FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 102: << <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Program týmů FKMB 15.10. - 22.10.2018

Program týmů FKMB 15.10. - 22.10.2018

15. 10. 2018 | 

 

Úterý 16. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U11 - Ondrášovka Cup Praha od 8.00 hodin
Středa 17. 10. 2018
FK Náchod U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 15.00 hodin
FK Náchod U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.45 hodin
FK Čáslav U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 16.00 hodin
FK Čáslav U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 16.00 hodin
Čtvrtek 18. 10. 2018
SK Kladno U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 17.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - TJ Kněžmost U8 od 17.00 hodin
Sobota 20. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - SK Slavia Praha U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - SK Slavia Praha U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - 1.FK Příbram U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - 1.FK Příbram U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Plzeň od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - AC Sparta Praha U9 od 9.00 hodin (AKADEMIE)
Neděle 21. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - AC Sparta Praha U21 od 10.30 hodin (MST)
FK Ústí nad Labem U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.00 hodin
FK Ústí nad Labem U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Vlašim U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Vlašim U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Liberec od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Předměřice/Kochánky od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Předměřice/Kochánky od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Jablonec od 9.00 hodin
Pondělí 22. 10. 2018
AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)

Program týmů FKMB 8.10. - 14.10.2018

Program týmů FKMB 8.10. - 14.10.2018

08. 10. 2018 | 

 

Středa 10. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Roudnice od 8.00 hodin
Čtvrtek 11. 10. 2018
FK Jičín U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 16.00 hodin
FK Jičín U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 17.15 hodin
Pátek 12. 10. 2018
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U21 - FC Hradec Králové U21 od 11.00 hodin (MST)
Sobota 13. 10. 2018
FC Zbrojovka Brno U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
FC Zbrojovka Brno U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FC Slovan Liberec U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
FC Slovan Liberec U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FC Čáslav U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FC Čáslav U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Dobrovice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 8.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Praha od 10.00 hodin
FK Dobrovice U10 - FK Mladá Boleslav U11 od 8.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Bohemians Praha U9 od 9.00 hodin
Neděle 14. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - AC Sparta Praha U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - AC Sparta Praha U16 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin

Program týmů FKMB 1.10. - 8.10.2018

Program týmů FKMB 1.10. - 8.10.2018

01. 10. 2018 | 

 

Úterý 2. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U9 - Ondrášovka Turnaj (BRÁNÍK) od 9.00 hodin
Středa 3. 10. 2018
FC Hlinsko U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 16.00 hodin
FC Hlinsko U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 16.00 hodin
Sobota 6. 10. 2018
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava od 17.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U15 - SK Slavia Praha U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - SK Slavia Praha U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj MB od 10.00 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Praha od 9.00 hodin
Neděle 7. 10. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - FC Viktoria Plzeň U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - FC Viktoria Plzeň U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - MFK Chrudim U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - MFK Chrudim U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj POLSKO od 12.00 hodin
Žerčice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 13.30 hodin
Žerčice U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 13.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj MB od 9.30 hodin (AKADEMIE)
Pondělí 8. 10. 2018
SK České Budějovice U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin

Program týmů FKMB 24.9. - 30.9.2018

Program týmů FKMB 24.9. - 30.9.2018

24. 09. 2018 | 

 

Úterý 25. 9. 2018
MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav od 16.00 hodin (MOL CUP)
FK Mladá Boleslav U17 - FK Teplice U17 od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj ABC Braník od 8.00 hodin
Čtvrtek 27. 9. 2018
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Harrachov od 16.00 hodin
Pátek 28. 9. 2018
Meteor Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.00 hodin
Meteor Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 11.45 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Horky na Jizerou od 9.00 hodin
Sobota 29. 9. 2018
1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
AC Sparta Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
AC Sparta Praha U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Loko Vršovice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj MB Akademie od 10.00 hodin
Neděle 30. 9. 2018
FK Mladá Boleslav U21 - FC Slovan Liberec U21 od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - Bohemians Praha 1905 U18 od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Bohemians Praha 1905 U16 od 15.15 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Liberec od 9.00 hodin

Nejmenším fotbalistům začala škola

Nejmenším fotbalistům začala škola

17. 09. 2018 | 

S dvoutýdenním odkladem v pondělí 17. září 2018 začal nový školní rok v mladoboleslavské základní škole Pastelka v ulici 17. listopadu mimojiné také pro prvňáčky specializované sportovní třídy se zaměřením na výchovu malých fotbalistů a basketbalistek.

Program týmů FKMB 17.9. - 24.9.2018

Program týmů FKMB 17.9. - 24.9.2018

17. 09. 2018 | 

 

Sobota 22. 9. 2018
FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko od 17.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
1. FC Slovácko U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
1. FC Slovácko U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - Bohemians Praha 1905 U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - Bohemians Praha 1905 U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Teplice od 15.00 hodin
Kropáčova Vrutice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Hradec Králové od 9.00 hodin


Neděle 23. 9. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - Olympia HK U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Olympia HK U16 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - SK Cidlina U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - SK Cidlina U13 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Teplice od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Předražovice od 8.00 hodin


Pondělí 24. 9. 2018
1. FK Příbram U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 13.00 hodin

 

Program týmů FKMB 10.9. - 16.9.2018

Program týmů FKMB 10.9. - 16.9.2018

10. 09. 2018 | 

 

Sobota 15. 9. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - FC Hradec Králové U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - FC Hradec Králové U17 od 13.15 hodin
FK Teplice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 11.00 hodin
FK Teplice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.45 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj AKADEMIE MB od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Radonice od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj AKADEMIE MB od 14.00 hodin

Neděle 16. 9. 2018
FK Jablonec - FK Mladá Boleslav od 15.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U21 - FC Viktoria Plzeň U21 od 10.30 hodin (JUNIORSKÁ LIGA)
FC Slovan Liberec U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.15 hodin
FC Slovan Liberec U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 14.30 hodin
FK Trutnov U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 16.00 hodin
FK Trutnov U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 16.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Kosořice U11 od 10.30 hodin (AKADEMIE)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj AKADEMIE MB od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 10.00 hodin

Program týmů FKMB 3.9. - 9.9.2018

Program týmů FKMB 3.9. - 9.9.2018

03. 09. 2018 | 

 

Středa 5. 9. 2018
FK Mladá Boleslav U15 - FC Viktoria Plzeň U15 od 14.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U14 - FC Viktoria Plzeň U14 od 16.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U13 - Nymburk U13 od 16.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Nymburk U12 od 16.00 hodin (ASTONKA)

Čtvrtek 6. 9. 2018
Tempo Praha U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 18.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - FC Slovan Liberec U10 od 17.00 hodin (8.ZŠ)

Sobota 8. 9. 2018
SK České Budějovice U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 12.00 hodin
SK České Budějovice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 14.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Náchod U13 od 10.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U12 - Náchod U12 od 10.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Lomnice od 8.30 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Vykáň od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Radonice od 8.00 hodin

Neděle 9. 9. 2018
FK Mladá Boleslav U18 - FC Hradec Králové U18 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U16 od 13.15 hodin (MST)
SK České Budějovice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 13.00 hodin
SK České Budějovice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 14.45 hodin

 

Desetiletí fotbalisté FK Mladá Boleslav byli v turnaji na domácím trávníku nejlepší

Desetiletí fotbalisté FK Mladá Boleslav byli v turnaji na domácím trávníku nejlepší

02. 09. 2018 | 

Ve třináctém ročníku turnaje fotbalových nadějí o pohár prezidenta FK Mladá Boleslav, který se konal v neděli 2. září 2018 na hřišti s přírodní trávou areálu mladoboleslavského městského stadionu za účasti deseti žákovských družstev, byli nejlepší fotbalisté z pořádajícího klubu ročníku 2008 rozdělení do dvou družstev a trénovaní Zdeňkem Bělíkem.

 

Program týmů FKMB 27.8. - 3.9.2018

Program týmů FKMB 27.8. - 3.9.2018

27. 08. 2018 | 

 

Úterý 28. 8. 2018
Motorlet U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 16.00 hodin (Heřmanice)
Motorlet U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 16.00 hodin (Heřmanice)

Středa 29. 8. 2018
SK Převýšov - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin MOL CUP
FK Mladá Boleslav U14 - Zličín U14 od 10.30 hodin

Čtvrtek 30. 8. 2018

FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Ústí nad Labem od 15.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - FC Slovan Liberec U8 od 17.00 hodin (8.ZŠ)

Pátek 31. 8. 2018
FK Mladá Boleslav U19 - MFK Karviná U19 od 14.45 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - MFK Karviná U17 od 17.00 hodin

Sobota 1. 9. 2018
FK Mladá Boleslav - FK Teplice od 17.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U15 - FK Pardubice U15 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Pardubice U14 od 12.45 hodin (ASTONKA)
Svitavy U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
Svitavy U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin

Neděle 2. 9. 2018
Neratovice U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.15 hodin
Neratovice U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - FK Krnsko U11 od 15.00 hodin (AKADEMIE)

Pondělí 3. 9. 2018
Bohemians Praha 1905 U21 - FK Mladá Boleslav U21 od 11.00 hodin

 

<< <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Poslední letošní ligový zápas hraje Boleslav v sobotu v Opavě  |  11. 12. 2018

Utkání SFC Opava - FK Mladá Boleslav, které se hraje v sobotu 15. prosince 2018 od 15 h ...

šipka

Fotbalisté navštívili Dětské centrum v Mladé Boleslavi  |  12. 12. 2018

Podobně jako v loňském roce i na začátku letošního adventního období navštívili fotbali ...

šipka

Boleslavský trenér litoval, že kontaktní góly přišly pozdě  |  08. 12. 2018

Jozef Weber byl zklamaný, že mladoboleslavské mužstvo za slávistickým soupeřem zaostáva ...

šipka

Zdánlivě jednoznačné utkání v závěru směřovalo k remíze  |  08. 12. 2018

Boleslavští byli proti slávistickým fotbalistům, kteří je po většinu utkání přehrávali, ...


Video
šipka

První fotbalová liga
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 18 15 1 2 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 13 3 2 27:14 42
3. FK Jablonec 18 10 3 5 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 10 3 5 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 9 4 5 29:15 31
6. FC Fastav Zlín 18 9 3 6 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 6 6 6 17:17 24
8. FK Mladá Boleslav 18 6 4 8 35:34 22
9. FK Teplice 18 6 4 8 19:24 22
10. SFC Opava 18 6 2 10 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 5 4 9 23:42 19
12. Bohemians Praha 1905 18 4 6 8 18:27 18
13. 1. FC Slovácko 18 6 0 12 20:31 18
14. SK Sigma Olomouc 18 5 3 10 17:32 18
15. MFK Karviná 18 4 3 11 23:35 15
16. FK Dukla Praha 18 4 3 11 15:33 15
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Google + FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi