FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 157: << <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Program týmů FKMB 1.4. - 8.4.2019

Program týmů FKMB 1.4. - 8.4.2019

01. 04. 2019 | 

 

Pátek 5. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - SK České Budějovice U15 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - SK České Budějovice U14 od 13.45 hodin (ASTONKA)

Sobota 6. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - SK České Budějovice U19 od 12.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - SK České Budějovice U17 od 14.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Spořice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Akademie MB od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Polsko od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Vykáň od 8.00 hodin

Neděle 7. 4. 2019
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav od 15.30 hodin (FORTUNA:LIGA)
FC Hradec Králové U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FC Hradec Králové U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - FK Kolín U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - FK Kolín U11 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Luštěnice U10 od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Akademie MB od 14.00 hodin

Pondělí 8. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - SK Sigma Olomouc U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 25.3. - 31.3.2019

Program týmů FKMB 25.3. - 31.3.2019

25. 03. 2019 | 


Pátek 29. 3. 2019
MFK Karviná U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.30 hodin
MFK Karviná U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.45 hodin

Sobota 30. 3. 2019
FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha od 15.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 13.00 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 14.45 hodin
Mělník U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Nymburk U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
Nymburk U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Vykáň od 9.00 hodin

Neděle 31. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - Neratovice U18 od 11.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U16 - Neratovice U16 od 13.15 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Wroclaw od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Vykáň od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Benátky od 9.00 hodin

Pondělí 1. 4. 2019
Bohemians Praha 1905 U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 18.3. - 24.3.2019

Program týmů FKMB 18.3. - 24.3.2019

18. 03. 2019 | 

 

Středa 20. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U13 - FK Pardubice U13 od 13.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Pardubice U12 od 13.00 hodin (9. ZŠ)

Čtvrtek 21. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U8 - FC Slovan Liberec U8 od 17.30 hodin (9. ZŠ)

Sobota 23. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FC Baník Ostrava U19 od 11.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Baník Ostrava U17 od 13.15 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U15 - AC Sparta Praha U15 od 10.15 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U15 - AC Sparta Praha U15 od 12.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U19 - Turnaj Říčany od 10.00 hodin

Neděle 24. 3. 2019
FC Čáslav U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FC Čáslav U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Mladá Boleslav od 9.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Tempo Praha od 17.00 hodin

 

Nominace do českých dorosteneckých reprezentací

Nominace do českých dorosteneckých reprezentací

11. 03. 2019 | 

Tři česká dorostenecká reprezentační družstva se v březnu zúčastní zahraničních turnajů, z nichž pro devatenáctileté a sedmnáctileté se jedná o kvalifikační fáze na evropské šampionáty. Šestnáctiletí absolvují pouze tréninkové soustředění v tuzemsku. Do čtyř dorosteneckých reprezentací byli nominování dva z FK Mladá Boleslav, brankář Pavel Karmazín a ofenzivní hráč David Pech.

Program týmů FKMB 11.3. - 17.3.2019

Program týmů FKMB 11.3. - 17.3.2019

11. 03. 2019 | 

 

Středa 13. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - FK Dukla Praha U15 od 16.15 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Dukla Praha U14 od 14.30 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U13 - Bohemians Praha U13 od 10.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Bohemians Praha U12 od 11.30 hodin (9. ZŠ)
Sobota 16. 3. 2019
FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav od 14.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
SK Sigma Olomouc U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.00 hodin
SK Sigma Olomouc U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj UMT MST MB od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj UMT MST MB od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Satelit od 11.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
Neděle 17. 3. 2019
FK Dukla Praha U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 10.15 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - FK Jablonec U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec U16 od 13.15 hodin
FC Viktoria Plzeň U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj UMT MST 9. ZŠ od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin

 

Program týmů FKMB 4.3. - 10.3.2019

Program týmů FKMB 4.3. - 10.3.2019

04. 03. 2019 | 


Středa 6. 3. 2019

FK Mladá Boleslav U15 - SK Kosmonosy U15 od 18.00 hodin (9. ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - Nymburk U14 od 16.00 hodin (9. ZŠ)

Pátek 8. 3. 2019

FK Mladá Boleslav U19 - FC Vysočina Jihlava U19 od 12.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Vysočina Jihlava U17 od 14.15 hodin (MST)

Sobota 9. 3. 2019
FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
Bohemians Praha U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 12.00 hodin

Neděle 10. 3. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - SK České Budějovice U21 od 12.00 hodin (MST)
FK Dukla Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.15 hodin
FK Dukla Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy od 8.00 hodin
Tempo Praha U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 17.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin

 

Program týmů FKMB 25.2. - 4.3.2019

Program týmů FKMB 25.2. - 4.3.2019

25. 02. 2019 | 

 

Sobota 2. 3. 2019
1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U19 - 1. FC Slovácko U19 od 13.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - 1. FC Slovácko U17 od 15.45 hodin (MST)
FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FC Hradec Králové U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FC Hradec Králové U13 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - FC Hradec Králové U12 od 11.45 hodin (9.ZŠ)
FK Dukla Praha U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Milovice od 13.00 hodin

Neděle 3. 3. 2019
Olympia U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.15 hodin
Olympia U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 14.30 hodin

Pondělí 4. 3. 2019
FC Slovan Liberec U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 18.2. - 24.2.2019

Program týmů FKMB 18.2. - 24.2.2019

18. 02. 2019 | 

 

Sobota 23. 2. 2019
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U19 - FC Slovan Liberec U19 od 9.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U18 - FC Slovan Liberec U18 od 11.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FK Jablonec U17 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec U16 od 12.00 hodin (9.ZŠ)
FK Jablonec U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Jablonec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj UMT Libeň od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Milovice od 9.00 hodin
Motorlet U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 11.00 hodin

Neděle 24. 2. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - 1.FK Příbram U21 od 10.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U13 - Most U13 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U12 - Most U12 od 12.30 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Teplice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin

 

Program týmů FKMB 11.2. - 18.2.2019

Program týmů FKMB 11.2. - 18.2.2019

11. 02. 2019 | 

 

Středa 13. 2. 2019
FK Mladá Boleslav U17 - Lodž U17 od 10.00 hodin (9.ZŠ)
Pátek 15. 2. 2019
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
Sobota 16. 2. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FK Teplice U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U18 - FK Teplice U18 od 13.00 hodin (MST)
SK České Budějovice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.00 hodin
SK České Budějovice U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FK Teplice U15 od 11.00 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Teplice U14 od 12.45 hodin (9.ZŠ)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Strahov od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Meteor od 10.00 hodin
AC Sparta Praha U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Vysoká nad Labem od 9.00 hodin
Neděle 17. 2. 2019
FK Teplice U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 13.30 hodin
FK Teplice U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 13.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Měcholupy od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Jablonec od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Milovice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Milovice od 8.00 hodin
Pondělí 18. 2. 2019
FC Viktoria Plzeň U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 14.00 hodin

Vavruška školí fotbalisty a florbalisty, kudy dojít k úspěchu

Vavruška školí fotbalisty a florbalisty, kudy dojít k úspěchu

05. 02. 2019 | 

Netradiční, ovšem o to více perspektivní spolupráci navázaly mladoboleslavské kluby fotbalu a florbalu. FK Mladá Boleslav a Technology Florbal Mladá Boleslav v loňském roce začaly úzce spolupracovat v komunikaci, marketingových projektech, seminářích pro trenéry a hráče.

<< <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Boleslav hraje v sobotu odpoledne v Opavě  |  18. 11. 2019

Utkání 17. kola české FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 Slezský FC Opava - FK Mladá Boleslav ...

šipka

Výhra po urputném boji  |  08. 11. 2019

Trenér boleslavského týmu Jozef Weber očekával, že se jeho svěřenci proti vršovickým Bo ...

šipka

Odveta za letní prohru vyšla, ale byla to dřina  |  08. 11. 2019

Boleslavští prohráli první poločas, ale krátce po změně stran dvěma góly otočili nepříz ...

šipka

V březnu pojede Boleslav k pohárovému duelu do Plzně  |  07. 11. 2019

Krátce po čtvrtečním poledni 7. listopadu 2019 losování v pražském sídle FAČR určilo čt ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 16 14 2 0 36:3 44
2. FC Viktoria Plzeň 16 10 3 3 31:15 33
3. FK Mladá Boleslav 16 9 2 5 32:22 29
4. FK Jablonec 16 8 4 4 29:22 28
5. AC Sparta Praha 16 7 4 5 30:21 25
6. FC Baník Ostrava 16 8 1 7 27:22 25
7. 1. FC Slovácko 16 7 4 5 20:21 25
8. SK České Budějovice 16 7 2 7 26:26 23
9. FC Slovan Liberec 16 6 3 7 25:26 21
10. SK Sigma Olomouc 16 4 7 5 22:23 19
11. FK Teplice 16 4 6 6 13:23 18
12. Bohemians Praha 1905 16 4 4 8 18:28 16
13. FC Fastav Zlín 16 4 3 9 11:22 15
14. 1. FK Příbram 16 3 4 9 14:28 13
15. MFK Karviná 16 2 5 9 11:23 11
16. SFC Opava 16 2 4 10 7:27 10
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi