FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 101: << <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Program týmů FKMB 28.5. - 3.6.2018

Program týmů FKMB 28.5. - 3.6.2018

28. 05. 2018 | 

 

Středa 30. 5. 2018
FK Mladá Boleslav U13 - FK Čáslav U13 od 17.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Čáslav U12 od 17.00 hodin (MST)
Čtvrtek 31. 5. 2018
FK Mladá Boleslav U7 - Nymburk U7 od 17.00 hodin (8. ZŠ)

Sobota 2. 6. 2018
SK Slavia Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
SK Slavia Praha U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
SK Řepov U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.30 hodin
FC Hradec Králové U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Hradec Králové od 10.00 hodin

Neděle 3. 6. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - FK Dukla Praha U18 od 10.15 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Dukla Praha U16 od 12.30 hodin
SK Kladno U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
SK Kladno U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
Vlašim U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Vlašim U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 8.00 hodin

 

Program týmů FKMB 21.5. - 27.5.2018

Program týmů FKMB 21.5. - 27.5.2018

21. 05. 2018 | 

 

Středa 23. 5. 2018
MFK Karviná U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - FK Dukla Praha U8 od 17.00 hodin (AKADEMIE)
Čtvrtek 24. 5. 2018
Chrudim U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 15.00 hodin
Chrudim U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 15.00 hodin

Sobota 26. 5. 2018
SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav od 16.00 hodin (HET LIGA)
FK Mladá Boleslav U19 - AC Sparta Praha U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U19 - AC Sparta Praha U19 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - FC Hradec Králové U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Hradec Králové U14 od 11.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Lomnice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Benešov od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Český Dub od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Jablonec od 8.00 hodin

Neděle 27. 5. 2018
FK Teplice U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin
AC Sparta Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.15 hodin
AC Sparta Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Český Dub od 9.00 hodin

 

Program týmů FKMB 14.5. - 20.5.2018

Program týmů FKMB 14.5. - 20.5.2018

14. 05. 2018 | 

 

Středa 16. 5. 2018
FK Teplice U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FK Teplice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
Sobota 19. 5. 2018
FK Mladá Boleslav - FK Dukla Praha od 16.00 hodin (HET LIGA)
1. FK Příbram U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
1. FK Příbram U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Drážďany
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Třebíč od 8.00 hodin
Neděle 20. 5. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - FC Baník Ostrava U21 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U19 - 1. FC Slovácko U19 od 14.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - 1. FC Slovácko U17 od 16.30 hodin (MST)
Olympia HK U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
Olympia HK U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin

Program týmů FKMB 7.5. - 13.5.2018

Program týmů FKMB 7.5. - 13.5.2018

07. 05. 2018 | 

 

Úterý 8. 5. 2018
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Libčice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Velvary od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Horky na Jizerou od 9.00 hodin
Čtvrtek 10. 5. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - FK Teplice U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Teplice U16 od 13.15 hodin
Sobota 12. 5. 2018
FC Zbrojovka Brno U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.00 hodin
FC Zbrojovka Brno U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FC Slovan Liberec U15 od 10.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Slovan Liberec U14 od 11.45 hodin (MST)
Náchod U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 14.00 hodin
Neděle 13. 5. 2018
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin (HET LIGA)
FC Hradec Králové U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - FC Hradec Králové U18 od 10.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U16 od 12.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U13 - Trutnov U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Trutnov U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Katusice U10 od 10.30 hodin (AKADEMIE)

Program týmů FKMB 30.4. - 6.5.2018

Program týmů FKMB 30.4. - 6.5.2018

30. 04. 2018 | 

 

 

Úterý 1. 5. 2018
FK Náchod U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FK Náchod U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Horky nad Jizerou od 8.00 hodin
Středa 2. 5. 2018
FK Mladá Boleslav U8 - Bělá pod Bezdězem U8 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Čtvrtek 3. 5. 2018
FK Jablonec U7 - FK Mladá Boleslav U7 od 17.00 hodin
Pátek 4. 5. 2018
Bakov nad Jizerou U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 17.00 hodin
Bakov nad Jizerou U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 17.00 hodin

Sobota 5. 5. 2018
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava od 16.00 hodin (HET LIGA)
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.15 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Horky nad Jizerou od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Třebíč od 8.00 hodin
Neděle 6. 5. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - AC Sparta Praha U21 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U19 - FC Hradec Králové U19 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Hradec Králové U17 od 15.30 hodin (MST)
Náchod U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
Náchod U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Juliska od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Plzeň od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - Turnaj Praha od 10.00 hodin

 

Program týmů FKMB 23.4. - 30.4.2018

Program týmů FKMB 23.4. - 30.4.2018

23. 04. 2018 | 

 

Středa 25. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U8 - Motorlet Praha U8 od 17.00 hodin (AKADEMIE)

Pátek 27. 4. 2018
FC Vysočina Jihlava - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (HET LIGA)

Sobota 28. 4. 2018
SFC Opava U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.30 hodin
SFC Opava U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Cidlina U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Cidlina U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - FK Teplice U11 od 13.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 10.00 hodin
Neděle 29. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - FC Hradec Králové U18 od 10.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U16 od 12.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - Meteor Praha U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - Meteor Praha U14 od 11.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 10.00 hodin
Pondělí 30. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - 1. FK Příbram U21 od 11.00 hodin (MST)

 

Program týmů FKMB 16.4. - 22.4.2018

Program týmů FKMB 16.4. - 22.4.2018

16. 04. 2018 | 

 

Úterý 17. 4. 2018
SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav od 20.00 hodin (MOL CUP)

Středa 18. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - 1. FK Příbram U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - 1. FK Příbram U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - FK Most U15 od 13.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Most U14 od 15.30 hodin (ASTONKA)
Kosmonosy U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 17.00 hodin

Sobota 21. 4. 2018
FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín od 18.00 hodin (HET LIGA)
FK Mladá Boleslav U19 - MFK Frýdek Místek U19 od 10.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - MFK Frýdek Místek U17 od 12.45 hodin (MST)
Bohemians Praha 1905 U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
Bohemians Praha 1905 U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Kolín U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Kolín U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
Mnichovo Hradiště U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 11.45 hodin

Neděle 22. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - 1. FC Slovácko U21 od 13.00 hodin (MST)
FK Varnsdorf U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FK Varnsdorf U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin

 

Program týmů FKMB 9.4. - 15.4.2018

Program týmů FKMB 9.4. - 15.4.2018

09. 04. 2018 | 

 

Pondělí 9. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U8 - Sadská U8 od 17.30 hodin (AKA)

Úterý 10. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U12 - Cidlina U12 od 17.30 hodin (AKA)

Pátek 13. 4. 2018
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (HET LIGA)

Sobota 14. 4. 2018
FC Zlín U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin
MFK Karviná U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
MFK Karviná U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FK Teplice U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Teplice U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
Nymburk U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Nymburk U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Radonice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - FC Liberec U7 od 11.00 hodin (8. ZŠ)

Neděle 15. 4. 2018

FK Mladá Boleslav U18 - FK Pardubice U18 od 10.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Pardubice U16 od 12.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U11 - SKP U11 od 10.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Brandýs nad Labem od 10.00 hodin

 

Program týmů FKMB 2.4. - 8.4.2018

Program týmů FKMB 2.4. - 8.4.2018

03. 04. 2018 | 

 

Pátek 6. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - České Budějovice U19 od 13.00 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U17 - České Budějovice U17 od 15.15 hodin (UMT MST)

Sobota 7. 4. 2018
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec od 17.00 hodin HET LIGA
FK Mladá Boleslav U15 - České Budějovice U15 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - České Budějovice U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Modrá od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj 9. ZŠ od 16.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj 9. ZŠ od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj 9. ZŠ od 12.30 hodin


Neděle 8. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - FC Slovan Liberec U21 od 11.00 hodin (MST)
FK Čáslav U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FK Čáslav U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Pardubice U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - FK Pardubice U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Čejetice U11 od 14.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Čejetice U10 od 14.30 hodin

 

Program týmů FKMB 26.3. - 1.4.2018

Program týmů FKMB 26.3. - 1.4.2018

26. 03. 2018 | 

 

Čtvrtek 29. 3. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - FC Slovan Liberec U21 od 16.00 hodin (Akademie)

Pátek 30. 3. 2018
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - FK Kolín U9 od 10.00 hodin (9. ZŠ UMT)

Sobota 31. 3. 2018
FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav od 20.15 hodin
FC Viktoria Plzeň U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Praha Juliska od 9.00 hodin
FC Slovan Liberec U8 - FK Mladá Boleslav U8 od 10.00 hodin

Neděle 1. 4. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - FK Jablonec U18 od 10.15 hodin (UMT MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Jablonec U16 od 12.30 hodin (UMT MST)
Vysoké Mýto U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Vysoké Mýto U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin

 

<< <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Poslední letošní ligový zápas hraje Boleslav v sobotu v Opavě  |  11. 12. 2018

Utkání SFC Opava - FK Mladá Boleslav, které se hraje v sobotu 15. prosince 2018 od 15 h ...

šipka

Boleslavský trenér litoval, že kontaktní góly přišly pozdě  |  08. 12. 2018

Jozef Weber byl zklamaný, že mladoboleslavské mužstvo za slávistickým soupeřem zaostáva ...

šipka

Zdánlivě jednoznačné utkání v závěru směřovalo k remíze  |  08. 12. 2018

Boleslavští byli proti slávistickým fotbalistům, kteří je po většinu utkání přehrávali, ...

šipka

Fotbalový Mikuláš naděloval na Pastelce  |  05. 12. 2018

 

Fotbalisté FK Mladá Boleslav rozdávali dětem radost a dárky.

...

Video
šipka

První fotbalová liga
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 18 15 1 2 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 13 3 2 27:14 42
3. FK Jablonec 18 10 3 5 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 10 3 5 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 9 4 5 29:15 31
6. FC Fastav Zlín 18 9 3 6 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 6 6 6 17:17 24
8. FK Mladá Boleslav 18 6 4 8 35:34 22
9. FK Teplice 18 6 4 8 19:24 22
10. SFC Opava 18 6 2 10 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 5 4 9 23:42 19
12. Bohemians Praha 1905 18 4 6 8 18:27 18
13. 1. FC Slovácko 18 6 0 12 20:31 18
14. SK Sigma Olomouc 18 5 3 10 17:32 18
15. MFK Karviná 18 4 3 11 23:35 15
16. FK Dukla Praha 18 4 3 11 15:33 15
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Google + FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi