FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 157: << <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Program týmů FKMB 4.2. - 10.2.2019

Program týmů FKMB 4.2. - 10.2.2019

04. 02. 2019 | 

 

Sobota 9. 2. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň od 15.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U19 - FC Hradec Králové U19 od 10.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Hradec Králové U17 od 12.30 hodin (9.ZŠ)
Motorlet U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.00 hodin
Motorlet U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 14.00 hodin
Bohemians Praha 1905 U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Příbram od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj JAKO CUP HK od 9.00 hodin

Neděle 10. 2. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - Horky nad Jizerou od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Admira Praha U13 od 15.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Bohemians Praha 1905 U11 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj JAKO CUP HK od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin

 

Program týmů FKMB 28.1. - 3.2.2019

Program týmů FKMB 28.1. - 3.2.2019

28. 01. 2019 | 

 

Úterý 29. 1. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové od 15.00 hodin (MST)
Sobota 2. 2. 2019
FK Mladá Boleslav - SK Benátky nad Jizerou od 15.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U21 - SK Neratovice od 10.30 hodin (MST)
FK Dukla Praha U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 9.30 hodin
FK Dukla Praha U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.45 hodin
Bohemians Praha 1905 U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Milovice
Neděle 3. 2. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - Bohemians Praha 1905 U15 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - Bohemians Praha 1905 U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy U11 od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin

Program týmů FKMB 21.1. - 27.1.2019

Program týmů FKMB 21.1. - 27.1.2019

21. 01. 2019 | 

 

Úterý 22. 1. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - Sobotka od 18.00 hodin (9.ZŠ)

Sobota 26. 1. 2019
Mšeno - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U19 - SK Benátky nad Jizerou od 10.00 hodin (MST)
FC Slovan Liberec U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 10.00 hodin
FC Slovan Liberec U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - Most U15 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - Most U14 od 12.45 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 16.00 hodin

Neděle 27. 1. 2019
FC Slovan Liberec U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 14.30 hodin
FC Slovan Liberec U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 14.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Libeň od 10.00 hodin
SK Slavia Praha U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 10.00 hodin

 

Program týmů FKMB 14.1. - 20.1.2019

Program týmů FKMB 14.1. - 20.1.2019

14. 01. 2019 | 

 

Středa 16. 1. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Vysočina Jihlava od 11.00 hodin (MST)
Sobota 19. 1. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - Dvůr Králové od 10.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U19 - FC Horky nad Jizerou od 13.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U18 - SK Sigma Olomouc U18 od 13.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U16 - SK Sigma Olomouc U16 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
Bohemians Praha 1905 U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 17.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
Neděle 20. 1. 2019
FK Mladá Boleslav U17 - SK Kladno U17 od 13.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - FC Slovan Liberec U15 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Slovan Liberec U14 od 11.45 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U13 - FK Jablonec U13 od 10.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Jablonec U12 od 10.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Libeň od 15.30 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin

Program týmů FKMB 7.1. - 13.1.2019

Program týmů FKMB 7.1. - 13.1.2019

07. 01. 2019 | 

 

Středa 9. 1. 2019
FK Mladá Boleslav - FK Viktoria Žižkov od 15.00 hodin (MST)
Sobota 12. 1. 2019
FK Mladá Boleslav - FK Dobrovice od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav - Olympia Radotín od 13.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - SK České Budějovice U17 od 12.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U16 - SK České Budějovice U16 od 14.00 hodin (9.ZŠ)
FC Slovan Liberec U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
Libeň U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 10.00 hodin
Neděle 13. 1. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - Bohemians Praha 1905 U19 od 14.00 hodin (MST)
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Pardubice U13 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Pardubice U12 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
SK Slavia Praha U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj 9.ZŠ od 15.00 hodin

Tréninkového kempu pro žákovské kategorie se zúčastnilo šestnáct hráčů

Tréninkového kempu pro žákovské kategorie se zúčastnilo šestnáct hráčů

13. 12. 2018 | 

V neděli 9. prosince pořádal FK Mladá Boleslav tradiční tréninkový kemp pro hráče žákovských kategorií (ročníky narození 2004-2007). Pozvání přijalo šestnáct hráčů z různých klubů, kteří dorazili v doprovodu svých rodičů.

Program týmů FKMB 10.12. - 16.12.2018

Program týmů FKMB 10.12. - 16.12.2018

10. 12. 2018 | 

 

Sobota 15. 12. 2018
SFC Opava - FK Mladá Boleslav od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice

Neděle 16. 12. 2018
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Jablonec od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 14.00 hodin

 

Odstartovala spolupráce fotbalistů a florbalistů

Odstartovala spolupráce fotbalistů a florbalistů

27. 11. 2018 | 

FK Mladá Boleslav a Technology Florbal Mladá Boleslav budou úzce spolupracovat v komunikaci, marketingových projektech, seminářích pro trenéry a hráče.

Program týmů FKMB 26.11. - 2.12.2018

Program týmů FKMB 26.11. - 2.12.2018

26. 11. 2018 | 

 

Úterý 27. 11. 2018
FK Turnov U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 17.00 hodin
FK Turnov U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 17.00 hodin
Sobota 1. 12. 2018
FK Mladá Boleslav - MFK Karviná od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Jablonec U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.15 hodin
FK Jablonec U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 10.15 hodin (MVM)
FK Mladá Boleslav U15 - Bohemians Praha 1905 U15 od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U14 - Bohemians Praha 1905 U14 od 11.45 hodin (9.ZŠ UMT)
Bohemians Praha 1905 U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Bohemians Praha 1905 U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Třebeš od 8.00 hodin
FC Hradec Králové U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 16.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
Bohemians Praha 1905 U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 10.00 hodin
Neděle 2. 12. 2018
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Libeň od 11.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
Pondělí 3. 12. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - Bohemians Praha 1905 U21 od 11.00 hodin (JUNIORSKÁ LIGA)

Program týmů FKMB 19.11. - 25.11.2018

Program týmů FKMB 19.11. - 25.11.2018

19. 11. 2018 | 

 

Úterý 20. 11. 2018
Straky U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 16.00 hodin (Milovice UMT)
Čtvrtek 22. 11. 2018
FK Mladá Boleslav U8 - Neratovice U8 od 17.30 hodin (9.ZŠ UMT)
Sobota 24. 11. 2018
FK Mladá Boleslav U15 - HMČR Kladno od 8.00 hodin (Kladno)
FK Jablonec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 10.00 hodin
FK Jablonec U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Dukla Praha od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj MB od 10.00 hodin (9.ZŠ UMT)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Jablonec od 8.00 hodin
Neděle 25. 11. 2018
SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Teplice U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin (JUNIORSKÁ LIGA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Libeň od 11.30 hodin

<< <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Výhra po urputném boji  |  08. 11. 2019

Trenér boleslavského týmu Jozef Weber očekával, že se jeho svěřenci proti vršovickým Bo ...

šipka

Odveta za letní prohru vyšla, ale byla to dřina  |  08. 11. 2019

Boleslavští prohráli první poločas, ale krátce po změně stran dvěma góly otočili nepříz ...

šipka

V březnu pojede Boleslav k pohárovému duelu do Plzně  |  07. 11. 2019

Krátce po čtvrtečním poledni 7. listopadu 2019 losování v pražském sídle FAČR určilo čt ...

šipka

Letošní podzim je lepší, než byl loňský  |  05. 11. 2019

Po polovině odehraného základního programu FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 je Mladá Bolesl ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 16 14 2 0 36:3 44
2. FC Viktoria Plzeň 16 10 3 3 31:15 33
3. FK Mladá Boleslav 16 9 2 5 32:22 29
4. FK Jablonec 16 8 4 4 29:22 28
5. AC Sparta Praha 16 7 4 5 30:21 25
6. FC Baník Ostrava 16 8 1 7 27:22 25
7. 1. FC Slovácko 16 7 4 5 20:21 25
8. SK České Budějovice 16 7 2 7 26:26 23
9. FC Slovan Liberec 16 6 3 7 25:26 21
10. SK Sigma Olomouc 16 4 7 5 22:23 19
11. FK Teplice 16 4 6 6 13:23 18
12. Bohemians Praha 1905 16 4 4 8 18:28 16
13. FC Fastav Zlín 16 4 3 9 11:22 15
14. 1. FK Příbram 16 3 4 9 14:28 13
15. MFK Karviná 16 2 5 9 11:23 11
16. SFC Opava 16 2 4 10 7:27 10
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi