FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Ročník U-10 | Zprávy

Počet článků 94: << <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Tréninkový plán: Květen

Tréninkový plán: Květen

24. 04. 2012 | 

1.5.
2.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
3.5.
4.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
5.5.
6.5. Turnaj Liberec 10.00
7.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
8.5.
9.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
10.5.
11.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
12.5.
13.5.
14.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
15.5.
16.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
17.5.
18.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
19.5.
20.5. Minitutnaj Mlada Boleslav 14.00 8.ZŠ
21.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
22.5.
23.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
24.5.
25.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
26.5.
27.5.
28.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
29.5.
30.5. Trénink 17.30 8.ZŠ
31.5.

Tréninkový plán: Duben

Tréninkový plán: Duben

30. 03. 2012 | 

1.4.
2.4. Trénink 17.30 8.ZŠ
3.4.
4.4. Utkání Jablonec 17.30 ?
5.4.
6.4. nástup s hráči k utkání, sraz v 19,30 hod. u hlavní brány
7.4.
8.4.
9.4.
10.4.
11.4. Trénink (atletika) 17.30 8.ZŠ
12.4.
13.4. Trénink 17.30 8.ZŠ
14.4.
15.4. Turnaj Ústí nad Labem 10.00
16.4. Trénink 17.30 8.ZŠ
17.4.
18.4. Trénink 17.30 8.ZŠ
19.4.
20.4. Trénink 17.30 Městský stadion
21.4.
22.4. Utkání Sparta 9.00 Strahov
23.4. Trénink 17.30 8.ZŠ
24.4.
25.4. Trénink (atletika) 17.30 8.ZŠ
26.4.
27.4. Trénink 17.30 8.ZŠ
28.4.
29.4.
30.4.

Tréninkový plán: Březen

Tréninkový plán: Březen

23. 02. 2012 | 

 

 

 

 

 

1.3.        
2.3.    Trénink    16.30 9. ZŠ UMT
3.3.        
4.3.    Turnaj Brno    
5.3.        
6.3.        
7.3.        
8.3.        
9.3.        
10.3.        
11.3.        
12.3.        
13.3.    Trénink    17.00 9. ZŠ Hala velká
14.3.    Sledování utkání FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň sraz 15.20 u hlavní brány
15.3.        
16.3.    Trénink    16.00 9. ZŠ Hala velká
17.3.        
18.3.    Turnaj Jičín    
19.3.    Trénink UMT 9.ZŠ od 17,30 hodin   
20.3.   
21.3.    Trénink UMT 9.ZŠ od 17,30 hodin   
22.3.        
23.3.    Trénink UMT 9.ZŠ od 17,00 hodin   
24.3.        
25.3.    Turnaj Hradec Králové   
26.3.    Trénink UMT 9.ZŠ od 17,30 hodin   
27.3.   
28.3.    Trénink UMT 9.ZŠ od 17,00 hodin
29.3.        
30.3.   Trénink UMT 9.ZŠ od 17,30 hodin
31.3.

Tréninkový plán: ÚNOR

Tréninkový plán: ÚNOR

27. 01. 2012 | 

 

 

 

 

 

1.2. Aerobik 17.00 9.ZŠ sraz u hlavního vchodu školy
2.2.
3.2. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
4.2.
5.2.
6.2.
7.2. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
8.2. Trénink gymnastika 18.00 9.ZŠ Malá hala
9.2.
10.2. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
11.2. Turnaj Jablonec
12.2.
13.2.
14.2. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
15.2. Aerobik 17.00 9.ZŠ sraz u hlavního vchodu školy
16.2.
17.2. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
18.2.
19.2.
20.2.
21.2. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
22.2. Trénink gymnastika 18.00 9.ZŠ Malá hala
23.2.
24.2. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
25.2. Turnaj Motorlet Praha
26.2.
27.2.
28.2. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
29.2. Aerobik 17.00 9.ZŠ sraz u hlavního vchodu školy

Tréninkový plán: LEDEN

Tréninkový plán: LEDEN

02. 01. 2012 | 

 

 

 

 

 

10.1. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
11.1. Trénink gymnastika 16.30 9.ZŠ Malá hala
12.1.
13.1. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
14.1.
15.1. Turnaj Neratovice
16.1.
17.1. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
18.1. Aerobik 16.00 9.ZŠ sraz u hlavního vchodu školy
19.1.
20.1. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
21.1. Turnaj Bělá pod Bezdězem
22.1. Turnaj Chomutov
23.1.
24.1. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
25.1. Trénink gymnastika 16.30 9.ZŠ Malá hala
26.1.
27.1. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
28.1.
29.1.
30.1.
31.1. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká

Tréninkový plán: PROSINEC

Tréninkový plán: PROSINEC

01. 12. 2011 | 

 

 

 

 

 

 

1.12.
2.12. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
3.12. Turnaj Mlada Boleslav 8.00
4.12.
5.12.
6.12. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
7.12. Trénink gymnastika 18.00 9.ZŠ Malá hala
8.12.
9.12. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
10.12.
11.12.
12.12.
13.12. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
14.12. Aerobik 17.00 9.ZŠ sraz u hlavního vchodu školy
15.12.
16.12. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
17.12. Turnaj Benátky
18.12.
19.12.
20.12.
21.12.
22.12.
23.12.
24.12.
25.12.
26.12.
27.12.
28.12.
29.12.
30.12.
31.12.

Tréninkový plán: LISTOPAD

Tréninkový plán: LISTOPAD

28. 10. 2011 | 

 

 

 

 

 

1.11. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
2.11. Trénink 18.00 9.ZŠ Hala malá
3.11.
4.11. Trénink 17.30 9. ZŠ UMT
5.11.
6.11.
7.11.
8.11. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
9.11. Trénink+atletika 17.30 9. ZŠ UMT
10.11.
11.11. Trénink 17.30, UMT Městský stadion
12.11.
13.11. 10,00 přátelské utkání 9.ZŠ
14.11.
15.11. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
16.11. Aerobik 18.00 9. ZŠ sraz u hlavního vchodu školy
17.11. Turnaj Sparta
18.11. Trénink 16.00 9. ZŠ Hala velká
19.11.
20.11.
21.11.
22.11. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
23.11. Gymnastika 18.00 9. ZŠ Hala malá
24.11.
25.11. Trénink 17.30 9. ZŠ UMT
26.11.
27.11.
28.11.
29.11. Trénink 17.00 9. ZŠ Hala velká
30.11. Aerobik 18.00 9. ZŠ sraz u hlavního vchodu školy

Nominace

Nominace

02. 10. 2011 | 

Nominace středa 5.10. Bělá pod Bezdězem

Sraz: 16.00 hřiště Bělá

Boško, Lenghart, Šíma, Pechanec, Chládek, Drbohlav, Pešta, Oliberius, Sedláček, Slavík, Dlouhý

Nominace na neděli 9.10. Jablonec

Sraz: bude upřesněn

Hrubý, Boško, Diviš, Chládek, Rulc, Flachbart, Pešta, Rynekr, Kohout, Vaněček, Štandera, Novotný

 

Tréninkový plán: ŘÍJEN

Tréninkový plán: ŘÍJEN

23. 09. 2011 | 

 

 

 

 

 

1.10.
2.10.
3.10. Trénink 17.30 8.ZŠ
4.10.
5.10. Přátelské utkání 16.30 Bělá pod Bezdězem
6.10.
7.10. Aerobik 16.00 Taneční studio Pik
8.10.
9.10. Turnaj Jablonec
10.10. Trénink 17.30 8.ZŠ
11.10.
12.10. Trénink + Atletický 17.30 9.ZŠ
13.10.
14.10. Trénink 17.30 9.ZŠ
15.10.
16.10. Přátelské utkání 10.00 9.ZŠ
17.10. Trénink 17.30 9.ZŠ
18.10.
19.10. Trénink 17.30 9.ZŠ
20.10.
21.10. Trampolíny 15.30 Fitstudio Marcela
22.10.
23.10. nástup při ligovém utkání, sraz 16,15 hodin před hlvní baránou
24.10. Trénink 17.30 9.ZŠ
25.10.
26.10. Trénink + Atletický 17.30 9.ZŠ
27.10.
28.10. Turnaj Bohemians
29.10.
30.10.
31.10. Trénink 17.30 9.ZŠ

 

Soustředění – Sedmihorky – den šestý

Soustředění – Sedmihorky – den šestý

30. 08. 2010 | 

Pátek a jedeme domů!!! Trenér nás nechal ráno trošku prospat po včerejším mejdanu a tak jsme přišli o tradiční ranní výběh. Nikdo ale nelitoval ani chvilku. Budíček v půl osmé nám přišel vhod.

<< <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Ročník U-10

Aktuální novinky
šipka

Oba trenéři zdůraznili kvalitu zápasu  |  06. 10. 2019

Boleslavský Jozef Weber i plzeňský Pavel Vrba chválili kvalitu střetnutí, i když pochop ...

šipka

Boleslav udržela domácí neporazitelnost i v souboji s Plzní  |  06. 10. 2019

Ve velmi kvalitním oboustranně ofenzivním střetnutí s mnoha gólovými příležitostmi před ...

šipka

Osmifinále MOL Cup: FK Mladá Boleslav – FC Fastav Zlín  |  04. 10. 2019

Dvojice osmifinálových soupeřů českého poháru MOL Cup 2019-20 byly rozlosovány před pát ...

šipka

V neděli se střetneme doma s Plzní  |  02. 10. 2019

Utkání 12. kola české FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plze ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 12 10 2 0 25:2 32
2. FC Viktoria Plzeň 12 8 2 2 23:12 26
3. FK Mladá Boleslav 12 7 1 4 25:16 22
4. FC Baník Ostrava 12 7 0 5 22:13 21
5. FK Jablonec 12 6 2 4 20:17 20
6. 1. FC Slovácko 12 5 3 4 14:19 18
7. AC Sparta Praha 12 5 2 5 22:18 17
8. SK Sigma Olomouc 12 4 5 3 17:15 17
9. FK Teplice 12 4 5 3 10:12 17
10. FC Slovan Liberec 12 4 2 6 16:17 14
11. Bohemians Praha 1905 12 3 3 6 16:22 12
12. MFK Karviná 12 2 5 5 11:14 11
13. SK České Budějovice 12 3 2 7 15:24 11
14. 1. FK Příbram 12 3 2 7 11:22 11
15. FC Fastav Zlín 12 3 1 8 9:19 10
16. SFC Opava 12 2 3 7 7:21 9
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi