23. 09. 2019 |
Středa 25.9.
FK Mladá Boleslav U15 - Čelákovice U15 od 17.30 hodin (AKA)
Čtvrtek 26.9.
FK Mladá Boleslav U11 - Sporting U11 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Pátek 27.9.
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Velká Bíteš
Sobota 28.9.
SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav od 19.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Zbuzany - FK Mladá Boleslav B od 10.15 hodin
AC Sparta Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
AC Sparta Praha U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Svitavy U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Velká Bíteš
FK Mladá Boleslav U12 - Svitavy U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Vykáň, Turnaj Radonice
Neděle 29.9.
FK Mladá Boleslav U18 - FK Dukla Praha U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Dukla Praha U16 od 13.15 hodin
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 16.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Ústí nad Labem
FK Mladá Boleslav U12 - Bohemians, Jablonec, Pardubice od 9.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Krnsko U11 od 10.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Dukla Praha od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Sporting U9 od 10.00 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U8 - Bělá, Skalsko, Rejšice hřiště Bělá pod Bezdězem
Utkání 26. kola FORTUNA:LIGY FK Mladá Boleslav - FC Zlín se hraje v neděli 31. března 2 ...
V 59. ročníku tuzemské ankety o nejlepšího fotbalistu uplynulého roku bodovali v nejpre ...
Devatenáctiletý stoper Tomáš Král je mladoboleslavským rodákem a odchovancem mladoboles ...
Přímou konfrontaci o účast v elitní ligové šestici lépe zvládli Boleslavští. V nečekaně ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 25 | 20 | 3 | 2 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha | 25 | 19 | 5 | 1 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 25 | 17 | 3 | 5 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko | 25 | 11 | 6 | 8 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava | 25 | 11 | 4 | 10 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav | 25 | 10 | 6 | 9 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc | 25 | 9 | 6 | 10 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice | 25 | 8 | 8 | 9 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec | 25 | 8 | 8 | 9 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec | 25 | 6 | 10 | 9 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 25 | 6 | 10 | 9 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové | 25 | 6 | 9 | 10 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice | 25 | 6 | 5 | 14 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín | 25 | 4 | 8 | 13 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná | 25 | 5 | 4 | 16 | 25:47 | 19 |
16. | SK České Budějovice | 25 | 5 | 3 | 17 | 26:54 | 18 |