FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 157: << <5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] > >>
Program týmů FKMB 30.4. - 6.5.2018

Program týmů FKMB 30.4. - 6.5.2018

30. 04. 2018 | 

 

 

Úterý 1. 5. 2018
FK Náchod U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FK Náchod U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Horky nad Jizerou od 8.00 hodin
Středa 2. 5. 2018
FK Mladá Boleslav U8 - Bělá pod Bezdězem U8 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Čtvrtek 3. 5. 2018
FK Jablonec U7 - FK Mladá Boleslav U7 od 17.00 hodin
Pátek 4. 5. 2018
Bakov nad Jizerou U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 17.00 hodin
Bakov nad Jizerou U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 17.00 hodin

Sobota 5. 5. 2018
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava od 16.00 hodin (HET LIGA)
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.15 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Horky nad Jizerou od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Třebíč od 8.00 hodin
Neděle 6. 5. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - AC Sparta Praha U21 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U19 - FC Hradec Králové U19 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Hradec Králové U17 od 15.30 hodin (MST)
Náchod U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
Náchod U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Juliska od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Plzeň od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - Turnaj Praha od 10.00 hodin

 

Program týmů FKMB 23.4. - 30.4.2018

Program týmů FKMB 23.4. - 30.4.2018

23. 04. 2018 | 

 

Středa 25. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U8 - Motorlet Praha U8 od 17.00 hodin (AKADEMIE)

Pátek 27. 4. 2018
FC Vysočina Jihlava - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (HET LIGA)

Sobota 28. 4. 2018
SFC Opava U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.30 hodin
SFC Opava U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Cidlina U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Cidlina U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - FK Teplice U11 od 13.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 10.00 hodin
Neděle 29. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - FC Hradec Králové U18 od 10.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U16 od 12.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - Meteor Praha U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - Meteor Praha U14 od 11.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 10.00 hodin
Pondělí 30. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - 1. FK Příbram U21 od 11.00 hodin (MST)

 

Program týmů FKMB 16.4. - 22.4.2018

Program týmů FKMB 16.4. - 22.4.2018

16. 04. 2018 | 

 

Úterý 17. 4. 2018
SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav od 20.00 hodin (MOL CUP)

Středa 18. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - 1. FK Příbram U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - 1. FK Příbram U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - FK Most U15 od 13.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Most U14 od 15.30 hodin (ASTONKA)
Kosmonosy U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 17.00 hodin

Sobota 21. 4. 2018
FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín od 18.00 hodin (HET LIGA)
FK Mladá Boleslav U19 - MFK Frýdek Místek U19 od 10.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - MFK Frýdek Místek U17 od 12.45 hodin (MST)
Bohemians Praha 1905 U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
Bohemians Praha 1905 U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Kolín U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Kolín U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
Mnichovo Hradiště U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 11.45 hodin

Neděle 22. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - 1. FC Slovácko U21 od 13.00 hodin (MST)
FK Varnsdorf U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FK Varnsdorf U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin

 

Program týmů FKMB 9.4. - 15.4.2018

Program týmů FKMB 9.4. - 15.4.2018

09. 04. 2018 | 

 

Pondělí 9. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U8 - Sadská U8 od 17.30 hodin (AKA)

Úterý 10. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U12 - Cidlina U12 od 17.30 hodin (AKA)

Pátek 13. 4. 2018
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (HET LIGA)

Sobota 14. 4. 2018
FC Zlín U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin
MFK Karviná U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
MFK Karviná U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FK Teplice U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Teplice U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
Nymburk U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Nymburk U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Radonice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - FC Liberec U7 od 11.00 hodin (8. ZŠ)

Neděle 15. 4. 2018

FK Mladá Boleslav U18 - FK Pardubice U18 od 10.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Pardubice U16 od 12.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U11 - SKP U11 od 10.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Brandýs nad Labem od 10.00 hodin

 

Program týmů FKMB 2.4. - 8.4.2018

Program týmů FKMB 2.4. - 8.4.2018

03. 04. 2018 | 

 

Pátek 6. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - České Budějovice U19 od 13.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U17 - České Budějovice U17 od 15.15 hodin (UMT MST)

Sobota 7. 4. 2018
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec od 17.00 hodin HET LIGA
FK Mladá Boleslav U15 - České Budějovice U15 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - České Budějovice U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Modrá od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj 9. ZŠ od 16.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj 9. ZŠ od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj 9. ZŠ od 12.30 hodin


Neděle 8. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - FC Slovan Liberec U21 od 11.00 hodin (MST)
FK Čáslav U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FK Čáslav U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Pardubice U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - FK Pardubice U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Čejetice U11 od 14.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Čejetice U10 od 14.30 hodin

 

Program týmů FKMB 26.3. - 1.4.2018

Program týmů FKMB 26.3. - 1.4.2018

26. 03. 2018 | 

 

Čtvrtek 29. 3. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - FC Slovan Liberec U21 od 16.00 hodin (Akademie)

Pátek 30. 3. 2018
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - FK Kolín U9 od 10.00 hodin (9. ZŠ UMT)

Sobota 31. 3. 2018
FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav od 20.15 hodin
FC Viktoria Plzeň U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Praha Juliska od 9.00 hodin
FC Slovan Liberec U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 10.00 hodin

Neděle 1. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - FK Jablonec U18 od 10.15 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec U16 od 12.30 hodin (UMT MST)
Vysoké Mýto U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Vysoké Mýto U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin

 

Program týmů FKMB 19.3. - 25.3.2018

Program týmů FKMB 19.3. - 25.3.2018

19. 03. 2018 | 

 

Pátek 23. 3. 2018
FC Erzgebirge Aue - FK Mladá Boleslav od 15.00 hodin
Sobota 24. 3. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - FC Baník Ostrava U19 od 10.30 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Baník Ostrava U17 od 12.45 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U15 - AC Sparta Praha U15 od 10.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U14 - AC Sparta Praha U14 od 11.45 hodin (9. ZŠ UMT)
Neděle 25. 3. 2018
FC Slovan Liberec U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 13.00 hodin
FC Slovan Liberec U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 15.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FC Hradec Králové U13 od 10.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U12 - FC Hradec Králové U12 od 10.00 hodin (9. ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U11 - FK Jablonec U11 od 16.00 hodin (9. ZŠ UMT)

 

Reprezentanti z Mladé Boleslavi

Reprezentanti z Mladé Boleslavi

14. 03. 2018 | 

V březnové reprezentační přestávce tuzemské fotbalové ligy trenér české reprezentace Karel Jarolím si pro turnaj v Číně nevyžádal ani jednoho z mladoboleslavských hráčů. České reprezentační dresy v březnu však oblékne pět hráčů v juniorských a dorosteneckých kategorií. Z boleslavského prvoligového kádru byli do svých národních reprezentací pozváni dva cizinci, slovenský brankář Polaček a australský stoper Šušnjar.

Program týmů FKMB 12.3. - 18.3.2018

Program týmů FKMB 12.3. - 18.3.2018

12. 03. 2018 | 

 

Středa 14. 3. 2018
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava od 17.00 hodin (MOL CUP)
FK Mladá Boleslav U13 - Bohemians Praha 1905 U13 od 12.00 hodin (UMT 9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Bohemians Praha 1905 U12 od 12.00 hodin (UMT 9. ZŠ)
Čtvrtek 15. 3. 2018

SK Sigma Olomouc U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 13.15 hodin
SK Sigma Olomouc U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 15.30 hodin

Sobota 17. 3. 2018
FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko od 15.00 hodin (HET LIGA)
FC Viktoria Plzeň U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.45 hodin
Neděle 18. 3. 2018

FK Mladá Boleslav U21 - FK Jablonec U21 od 15.30 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U18 - FK Ústí nad Labem U18 od 10.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Ústí nad Labem U16 od 12.15 hodin (UMT MST)

 

Program týmů FKMB 5.3. - 11.3.2018

Program týmů FKMB 5.3. - 11.3.2018

05. 03. 2018 | 

 

Sobota 10. 3. 2018
FC Zbrojovka Brno - FK Mladá Boleslav od 15.00 hodin (HET LIGA)
FK Mladá Boleslav U19 - Bohemians Praha 1905 U19 od 11.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U17 - Bohemians Praha 1905 U17 od 13.15 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 13.45 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj FK Dukla Praha od 10.00 hodin

Neděle 11. 3. 2018
Chrudim U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 11.00 hodin
Chrudim U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Libeň od 11.15 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin

 

<< <5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Boleslav hraje v sobotu odpoledne v Opavě  |  18. 11. 2019

Utkání 17. kola české FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 Slezský FC Opava - FK Mladá Boleslav ...

šipka

Výhra po urputném boji  |  08. 11. 2019

Trenér boleslavského týmu Jozef Weber očekával, že se jeho svěřenci proti vršovickým Bo ...

šipka

Odveta za letní prohru vyšla, ale byla to dřina  |  08. 11. 2019

Boleslavští prohráli první poločas, ale krátce po změně stran dvěma góly otočili nepříz ...

šipka

V březnu pojede Boleslav k pohárovému duelu do Plzně  |  07. 11. 2019

Krátce po čtvrtečním poledni 7. listopadu 2019 losování v pražském sídle FAČR určilo čt ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 16 14 2 0 36:3 44
2. FC Viktoria Plzeň 16 10 3 3 31:15 33
3. FK Mladá Boleslav 16 9 2 5 32:22 29
4. FK Jablonec 16 8 4 4 29:22 28
5. AC Sparta Praha 16 7 4 5 30:21 25
6. FC Baník Ostrava 16 8 1 7 27:22 25
7. 1. FC Slovácko 16 7 4 5 20:21 25
8. SK České Budějovice 16 7 2 7 26:26 23
9. FC Slovan Liberec 16 6 3 7 25:26 21
10. SK Sigma Olomouc 16 4 7 5 22:23 19
11. FK Teplice 16 4 6 6 13:23 18
12. Bohemians Praha 1905 16 4 4 8 18:28 16
13. FC Fastav Zlín 16 4 3 9 11:22 15
14. 1. FK Příbram 16 3 4 9 14:28 13
15. MFK Karviná 16 2 5 9 11:23 11
16. SFC Opava 16 2 4 10 7:27 10
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi