FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

U-14 | Zprávy

Počet článků 246: << <12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] > >>
FK Mladá Boleslav  -FK Svitavy 1:4 (1:3)

FK Mladá Boleslav -FK Svitavy 1:4 (1:3)

30. 04. 2012 | 

Utkání proti Svitavám se nám vůbec nepodařilo. Již ve 3 minutě jsme po hrubé chybě nabídli soupeři úvodní gól zápasu. Soupeři se prakticky ze čtyř nebezpečných situací podařilo vstřelit čtyři branky. My jsme si vypracovali v celém zápase řadu gólových šancí, ale až na jednu se nám nepodařilo žádnou proměnit. Soupeře jsme ve 2. poločase zatlačili na jeho polovinu a v některých momentech střídala šance, šanci, ale ne a ne vstřelit gól a tím snížit a něco udělat s vývojem zápasu.

Výhru zařídil Novák a Horáček

Výhru zařídil Novák a Horáček

23. 04. 2012 | 

Další utkání nás čekalo na půdě Nového Bydžova. Soupeř byl na toto utkání maximálně vyhecovaný a od samého začátku, až do konce hrál na hranici tvrdosti. Hráče jsem na tento fakt připravoval a ti se s tím velice dobře vypořádali. Soupeře jsme přehrávali pěknou kombinační hrou a to po celý zápas.  V samotném utkání jsme si vypracovali celou řadu střeleckých příležitostí a jen díky horšímu řešení těchto situací nebylo skóre zápasu vyšší. Soupeř hrál po celý zápas jen a jen na nakopávané míče na rychlého a důrazného útočníka, se kterým si, ale naše obrana velice dobře poradila.

Náchodu dali pět branek

Náchodu dali pět branek

17. 04. 2012 | 

Zápas proti Náchodu byl zápasem dvou rozdílných poločasů. V 1. poločase jsme hráli bez pohybu, nasazení a zápalu pro hru. Díky tomu a také kvůli hrubé chybě brankáře se dokonce soupeř dostal do vedení. Do přestávky se nám podařilo alespoň srovnat vývoj utkání na poločasových 1:1. Nástup do druhé poloviny zápasu byl z naší strany velice vydařený. Po 2 minutách jsme se dostali do vedení a tím jsme získali na klidu a zápas jednoznačně ovládli. Toho jsme dosáhli díky zlepšenému pohybu všech hráčů bez míče, zvýšené aktivitě a touze s nepříznivým výsledkem něco udělat. V druhém poločase bylo z naší strany k vidění několik pěkných individuálních i kombinačních akcí.

Jablonci dali tři branky

Jablonci dali tři branky

02. 04. 2012 | 

Utkání proti Jablonci jsme díky velké marodce hráčů nemohli odehrát v té nejsilnější sestavě. Chybělo nám 5 hráčů základní sestavy. Díky tomu dostali větší herní prostor i ostatní hráči našeho kádru. Samotné utkání bylo po celý zápas herně vyrovnané. V čem jsme soupeře jasně převyšovali, bylo větší množství brankových příležitostí, které jsme dokázali proměnit v góly.

V Kolíně vysoko vyhráli

V Kolíně vysoko vyhráli

26. 03. 2012 | 

Úvod utkání proti Kolínu nám vyšel nad očekávání dobře a již ve 2 minutě jsme se dostali do vedení. Brzké vedení nám, ale spíše uškodilo, protože jsme se již do konce poločasu i přes několik slibných příležitostí nedokázali střelecky prosadit. Značný problém nám činil ofsajd systém, který soupeř praktikoval. O poločasové přestávce jsme si vysvětlili, jakým způsobem lze překonávat takto hrajícího soupeře a hned to na naší hře bylo znát. Soupeře jsme v druhém poločase jasně přehrávali a tuto převahu jsme z úročili i počtem vstřelených branek. I přes velký počet gólů vstřelených ve 2. poločase jsme ještě řadu jasných brankových příležitostí neproměnili. S hrou a výkonem hráčů ve 2. poločase jsem byl spokojený. Jen je škoda, že podle mých představ dokážeme hrát pouze jeden poločas. Na tomto nedostatku budeme muset zapracovat.

V tabulce na podzim skončili na druhém místě

V tabulce na podzim skončili na druhém místě

14. 11. 2011 | 

Závěrečné utkání podzimní soutěže jsme sehráli proti mužstvu FKM Úpa. Samotné utkání bylo již od začátku zápasu v naší režii. Soupeře jsme přehrávali. Vytvořili jsme si i celou řadu dalších brankových příležitostí, které jsme, ale nedokázali proměnit. I tak byl náš výkon, až na nějaké detaily celkem slušný.

Vyšehrad porazili

Vyšehrad porazili

07. 11. 2011 | 

Zápas proti Vyšehradu byl pro nás jedním z mála těžkých utkání. Soupeř byl rychlý, velice technicky vybavený a důrazný v osobních soubojích. V některých částech utkání nás soupeř přehrával svým pohybem a technikou při hře jeden na jednoho. Díky tomu měl někdy i více ze hry. My jsme tuto občasnou převahu soupeři umožnili tím, že jsme hráli bez patřičného pohybu, pomalou prací s míčem a malým důrazem v soubojích. I přes vítězství jsem velice nespokojený s předvedeným výkonem. Naopak soupeř předvedl velice pěkný výkon a to jak individuální tak i týmový.

Neporažená Čáslav dostala bůra

Neporažená Čáslav dostala bůra

31. 10. 2011 | 

V dalším zápase naší skupiny žákovské ligy jsme zavítali na hřiště doposud neporažené Čáslavi. Úvod a celkově celý 1. poločas byl spíše bojovný než fotbalový. Na přírodní trávě nám dělal problém zejména pohyb po kluzkém terénu. Hráči nebyli schopni pořádně zrychlit. Soupeř nás po našem úvodním gólu na 15 - 20 minut opticky přehrával, ale za celý zápas si prakticky nevypracoval žádnou gólovou šanci. Do druhého poločasu jsme vstoupili jako jiný tým a to nám vydrželo, až do   konce zápasu. Soupeře jsme přehrávali hlavně dobrou kombinací a individuální technikou. To vše pramenilo z lepšího pohybu všech hráčů. V útočné činnosti jsme dokázali více podržet míč a tím jsme měli jasnou převahu, kterou jsme potvrdili i vstřelením několika gólů.

Další domácí výhra

Další domácí výhra

24. 10. 2011 | 

V dalším utkání jsme přivítali mužstvo z Pardubic. Soupeře jsme jasně přehráli a to jak v prvním tak i ve druhém poločase. Ve všech směrech jsme byli lepším mužstvem. Soupeř zahrozil pouze několikrát z rychlého protiútoku. Jinak nebyl moc nebezpečným mužstvem. Hráči předvedli hodně pěkných kombinačních a i individuálních akcí, na které se bylo radost podívat.

Výsledek utkání rozhodl první poločas

Výsledek utkání rozhodl první poločas

17. 10. 2011 | 

V dalším utkání jsme narazili na soupeře z Chrudimi. Od samého začátku, až do konce zápasu jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. Soupeře jsme ve všech směrech přehrávali. Všichni hráči podali výborný výkon. Na hráčích byla patrná velká chuť do hry. Překypovali zejména velkým pohybem bez míče, čímž si byli schopni vytvořit celou řadu pěkných kombinačních akcí, na které se dalo opravdu koukat. Jediným nedostatkem bylo proměňování gólových příležitostí, kterých jsme si vypracovali velký dostatek. Pokud by utkání skončilo dvouciferným výsledkem tak by se nikdo nemohl divit. Soupeře jsme ve 2. poločase prakticky nepustili na naši půlku, ale branky jsme nepřidali.

<< <12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] > >>
U-14

Aktuální novinky
šipka

Auer ze Slavie přestoupil do Boleslavi  |  16. 07. 2019

Jonas Antonius Auer na začátku letošního srpna oslaví devatenácté narozeniny už jako km ...

šipka

Výkon nebyl nejlepší, ale vítězství zasloužené  |  14. 07. 2019

Trenér FK Mladá Boleslav Jozef Weber jistě bude mít k hráčům mnoho kritických poznámek ...

šipka

Boleslav na čtvrtý pokus přemohla doma Karvinou  |  14. 07. 2019

Boleslav hrála s Karvinou o prvoligové body do letošního června jen šestkrát a ze tří d ...

šipka

Ligu zahájíme v neděli doma proti Karviné  |  10. 07. 2019

Utkáním 1. kola české FORTUNA:LIGY FK Mladá Boleslav - MFK Karviná, které se hraje v ne ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. FC Viktoria Plzeň 1 1 0 0 3:1 3
2. FK Jablonec 1 1 0 0 2:0 3
2. 1. FC Slovácko 1 1 0 0 2:0 3
4. FC Slovan Liberec 1 1 0 0 2:1 3
5. SK Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 3
5. SFC Opava 1 1 0 0 1:0 3
5. FK Mladá Boleslav 1 1 0 0 1:0 3
8. FK Teplice 1 0 1 0 1:1 1
8. 1. FK Příbram 1 0 1 0 1:1 1
10. FC Baník Ostrava 1 0 0 1 1:2 0
11. SK České Budějovice 1 0 0 1 0:1 0
11. MFK Karviná 1 0 0 1 0:1 0
11. FC Fastav Zlín 1 0 0 1 0:1 0
14. SK Sigma Olomouc 1 0 0 1 1:3 0
15. Bohemians Praha 1905 1 0 0 1 0:2 0
15. AC Sparta Praha 1 0 0 1 0:2 0
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi