FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 157: << <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Reprezentanti Bucha v U21, Novák v U20 a Stránský U16

Reprezentanti Bucha v U21, Novák v U20 a Stránský U16

29. 05. 2019 | 

Právě končící sezónu tuzemských soutěží si v úvodních červnových dnech prodlouží hráči nominovaní do juniorských a dorosteneckých reprezentačních výběrů. Jsou mezi nimi i mladoboleslavští fotbalisté Pavel Bucha, David Novák a Vojtěch Stránský.

Charitativní akce Na Sněžku pro Evču se zúčastnili mladí boleslavští fotbalisté

Charitativní akce Na Sněžku pro Evču se zúčastnili mladí boleslavští fotbalisté

29. 05. 2019 | 

V poslední květnové sobotě se dorostenci družstva FK Mladá Boleslav U16 zúčastnili sedmého charitativního výstupu na nejvyšší českou horu. Akci nazvanou Na Sněžku pro Evču organizoval nadační fond KlaPeto a mladí boleslavští fotbalisté se aktivně podíleli na shromáždění rekordní sumy 1 577 000 Kč ve prospěch těžce handicapovaným dětem.

Program týmů FKMB 28.5. - 2.6.2019

Program týmů FKMB 28.5. - 2.6.2019

27. 05. 2019 | 

 

Úterý 28. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U10 - Brandýs nad Labem U10 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Středa 29. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U14 - Vyšehrad U14 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Čtvrtek 30. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U10 - Neratovice U10 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Pátek 31. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U9 - Ondrášovka Cup Příbram
Sobota 1. 6. 2019
FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Dukla Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.15 hodin
FK Dukla Praha U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.30 hodin
SK Kladno U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
SK Kladno U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 15.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Praha
FK Mladá Boleslav U9 - Ondrášovka Cup Příbram
FK Mladá Boleslav U8 - Cidlina U8 od 10.00 hodin (AKADEMIE)
Neděle 2. 6. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - Admira Praha U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Admira Praha U16 od 13.15 hodin
Vlašim U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.30 hodin
Vlašim U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Drážďany

Program týmů FKMB 20.5. - 27.5.2019

Program týmů FKMB 20.5. - 27.5.2019

20. 05. 2019 | 

 

Středa 22. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - Kolín U15 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Čtvrtek 23. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U11 - Neratovice U11 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Pátek 24. 5. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
Sobota 25. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FK Pardubice U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - FK Pardubice U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FC Hradec Králové U15 od 10.15 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - FC Hradec Králové U14 od 12.00 hodin
FC Hradec Králové U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Beroun U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Akademie MB od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj Jablonec od 8.00 hodin
Neděle 26. 5. 2019
FK Pardubice U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.15 hodin
FK Pardubice U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Čáslav U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Praha od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Čáslav U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Akademie MB od 14.00 hodin
Pondělí 27. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Slovan Liberec U21 od 13.00 hodin

Program týmů FKMB 13.5. - 20.5.2019

Program týmů FKMB 13.5. - 20.5.2019

13. 05. 2019 | 

 

Úterý 14. 5. 2019
Jičín U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 17.00 hodin
Středa 15. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U14 - Mělník U14 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Čtvrtek 16. 5. 2019
MFK Chrudim U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 16.30 hodin
MFK Chrudim U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 16.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Bezno U10 od 18.00 hodin (AKADEMIE)
Pátek 17. 5. 2019
FC Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
SK Slavia Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 14.45 hodin
SK Slavia Praha U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 17.00 hodin
Sobota 18. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U12 - Ondrášovka Cup Šumperk
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj MB od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Kochánky od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Jablonec od 13.00 hodin
Neděle 19. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - FK Ústí nad Labem U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Ústí nad Labem U16 od 11.00 hodin
1.FK Příbram U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
1.FK Příbram U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U12 - Ondrášovka Cup Šumperk
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Praha od 9.00 hodin
Pondělí 20. 5. 2019
1.FC Slovácko U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Bělá pod Bezdězem U9 od 17.00 hodin (AKADEMIE)

Program týmů FKMB 6.5. - 13.5.2019

Program týmů FKMB 6.5. - 13.5.2019

06. 05. 2019 | 

 

Středa 8. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - 1.FK Příbram U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - 1.FK Příbram U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - Neratovice U15 od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Radonice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Radošovice od 9.00 hodin

Čtvrtek 9. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U10 - Kutná Hora U10 od 18.00 hodin (AKADEMIE)

Sobota 11. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - FC Zbrojovka Brno U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - FC Zbrojovka Brno U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FC Slovan Liberec U15 od 10.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Slovan Liberec U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Modrá od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Teplice od 10.00 hodin

Neděle 12. 5. 2019
FK Mladá Boleslav - FK Teplice od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
AC Sparta Praha U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
AC Sparta Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Hlinsko U13 od 10.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Hlinsko U12 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Krnsko U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 8.30 hodin

Pondělí 13. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Hradec Králové U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 29.4. - 6.5.2019

Program týmů FKMB 29.4. - 6.5.2019

30. 04. 2019 | 

 

Středa 1. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - MFK Chrudim U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - MFK Chrudim U16 od 13.15 hodin
FK Náchod U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Náchod U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Vykáň od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Radonice od 8.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Vršovice od 10.00 hodin

Pátek 3. 5. 2019
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA

Sobota 4. 5. 2019
FC Viktoria Plzeň U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Viktoria Plzeň U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
RMSK Cidlina U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
RMSK Cidlina U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj AKADEMIE od 10.00 hodin


Neděle 5. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - Náchod U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Náchod U16 od 13.15 hodin
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 15.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Žerčice U11 od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Žerčice U10 od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin

Pondělí 6. 5. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Baník Ostrava U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 22.4. - 29.4.2019

Program týmů FKMB 22.4. - 29.4.2019

23. 04. 2019 | 

 

Úterý 23. 4. 2019
FC Hradec Králové U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 18.00 hodin

Pátek 26. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U19 - AC Sparta Praha U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - AC Sparta Praha U17 od 13.15 hodin

Sobota 27. 4. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav U15 - Meteor Praha U15 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - Meteor Praha U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Příbram od 9.00 hodin

Neděle 28. 4. 2019
Bohemians U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
Bohemians U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Trutnov U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Trutnov U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Turnaj Kolín od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Trutnov U11 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj AKADEMIE od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj BAUTZEN od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj LIBEREC od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - Turnaj LIBEREC od 10.00 hodin

Pondělí 29. 4. 2019
FC Zbrojovka Brno U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 15.00 hodin

 

Program týmů FKMB 15.4. - 22.4.2019

Program týmů FKMB 15.4. - 22.4.2019

15. 04. 2019 | 

 

Úterý 16. 4. 2019
AC Sparta Praha U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - FC Hradec Králové U11 od 18.00 hodin (AKADEMIE)

Středa 17. 4. 2019
FC Fastav Zlín U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 10.30 hodin
FC Fastav Zlín U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U14 - Kolín U14 od 18.00 hodin (AKADEMIE)

Pátek 19. 4. 2019
FC Slovan Liberec U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin

Sobota 20. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U21 - FC Viktoria Plzeň U21 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - Turnaj Roudnice od 9.00 hodin

Neděle 21. 4. 2019
FK Dukla Praha - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin FORTUNA:LIGA

 

 

Program týmů FKMB 8.4. - 15.4.2019

Program týmů FKMB 8.4. - 15.4.2019

08. 04. 2019 | 

 

Úterý 9. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U15 - Nymburk U15 od 18.00 hodin (AKADEMIE)

Sobota 13. 4. 2019
FC Hradec Králové U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Hradec Králové U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - FK Teplice U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Teplice U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U13 - FC Slovan Liberec U13 od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 10.00 hodin

Neděle 14. 4. 2019
FK Mladá Boleslav U18 - FC Slovan Liberec U18 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Slovan Liberec U16 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U12 - Svitavy U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Svitavy U11 od 10.00 hodin (ASTONKA)
Kosořice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 14.00 hodin
Kosořice U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - AC Sparta Praha U9 od 11.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Hradec Králové od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U7 - FC Slovan Liberec U7 od 9.00 hodin (AKADEMIE)

Pondělí 15. 4. 2019
FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec od 18.00 hodin FORTUNA:LIGA
AC Sparta Praha U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.30 hodin

 

<< <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Výhra po urputném boji  |  08. 11. 2019

Trenér boleslavského týmu Jozef Weber očekával, že se jeho svěřenci proti vršovickým Bo ...

šipka

Odveta za letní prohru vyšla, ale byla to dřina  |  08. 11. 2019

Boleslavští prohráli první poločas, ale krátce po změně stran dvěma góly otočili nepříz ...

šipka

V březnu pojede Boleslav k pohárovému duelu do Plzně  |  07. 11. 2019

Krátce po čtvrtečním poledni 7. listopadu 2019 losování v pražském sídle FAČR určilo čt ...

šipka

Letošní podzim je lepší, než byl loňský  |  05. 11. 2019

Po polovině odehraného základního programu FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 je Mladá Bolesl ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 16 14 2 0 36:3 44
2. FC Viktoria Plzeň 16 10 3 3 31:15 33
3. FK Mladá Boleslav 16 9 2 5 32:22 29
4. FK Jablonec 16 8 4 4 29:22 28
5. AC Sparta Praha 16 7 4 5 30:21 25
6. FC Baník Ostrava 16 8 1 7 27:22 25
7. 1. FC Slovácko 16 7 4 5 20:21 25
8. SK České Budějovice 16 7 2 7 26:26 23
9. FC Slovan Liberec 16 6 3 7 25:26 21
10. SK Sigma Olomouc 16 4 7 5 22:23 19
11. FK Teplice 16 4 6 6 13:23 18
12. Bohemians Praha 1905 16 4 4 8 18:28 16
13. FC Fastav Zlín 16 4 3 9 11:22 15
14. 1. FK Příbram 16 3 4 9 14:28 13
15. MFK Karviná 16 2 5 9 11:23 11
16. SFC Opava 16 2 4 10 7:27 10
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi