FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

U-15 | Zprávy

Počet článků 595: << <13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] > >>
Těsné vítězství zařídil Ladra

Těsné vítězství zařídil Ladra

23. 04. 2012 | 

Ve dvacátém soutěžním kole jsme hráli na půdě RMSK Cidlina Nový Bydžov. Od úvodních minut bylo jasné, že utkání nebude pro naše barvy snadné. Přestože jsme se snažili o naší kombinační hru, nedařilo se nám v úvodu podle našich představ. Snadno jsme přicházeli o míč, hlavně po nepřesných přihrávkách. Náš soupeř nás také důrazně dohrával a nenechával nám nic zadarmo. Postupem času jsme ovšem naši hru zpřesnili a zrychlili. V prvním poločase jsme se dostali do několika zajímavých střeleckých příležitostí, které zůstaly nevyužity. Náš soupeř se dostával do blízkosti naší branky především po dlouhých míčích, nebo po standartních situacích. Ve druhém poločase jsme již byli jasně lepším týmem, který si vypracovával mnohé střelecké příležitosti. Z těchto střeleckých možností se ujala až střela Ladry v 66. minutě utkání, která byla i brankou vítěznou. Utkání tak skončilo výsledkem 0:1 ve prospěch našich barev.

 

Náchod si odvezl čtyři branky

Náchod si odvezl čtyři branky

18. 04. 2012 | 

V páteční předehrávce jsme přivítali ambiciózní tým z Náchoda. První poločas byl vyrovnaný a plný osobních soubojů. Soupeř zvolil důrazné a agresivní napadání už na naší polovině a byl nebezpečný i směrem dopředu. My jsme se pomalu dostávali do tempa a těžko jsme se prosazovali. Důležitým momentem bylo vyloučení hostujícího obránce v 29. minutě, který zezadu srazil Dohnalíka, který běžel sám na branku. Druhý poločas jsme zrychlili a zpřesnili kombinaci, zlepšili presink a pohyb bez míče. Tím jsme dostávali soupeře pod tlak a po hezkých akcích začali padat i branky. Ve 43. minutě Ladra uvolnil Stránského v pokutovém území a ten s přehledem svou šanci proměnil. Už za čtyři minuty se neukvapil Dohnalík a nabídl gólovou přihrávku Vodhánělovi, který zvýšil na 2:0. Po dvou minutách opět Ladra přihrál Šulcovi a ten křížnou, technickou střelou chladnokrevně skóroval. V 56. minutě levý obránce Kopa nezadržitelně prošel přes celou útočnou polovinu, tvrdě vystřelil a odražený míč pohotově dorazil do sítě Vegricht. Po zlepšené hře ve druhém poločase bylo naše vítězství naprosto zasloužené.

 

S Jabloncem vyhráli o gól

S Jabloncem vyhráli o gól

02. 04. 2012 | 

Mistrovské utkání s celkem FK Baumit Jablonec bylo od úvodních minut velice bojovné a plné osobních soubojů. Náš soupeř hrál velmi dobře v obrané fázi, byl důrazný v soubojích a snažil se o narušouvání naší rozehrávky. My jsme se snažili o kombinační hru, ale v některých fázích utkání se nám příliš nedařilo, to bylo zapříčiněno aktivním napadáním soupeře, který nám nenechal ani centimetr zadarmo. V průběhu utkání se do střeleckých příležitostí dostávaly oba týmy, ale přece jen nebezpečnější byl náš tým. První branku utkání zaznamenal z trestného kopu v 19. minutě Novotný. Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili i další střelecké příležitosti, ale žádnou z nich jsme nevyužili. Po změně stran byl obraz hry obdobný jako v prvním poločase, s tím rozdílem, že se nám podařilo zvýšit aktivitu a soupeře jsme začali přehrávat. Přestože jsme byli ve druhém poločase mírně lepším týmem, tak jsme dlouho nemohli vstřelit druhou branku. To se nám podařilo až v 60. minutě, když se prosadil Frömmel. Náš soupeř však dokázal rychle odpovědět na náš druhý gól a dvě minuty na to snížil na rozdíl jediné branky. A protože do konce utkání nepadla žádná branka, bylo konečné skóre utkání 2:1.

 

V Kolíně uspěli

V Kolíně uspěli

26. 03. 2012 | 

 

Mistrovské utkání, které jsme sehráli na půdě FK Kolín, se hrálo na velice hrbolatém terénu. Od úvodních minut bylo jasné, že soupeř bude rychlý, důrazný a bude se pokoušet o dlouhé míče za naši obranu. My jsme se snažili o útočný a kombinační fotbal, ale na těžkém terénu míč často odskakoval od kopaček. V prvním poločase bylo utkání plné soubojů a střeleckých příležitostí na obouch stranách. Vstřelit branku se však podařilo pouze našemu týmu, a to když rohovém kopu Novotného, kdy se dostal k odraženému míči Dohnalík a skóroval. Ve druhém poločase se nám podařilo zlepšit hru a našeho soupeře jsme k ničemu nepustili. Naopak dařilo se nám v ofenzivě a vytvářeli si další a další střelecké příležitosti. Ovšem proměnit se nám podařilo pouze dvě. Tu první proměnil opět Dohnalík a to po rohovém kopu Vodháněla, kdy se k němu dostal odražený míč. Naši třetí branku přidal v závěru utkání znovu Dohnalík, když šel důrazně za dlouhým výkopem, přetlačil obránce, v souboji uspěl i proti brankáři a zakončil do prázdné brány. Celkové skóre zápasu, tak vyznělo lépe pro naše barvy v poměru 0:3.

 

Na podzim končí výhrou

Na podzim končí výhrou

14. 11. 2011 | 

Poslední utkání podzimní části sezóny jsme sehráli v Trutnově s celkem FK Úpa. Od úvodních minut jsme byli jasně lepším týmem, byli jsme aktivní, dobře jsme napadali soupeřovu rozehrávku, dobře kombinovali a dostávali se do vyložených střeleckých příležitostí. Za celé utkání jsme soupeři nastříleli devět branek, o které se podělili třemi brankami Ladra, Zörkler dvěma zásahy a po jedné brance přidali Novotný, Košek, Malý a Kühnel. Přestože jsme skórovali devětkrát, mnoho našich vyložených šancí zůstalo nevyužito. Náš soupeř se do blízkosti naší branky dostal jen ojediněle, především po zaváhání v naší obraně. A tak poslední utkání podzimní části skončilo vysokým vítězstvím našich barev v poměru 9:0.

Vyšehradu nadělili bůra

Vyšehradu nadělili bůra

07. 11. 2011 | 

Utkání třináctého kola jsme sehráli na domácím hřišti s celkem FK Slavoj Vyšehrad. Od úvodních minut jsme se snažili o ofenzivní, kombinační fotbal. Byli jsme aktivnějším týmem a měli jsme herní převahu, ale byly i okamžiky, kdy hra byla neurovnaná a plná osobních soubojů. Náš soupeř hrál velmi jednoduše, veškeré míče, které získal, posílal na své útočníky, kteří se         snažili pronikat naší obranou. Střelecké možnosti byly k vidění na obou stranách, ale přece jen jsme jich měli více a hlavně jsme z nich stříleli branky. První branku zaznamenal Košek, poté se trefil Novotný a do konce prvního poločasu ještě Vegricht. Po změně stran dokázal náš soupeř snížit skóre na rozdíl dvou branek, ale nám se podařilo dalšími dvěma góly Kopy a Ladry upravit skóre na konečných 5:1 v náš prospěch.

Z Čáslavi vezou všechny body

Z Čáslavi vezou všechny body

01. 11. 2011 | 

Ve dvanáctém soutěžním kole jsme hráli na půdě FK Čáslav. Utkání se hrálo na horším travnatém hřišti a to mělo nemalý vliv na předváděnou hru. Od úvodních minut jsme se snažili o aktivní a kombinační fotbal, ale příliš se nám nedařilo. Soupeř hrál velice jednoduše, ale účelně. Byl rychlý, důrazný a nenechával nám čas pro klidnou rozehrávku. Přestože utkání bylo velice bojovné a plné osobních soubojů, byly k vidění i pohledné kombinační akce. Po jedné z nich jsme se v páté minutě dostali do vedení, když skóroval Ladra. Do konce poločasu jsme vstřelili i druhou branku a to z kopačky Koška. Ve druhém poločase jsme zaspali začátek a soupeř nás zásluhou dobrého atakování dostal pod tlak a také vstřelil kontaktní branku. Postupem času jsme však soupeře začali přehrávat a vstřelili další dvě branky z kopaček Malého a Novotného. Po třetí brance už jsme měli hru pod kontrolou a mohli přidat ještě další.

Po prohraném poločase utkání otočili

Po prohraném poločase utkání otočili

26. 10. 2011 | 

V jedenáctém soutěžním kole jsme přivítali na domácím hřišti celek FK Pardubice. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře a po chybě v obrané fázi jsme již v páté minutě prohrávali. Z inkasované branky jsme se však rychle oklepali a snažili jsme se hrát naši hru, což bylo proti soupeři z Pardubic velice těžké. Přestože jsme byli v prvním poločase aktivnější a vytvořili jsme si i dostatek střeleckých příležitostí, nepodařilo se nám vstřelit branku. Ve druhém poločase byla hra chvílemi neurovnaná, ale přesto se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku, když se na pravé straně uvolnil Toman a po odraženém centru zakončoval Ladra. Přestože jsme byli stále mírně aktivnější, byla hra poměrně vyrovnaná a i pardubický celek nejednou ohrozil naši branku. Do konce utkání padla už jen jediná branka a to z kopačky Novotného, který zahrával trestný kop,po faulu na Šulce. Tato branka určila konečné skóre utkání 2:1 v náš prospěch.

Jediná branka rozhodla o našem vítězství

Jediná branka rozhodla o našem vítězství

19. 10. 2011 | 

Utkání desátého kola jsme hráli na půdě MFK Chrudim. Utkání samotné, které se hrálo na umělé trávě, bylo plné střeleckých příležitostí, kombinací a hrálo se, ve vysokém tempu.   Již od samotného úvodu jsme byli aktivnějším týmem a drželi míč na svých kopačkách. To se nám po většinu utkání dařilo a navíc jsme přidali i dobré napadání na soupeřově polovině. Náš soupeř hrál ze zajištěné obrany, dobře kombinoval při zakládání svých útočných akcí a snažil se přecházet do rychlých protiútoků. V prvním poločase bylo k vidění mnoho neproměněných šancí, především z naší strany, ale i přesto jsme se dostali do jednobrankového vedení, když skóroval Ladra. Hra ve druhém poločase byla ze začátku neurovnaná. Střelecké příležitosti jsme si vytvářeli poměrně často, ale nedokázali jsme je proměnit. Nakonec nás to mohlo mrzet, protože šanci domácích chytil brankář Maňas.

Další domácí výhra

Další domácí výhra

12. 10. 2011 | 

V devátém kole jsme na domácí půdě přivítali FC Slovan Liberec. Oba týmy vstoupily do utkání aktivně, my jsme se snažili o kombinační fotbal a o aktivní napadání. Soupeř z Liberce hrál důrazně, ale čistě a také se snažil o ofenzivní hru. Nám se povedl vstup do utkání, když se ve čtvrté minutě prosadil Košek. První poločas byl velice vyrovnaný, byly k vidění střelecké příležitosti na obou stranách, ovšem další branky nepadly. Na začátku druhého poločasu byla hra poměrně neurovnaná, ale postupem času jsme soupeře začali přehrávat. V pětačtyřicáté minutě zahrál hostující obránce rukou ve vlastním pokutovém území a Novotný vstřelil naši druhou branku ze značky pokutového kopu. Přestože jsme vedli 2:0, byl náš soupeř stále nebezpečný a snažil se vstřelit branku. To se mu však nepodařilo a my jsme přidali další dva góly z kopaček Vodháněla a Šulce. Utkání nakonec skončilo vítězstvím našich barev v poměru 4:0.

<< <13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] > >>
U-15

Aktuální novinky
šipka

V neděli se Mladá Boleslav utká po čtyřech letech s Českými Budějovicemi  |  20. 08. 2019

Utkání 7. kola české FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 FK Mladá Boleslav - SK Dynamo České B ...

šipka

Po pohárovém vyřazení je ligová prohra druhou hořkou pilulkou v krátké době  |  18. 08. 2019

I bez ofenzivních trumfů Komlichenka s Mešanovičem připravil trenér Jozef Weber bolesla ...

šipka

Dobrý herní projev nepotvrdili gólově  |  18. 08. 2019

Boleslavští v úmorném vedru na jablonecké Střelnici předvedli herně vyspělý výkon, ale ...

šipka

V neděli odpoledne jedeme do Jablonce  |  15. 08. 2019

Utkání 6. kola české FORTUNA:LIGY FK Jablonec - FK Mladá Boleslav se hraje v neděli 18. ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 6 5 1 0 11:1 16
2. FK Jablonec 6 4 1 1 13:5 13
3. 1. FC Slovácko 6 4 0 2 7:8 12
4. FC Viktoria Plzeň 6 3 2 1 9:7 11
5. AC Sparta Praha 6 3 1 2 12:8 10
6. FC Fastav Zlín 6 3 0 3 6:4 9
7. FK Mladá Boleslav 5 3 0 2 10:9 9
8. FC Baník Ostrava 6 3 0 3 9:8 9
9. Bohemians Praha 1905 6 2 1 3 10:11 7
10. SK Sigma Olomouc 6 2 1 3 6:8 7
11. 1. FK Příbram 6 2 1 3 6:9 7
12. FC Slovan Liberec 6 2 0 4 5:7 6
13. SFC Opava 6 2 0 4 4:11 6
14. SK České Budějovice 6 1 2 3 5:9 5
15. FK Teplice 5 1 2 2 4:8 5
16. MFK Karviná 6 0 2 4 4:8 2
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi