FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Ročník U-10 | Zprávy

Počet článků 102: << <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
FK Mladá Boleslav U10

FK Mladá Boleslav U10

30. 09. 2019 | 

 

Sobotní turnaje ve Vykáni a v Radonicích
V sobotu jsme odehráli dva turnaje, kde jsme hráli v rozestavení 5+1. Jak turnaj ve Vykáni tak turnaj v Radonicích jsem zvládli vítězně a obsadili jsme 1. místo.
Nedělení miniliga v Praze
V neděli jsme odehráli miniligu v Praze na hřišti Dukly Praha. Odehráli jsme 3 zápasy s týmy FK Dukla Praha, FC Hradec Králové a FK Teplice.
Dvě utkání jsme prohráli a jedno vyhráli. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu na turnaje i na nedělní miniligu.

PU s RMSK Cidlina a miniliga v Českých Budějovicích

PU s RMSK Cidlina a miniliga v Českých Budějovicích

23. 09. 2019 | 

Ve čtvrtek 19. září jsme odehráli přátelské utkání na hřišti v Hlušicích s týmem RMSK Cidlina Nový Bydžov.
Hráli jsme 5+1 na dvě hřiště současně, utkání jsme zvládli lépe a zaslouženě vyhráli.
V sobotu 21. září jsme odehráli miniligu v Českých Budějovicích. Hráli jsme 5+1 na jednu hrací plochu v čase 1x30 minut/zápas.
Zaznamenali jsem 1 výhru, 1 remízu a 2 prohry. Soupeři: Jihočeská fotbalová akademie, FC Bohemians Praha 1905, FC Zbrojovka Brno a FC Mas Táborsko.
Děkujeme rodičům za podporu i dopravu po oba dny a hráčům za předvedené výkony.

16. 09. 2019 | 

Kategorie U10 odehrála tento víkend v sobotu 14. září turnaj v Táboře, kde po smolně prohraném semifinále obsadila pěkné konečné 3. místo.
V neděli 15.9. 2019 si svěřenci trenéra Romana Švarce nejdříve dopoledne jednoznačně poradili v mistrovském utkání OFS Mladá Boleslav 5+1 s týmem FK Krnsko, aby poté v odpoledních hodinách odehrála satelitní turnaj s týmy FK Dukla Praha, FC Hradec Králové a FK Teplice. V odpoledním satelitu, který se hrál na dvou hřištích zároveň v rozestavení 5+1 a každé družstvo postavilo dva týmy, si naši hráči připsali jednu porážku s FC Hradec Králové a poté výhry s týmy FK Dukla Praha a FK Teplice. Děkujeme rodičům za podporu po oba dny a dopravu na sobotní turnaj do Tábora. Hráčům patří dík za předvedené výkony v sobotu i po celou neděli.

Přípravné utkání v Liberci

Přípravné utkání v Liberci

09. 09. 2019 | 

Kategorie U10 odehrála v sobotu 8.9.2019 přátelské utkání v Liberci.
Hrálo se 4x 20 minut na dvě hrací plochy v počtu 5+1. Utkání jsme zvládli lépe a v konečném součtu jsme zvítězili.
Hráčům děkujeme za převedený výkon a rodičům za dopravu do Liberce.

Finále poháru mládeže Ondrášovka Cup v Benešově

Finále poháru mládeže Ondrášovka Cup v Benešově

29. 05. 2018 | 

Hráči starší přípravky FK Mladá Boleslav kategorie U10 (ročník narození 2008) se v minulém víkendu zúčastnili finále poháru mládeže Ondrášovka Cup v Benešově, který probíhal pod patronátem FAČR.

Tréninkový plán: Červen

Tréninkový plán: Červen

01. 06. 2016 | 

 

 

 

 

1.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
2.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
3.6.
4.6. Ondrášovka Cup
5.6. Ondrášovka Cup
6.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
7.6.
8.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
9.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
10.6.
11.6. Mistrovské utkání 10.00 hodin (Čistá)
12.6.
13.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
14.6.
15.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
16.6. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
17.6. Ukončení sezony Sobotka - Hotel Ort
18.6.
19.6. Mistrovské utkání 10.00 hodin (Ml.Boleslav 9.ZŠ)
20.6.
21.6.
22.6.
23.6.
24.6.
25.6.
26.6.
27.6.
28.6.
29.6.
30.6.

Tréninkový plán: Květen

Tréninkový plán: Květen

28. 04. 2016 | 

 

 

 

 

1.5. Mistr.utkání - Kněžmost 10.00 - 11.15 hodin
2.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
3.5.
4.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
5.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
6.5.
7.5.
8.5.
9.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
10.5.
11.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
12.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
13.5.
14.5.
15.5. Turnaj - Ústí nad Labem 9.00 - 16.00 hodin
16.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
17.5.
18.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
19.5. Přátelské utkání - Hamburger SV 16.00 - 17.30 hodin (Ml.Boleslav)
20.5.
21.5.
22.5. Mistr.utkání - Doubrava 10.00 - 11.15 hodin 9.ZŠ
23.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
24.5.
25.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
26.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
27.5.
28.5.
29.5. Satelit - Dukla Praha -Juliska
30.5. Trénink - 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin

Tréninkový plán: Duben

Tréninkový plán: Duben

29. 03. 2016 | 

 

 

 

 

1.4.
2.4.
3.4. Mistrovské utkání - Bezno 10.30 hodin (Bezno)
4.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
5.4.
6.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
7.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
8.4.
9.4. Tutnaj Kochánky 9.00 - 15.00 hodin (Kochánky)
10.4. Turnaj Kosmonosy 9.00 - 15.00 hodin (Kosmonosy)
11.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
12.4.
13.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
14.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
15.4.
16.4.
17.4. Přátelské utkání - Dukla 10.30 hodin (Juliska)
18.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
19.4.
20.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
21.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
22.4.
23.4.
24.4. Mistrovské utkání - Kosmonosy 10.00 hodin (Ml.Boleslav 9.ZŠ)
25.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
26.4.
27.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
28.4. Trénink 8.ZŠ 16.00 - 17.30 hodin
29.4.
30.4. Turnaj - Libčice nad Vltavou 9.00 - 16.00 hodin

Tréninkový plán: Březen

Tréninkový plán: Březen

23. 02. 2016 | 

 

 

 

 

1.3.
2.3. Trénink - 9.ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
3.3. Trénink - 9.Zš UMT 16.30 - 18.00 hodin
4.3.
5.3. Satelit - Vlašim 10.00 - 13.00 hodin
6.3.
7.3. Trénink - 9.ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
8.3.
9.3. Trénink - 9.ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
10.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
11.3.
12.3.
13.3. Přátelské utkání Jablonec 14.00 hodin 9.ZŠ
14.3. Trénink - 9.ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
15.3.
16.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
17.3.
18.3. Trénink - MST UMT 16.30 - 18.00 hodin
19.3.
20.3. Miniturnaj - Hradec 10.00 - 13.00 hodin
21.3. Trénink - 9.ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
22.3.
23.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
24.3. Trénink - 9.ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
25.3.
26.3.
27.3. 8.30 hodin Mistrovské utkání - Benátky nad Jizerou
28.3.
29.3.
30.3. Trénink -  8.ZŠ přírodní tráva 16.30 - 18.00 hodin
31.3. Trénink - 8.ZŠ přírodní tráva 16.30 - 18.00 hodin

Tréninkový plán: Únor

Tréninkový plán: Únor

26. 01. 2016 | 

 

 

 

 

1.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
2.2.
3.2. Soustředění Brandýs nad Labem, Sraz - 16.00 hodin
4.2. Soustředění Brandýs nad Labem
5.2. Soustředění Brandýs nad Labem
6.2. Soustředění Brandýs nad Labem
7.2. Soustředění Brandýs nad Labem
8.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
9.2.
10.2. Trénink 9. ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
11.2. 17.00 -18.30 hodin  Model U11
12.2.
13.2.
14.2.
15.2.
16.2.
17.2.
18.2.
19.2.
20.2.
21.2.
22.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin
23.2.
24.2. Trénink 9. ZŠ M.hala 16.00 - 17.30 hodin
25.2. Trénink 9. ZŠ UMT 16.30 - 18.00 hodin
26.2.
27.2.
28.2. Turnaj Šeberov (Bohemians Praha)
29.2. Trénink 9. ZŠ V.hala 15.45 - 17.00 hodin

<< <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Ročník U-10

Aktuální novinky
šipka

Boleslavští přemohli Varnsdorf a vyhráli svoji skupinu Tipsport ligy  |  18. 01. 2020

Závěrečné boleslavské vystoupení v základní skupině B Tipsport ligy se hrálo ve fotbalo ...

šipka

V sobotu hraje Mladá Boleslav proti Varnsdorfu  |  15. 01. 2020

Utkání z programu zimní Tipsport ligy FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf se hraje v sobot ...

šipka

Ve druhém duelu první vítězství kalendářního roku 2020  |  15. 01. 2020

V druhém utkání z programu zimní Tipsport ligy boleslavští fotbalisté těsně přemohli dr ...

šipka

Talentovaný obránce Douděra je nadšený ze zkušených spoluhráčů  |  14. 01. 2020

Jedenadvacetiletý obránce David Douděra přestoupil z pražské Dukly s odhodláním, že nad ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 20 17 3 0 45:4 54
2. FC Viktoria Plzeň 20 11 5 4 35:19 38
3. FK Jablonec 20 10 5 5 35:27 35
4. AC Sparta Praha 20 9 6 5 39:26 33
5. FK Mladá Boleslav 20 10 2 8 39:32 32
6. 1. FC Slovácko 20 9 5 6 28:26 32
7. FC Baník Ostrava 20 9 4 7 30:23 31
8. SK České Budějovice 20 9 3 8 33:33 30
9. FC Slovan Liberec 20 8 3 9 33:30 27
10. SK Sigma Olomouc 20 5 10 5 25:25 25
11. FK Teplice 20 5 8 7 18:29 23
12. FC Fastav Zlín 20 6 3 11 16:30 21
13. Bohemians Praha 1905 20 5 5 10 20:32 20
14. SFC Opava 20 3 5 12 9:31 14
15. MFK Karviná 20 2 7 11 13:30 13
16. 1. FK Příbram 20 3 4 13 15:36 13
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Compag Rohozec

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB