopředu. My jsme se pomalu dostávali do tempa a těžko jsme se prosazovali. Důležitým momentem bylo vyloučení hostujícího obránce v 29. minutě, který zezadu srazil Dohnalíka, který běžel sám na branku. Druhý poločas jsme zrychlili a zpřesnili kombinaci, zlepšili presink a pohyb bez míče. Tím jsme dostávali soupeře pod tlak a po hezkých akcích začali padat i branky. Ve 43. minutě Ladra uvolnil Stránského v pokutovém území a ten s přehledem svou šanci proměnil. Už za čtyři minuty se neukvapil Dohnalík a nabídl gólovou přihrávku Vodhánělovi, který zvýšil na 2:0. Po dvou minutách opět Ladra přihrál Šulcovi a ten křížnou, technickou střelou chladnokrevně skóroval. V 56. minutě levý obránce Kopa nezadržitelně prošel přes celou útočnou polovinu, tvrdě vystřelil a odražený míč pohotově dorazil do sítě Vegricht. Po zlepšené hře ve druhém poločase bylo naše vítězství naprosto zasloužené.

 

<< <14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] > >>
U-15

Aktuální novinky
šipka

Sobotní finále o Evropu za zpřísněného bezpečnostního opatření  |  29. 06. 2020

Pro sobotní utkání FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 platí nařízení omezující po ...

šipka

Ve finále o Evropu hrajeme v sobotu proti Bohemians  |  29. 06. 2020

První ze dvou finálových utkání nadstavbové skupiny o Evropu FORTUNA:LIGY FK Mladá Bole ...

šipka

Zasloužená výhra v úmorném červnovém odpoledni  |  27. 06. 2020

Navzdory dusnému počasí mělo utkání dobré tempo a slušnou úroveň. Boleslavští splnili z ...

šipka

K sobotní odvetě do Budějovic jedeme s minimálním náskokem  |  22. 06. 2020

Pro odvetné semifinálové utkání nadstavbové skupiny o Evropu FORTUNA:LIGY SK Dynamo Čes ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 29 22 5 2 56:8 71
2. FC Viktoria Plzeň 30 20 6 4 60:22 66
3. AC Sparta Praha 30 14 8 8 55:35 50
4. FK Jablonec 30 14 7 9 46:41 49
5. FC Slovan Liberec 30 14 5 11 50:38 47
6. FC Baník Ostrava 29 12 8 9 40:32 44
7. SK České Budějovice 30 13 4 13 46:45 43
8. 1. FC Slovácko 30 11 9 10 35:35 42
9. Bohemians Praha 1905 30 12 6 12 38:41 42
10. FK Mladá Boleslav 30 11 7 12 48:52 40
11. SK Sigma Olomouc 30 8 12 10 36:37 36
12. FK Teplice 30 7 10 13 29:49 31
13. FC Fastav Zlín 30 7 6 17 25:47 27
14. MFK Karviná 30 5 11 14 23:39 26
15. SFC Opava 30 5 8 17 16:47 23
16. 1. FK Příbram 30 5 6 19 19:54 21
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Compag Rohozec PDMONT KOVOMB

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB