FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Ročník U-10 | Zprávy

Počet článků 111: << <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
PU s RMSK Cidlina a miniliga v Českých Budějovicích

PU s RMSK Cidlina a miniliga v Českých Budějovicích

23. 09. 2019 | 

Ve čtvrtek 19. září jsme odehráli přátelské utkání na hřišti v Hlušicích s týmem RMSK Cidlina Nový Bydžov.
Hráli jsme 5+1 na dvě hřiště současně, utkání jsme zvládli lépe a zaslouženě vyhráli.
V sobotu 21. září jsme odehráli miniligu v Českých Budějovicích. Hráli jsme 5+1 na jednu hrací plochu v čase 1x30 minut/zápas.
Zaznamenali jsem 1 výhru, 1 remízu a 2 prohry. Soupeři: Jihočeská fotbalová akademie, FC Bohemians Praha 1905, FC Zbrojovka Brno a FC Mas Táborsko.
Děkujeme rodičům za podporu i dopravu po oba dny a hráčům za předvedené výkony.

16. 09. 2019 | 

Kategorie U10 odehrála tento víkend v sobotu 14. září turnaj v Táboře, kde po smolně prohraném semifinále obsadila pěkné konečné 3. místo.
V neděli 15.9. 2019 si svěřenci trenéra Romana Švarce nejdříve dopoledne jednoznačně poradili v mistrovském utkání OFS Mladá Boleslav 5+1 s týmem FK Krnsko, aby poté v odpoledních hodinách odehrála satelitní turnaj s týmy FK Dukla Praha, FC Hradec Králové a FK Teplice. V odpoledním satelitu, který se hrál na dvou hřištích zároveň v rozestavení 5+1 a každé družstvo postavilo dva týmy, si naši hráči připsali jednu porážku s FC Hradec Králové a poté výhry s týmy FK Dukla Praha a FK Teplice. Děkujeme rodičům za podporu po oba dny a dopravu na sobotní turnaj do Tábora. Hráčům patří dík za předvedené výkony v sobotu i po celou neděli.

Přípravné utkání v Liberci

Přípravné utkání v Liberci

09. 09. 2019 | 

Kategorie U10 odehrála v sobotu 8.9.2019 přátelské utkání v Liberci.
Hrálo se 4x 20 minut na dvě hrací plochy v počtu 5+1. Utkání jsme zvládli lépe a v konečném součtu jsme zvítězili.
Hráčům děkujeme za převedený výkon a rodičům za dopravu do Liberce.

Finále poháru mládeže Ondrášovka Cup v Benešově

Finále poháru mládeže Ondrášovka Cup v Benešově

29. 05. 2018 | 

Hráči starší přípravky FK Mladá Boleslav kategorie U10 (ročník narození 2008) se v minulém víkendu zúčastnili finále poháru mládeže Ondrášovka Cup v Benešově, který probíhal pod patronátem FAČR.

Tréninkový plán: Červen

Tréninkový plán: Červen

01. 06. 2016 | 

 

 

 

 

1.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
2.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
3.6.
4.6. Ondrášovka Cup
5.6. Ondrášovka Cup
6.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
7.6.
8.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
9.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
10.6.
11.6. Mistrovské utkání 10.00 hodin (Čistá)
12.6.
13.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
14.6.
15.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
16.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
17.6. Ukončení sezony Sobotka - Hotel Ort
18.6.
19.6. Mistrovské utkání 10.00 hodin (Ml.Boleslav 9.ZŠ)
20.6.
21.6.
22.6.
23.6.
24.6.
25.6.
26.6.
27.6.
28.6.
29.6.
30.6.

Tréninkový plán: Květen

Tréninkový plán: Květen

28. 04. 2016 | 

 

 

 

 

1.5. Mistr.utkání - Kněžmost 10.00 - 11.15 hodin
2.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
3.5.
4.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
5.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
6.5.
7.5.
8.5.
9.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
10.5.
11.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
12.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
13.5.
14.5.
15.5. Turnaj - Ústí nad Labem 9.00 - 16.00 hodin
16.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
17.5.
18.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
19.5. Přátelské utkání - Hamburger SV 16.00 - 17.30 hodin (Ml.Boleslav)
20.5.
21.5.
22.5. Mistr.utkání - Doubrava 10.00 - 11.15 hodin 9.ZŠ
23.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
24.5.
25.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
26.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
27.5.
28.5.
29.5. Satelit - Dukla Praha -Juliska
30.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin

Tréninkový plán: Duben

Tréninkový plán: Duben

29. 03. 2016 | 

 

 

 

 

1.4.
2.4.
3.4. Mistrovské utkání - Bezno 10.30 hodin (Bezno)
4.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
5.4.
6.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
7.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
8.4.
9.4. Tutnaj Kochánky 9.00 - 15.00 hodin (Kochánky)
10.4. Turnaj Kosmonosy 9.00 - 15.00 hodin (Kosmonosy)
11.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
12.4.
13.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
14.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
15.4.
16.4.
17.4. Přátelské utkání - Dukla 10.30 hodin (Juliska)
18.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
19.4.
20.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
21.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
22.4.
23.4.
24.4. Mistrovské utkání - Kosmonosy 10.00 hodin (Ml.Boleslav 9.ZŠ)
25.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
26.4.
27.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
28.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
29.4.
30.4. Turnaj - Libčice nad Vltavou 9.00 - 16.00 hodin

Tréninkový plán: Březen

Tréninkový plán: Březen

23. 02. 2016 | 

 

 

 

 

1.3.
2.3. Trénink - 9.ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
3.3. Trénink - 9.Zš UMT 16.30 - 18.00 hodin
4.3.
5.3. Satelit - Vlašim 10.00 - 13.00 hodin
6.3.
7.3. Trénink - 9.ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
8.3.
9.3. Trénink - 9.ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
10.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
11.3.
12.3.
13.3. Přátelské utkání Jablonec 14.00 hodin 9.ZŠ
14.3. Trénink - 9.ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
15.3.
16.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
17.3.
18.3. Trénink - MST UMT 16.30 - 18.00 hodin
19.3.
20.3. Miniturnaj - Hradec 10.00 - 13.00 hodin
21.3. Trénink - 9.ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
22.3.
23.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
24.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
25.3.
26.3.
27.3. 8.30 hodin Mistrovské utkání - Benátky nad Jizerou
28.3.
29.3.
30.3. Trénink -  8.ZŠ přírodní tráva 16.30 - 18.00 hodin
31.3. Trénink - 8.ZŠ přírodní tráva 16.30 - 18.00 hodin

Tréninkový plán: Únor

Tréninkový plán: Únor

26. 01. 2016 | 

 

 

 

 

1.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
2.2.
3.2. Soustředění Brandýs nad Labem, Sraz - 16.00 hodin
4.2. Soustředění Brandýs nad Labem
5.2. Soustředění Brandýs nad Labem
6.2. Soustředění Brandýs nad Labem
7.2. Soustředění Brandýs nad Labem
8.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
9.2.
10.2. Trénink 9. ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
11.2. 17.00 -18.30 hodin  Model U11
12.2.
13.2.
14.2.
15.2.
16.2.
17.2.
18.2.
19.2.
20.2.
21.2.
22.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
23.2.
24.2. Trénink 9. ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
25.2. Trénink 9. ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
26.2.
27.2.
28.2. Turnaj Šeberov (Bohemians Praha)
29.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin

Tréninkový plán: Leden

Tréninkový plán: Leden

04. 01. 2016 | 

 

 

 

 

8.1. Trénink - 9.ŽŠ UMT 16.00 - 17.30
9.1. Satelit Ml.Boleslav 10.00-13.00 9.ŽŠ UMT
10.1.
11.1. Trénink - V.hala 9.ŽŠ 15.45-17.00
12.1.
13.1. Trénink - M.hala 9.ŽŠ 16.00 - 17.30
14.1. Trénink - 9.ŽŠ UMT 16.30 - 18.00
15.1.
16.1. Turnaj Litoměřice 9.00 - 14.00
17.1.
18.1. Trénink - V.hala 9.ŽŠ 15.45 - 17.00
19.1.
20.1. Trénink - M.hala 9.ŽŠ 16.00 - 17.30
21.1. Trénink - 9.ŽŠ UMT 16.30 - 18.00
22.1.
23.1. Satelit Kladno 10.00 - 13.00
24.1.
25.1. Trénink - V.hala 9.ŽŠ 15.45 - 17.00
26.1.
27.1. Trénink - M.hala 9.ŽŠ 16.00 - 17.30
28.1.
29.1.
30.1.
31.1.

<< <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Ročník U-10

Aktuální novinky
šipka

Příprava FK Mladá Boleslav - MFK Chudim se nehraje  |  12. 08. 2020

Utkání FK Mladá Boleslav - MFK Chrudim, které mělo být pro oba týmy čtvrtým v letošní l ...

šipka

Fanshop už prodává permanentky na nový ročník  |  11. 08. 2020

Pro příznivce FK Mladá Boleslav je opět v provozu fanshop v suterénu jižní tribuny Loko ...

šipka

Mužstvo máme už poskládané, prohlásil trenér Weber  |  08. 08. 2020

Trenérovi FK Mladá Boleslav Jozefu Weberovi se líbilo prvních šedesát minut nerozhodnéh ...

šipka

Remízu zachránil v posledních sekundách Fulnek  |  08. 08. 2020

Po vyhraném poločase byli Boleslavští blíže vítězství ve své druhé herní konfrontaci le ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1.FK Mladá Boleslav00000:00
2.FC Zbrojovka Brno00000:00
3.SK České Budějovice00000:00
4.SK Sigma Olomouc00000:00
5.1. FK Příbram 00000:00
6.AC Sparta Praha00000:00
7.FC Baník Ostrava00000:00
8.FC Slovan Liberec00000:00
9.FC Fastav Zlín00000:00
10.FC Viktoria Plzeň00000:00
11.FK Jablonec00000:00
12.FK Teplice00000:00
13.SK Slavia Praha00000:00
14.SFC Opava00000:00
15.1. FC Slovácko00000:00
16.Bohemians Praha 190500000:00
17.FK Pardubice00000:00
18.MFK Karviná00000:00
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Compag Rohozec PDMONT KOVOMB

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB