FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Mládež | Zprávy

Počet článků 157: << <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Program týmů FKMB 30.9. - 7.10.2019

Program týmů FKMB 30.9. - 7.10.2019

30. 09. 2019 | 

 

Úterý 1.10.
FK Mladá Boleslav - MFK Chrudim od 16.00 hodin MOL CUP
Čtvrtek 3.10.
FK Mladá Boleslav U12 - SK Slavia Praha U12 od 16.30 hodin (AKA)
Sobota 5.10.
FK Mladá Boleslav U19 - FC Viktoria Plzeň U19 od 11.00 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U17 - FC Viktoria Plzeň U17 od 13.15 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U15 - FK Meteor U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - FK Meteor U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
SKP U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 8.30 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Praha od 10.00 hodin
Kropáčova Vrutice U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Bělá, Rejšice, Skalsko od 12.00 hodin (AKA)
Neděle 6.10.
FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň od 15.30 hodin FORTUNA:LIGA
FC Olympia U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.15 hodin
FC Olympia U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 10.00 hodin
FK Čáslav U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FK Čáslav U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - PU FTA od 10.00 hodin (AKA)
Pondělí 7.10.
FK Mladá Boleslav B - Bohemians Praha 1905 B od 13.00 hodin ČFL

Program týmů FKMB 23.9. - 29.9.2019

Program týmů FKMB 23.9. - 29.9.2019

23. 09. 2019 | 

 

Středa 25.9.
FK Mladá Boleslav U15 - Čelákovice U15 od 17.30 hodin (AKA)
Čtvrtek 26.9.
FK Mladá Boleslav U11 - Sporting U11 od 18.00 hodin (9.ZŠ)
Pátek 27.9.
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Velká Bíteš
Sobota 28.9.
SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav od 19.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Zbuzany - FK Mladá Boleslav B od 10.15 hodin
AC Sparta Praha U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
AC Sparta Praha U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Svitavy U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Velká Bíteš
FK Mladá Boleslav U12 - Svitavy U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Vykáň, Turnaj Radonice
Neděle 29.9.
FK Mladá Boleslav U18 - FK Dukla Praha U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - FK Dukla Praha U16 od 13.15 hodin
SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 14.00 hodin
SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 16.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Ústí nad Labem
FK Mladá Boleslav U12 - Bohemians, Jablonec, Pardubice od 9.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Krnsko U11 od 10.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Dukla Praha od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Sporting U9 od 10.00 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Hradec Králové
FK Mladá Boleslav U8 - Bělá, Skalsko, Rejšice hřiště Bělá pod Bezdězem

Program týmů FKMB 16.9. - 22.9.2019

Program týmů FKMB 16.9. - 22.9.2019

16. 09. 2019 | 

 

Středa 18.9.
FK Teplice - FK Mladá Boleslav od 18.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U16 - FK Teplice U16 (AKA)
Čtvrtek 19.9.
FK Mladá Boleslav U13 - SK Slavia Praha U13 od 16.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U12 - SK Slavia Praha U12 od 16.30 hodin (AKA)
Cidlina U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 16.30 hodin
Cidlina U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 16.30 hodin
Cidlina U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 18.00 hodin
Sobota 21.9.
FK Jablonec B - FK Mladá Boleslav B od 10.30 hodin (ČFL)
1. FC Slovácko U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 11.00 hodin
1. FC Slovácko U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 13.15 hodin
FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.15 hodin
FC Hradec Králové U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - FK Viktoria Žižkov U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - FK Viktoria Žižkov U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
SKP U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 12.30 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Rejšice od 10.00 hodin
Neděle 22.9.
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava od 15.30 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U18 - FC Hradec Králové U18 od 11.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U16 od 13.15 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U11 - Březno/Řepov od 10.30 hodin (AKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Říčany od 9.00 hodin

Program týmů FKMB 9.9. - 16.9.2019

Program týmů FKMB 9.9. - 16.9.2019

08. 09. 2019 | 

 

Středa 11.9.
TJ Sokol Řepov U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 17.00 hodin
Pátek 13.9.
FK Teplice U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 10.30 hodin
FK Teplice U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 12.45 hodin
Sobota 14.9.
FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram od 16.30 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav U15 - České Budějovice U15 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - České Budějovice U14 od 14.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U13 - Turnaj Hradec Králové od 11.30 hodin
Dlouhá Lhota U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj Tábor od 9.00 hodin
Neděle 15.9.
FK Mladá Boleslav U19 - SK Sigma Olomouc U19 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - SK Sigma Olomouc U17 od 13.15 hodin
Trutnov U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 11.00 hodin
Trutnov U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - Turnaj Benešov od 10.00 hodin
FK Mladá Boleslav U10 - Krnsko U10 od 10.00 hodin (AKA1)
FK Mladá Boleslav U10 - Turnaj AKADEMIE MB od 13.00 hodin
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Říčany od 9.00 hodin
FK Mladá Boleslav U8 - Turnaj Skalsko od 13.00 hodin
Pondělí 16.9.
FK Mladá Boleslav B - FK Teplice B od 13.00 hodin (MST)

Boleslavští fotbalisté v českých reprezentacích

Boleslavští fotbalisté v českých reprezentacích

06. 09. 2019 | 

Přerušení české ligy kvůli celoevropskému programu reprezentačních týmů se samozřejmě týká i mladoboleslavských fotbalistů. Většina doléčuje šrámy z dosavadních mistrovských bojů a v trénincích utužuje kondici a sehranost. A Pavel Bucha, Jan Král, David Pech, Lukáš Mašek a Denis Kaulfus odcestovali za plněním reprezentačních povinností v různých věkových kategoriích.

Boleslavští desetiletí fotbalisté nenarazili na přemožitele

Boleslavští desetiletí fotbalisté nenarazili na přemožitele

02. 09. 2019 | 

Bezkonkurečně nejlepšími účastníky 14. ročníku turnaje fotbalových nadějí o pohár prezidenta FK Mladá Boleslav byli fotbalisté ročníku narození 2010 z domácího boleslavského klubu rozdělení do dvou družstev. Vyhráli všechna svá utkáních v základních skupinách i semifinále, proto se zákonitě ve finálovém duelu střetli o konečné prvenství.

Prvňáčkům začala škola

Prvňáčkům začala škola

02. 09. 2019 | 

V pondělí 2. září 2019 začal nový školní rok v mladoboleslavské základní škole Pastelka v ulici 17. listopadu mimojiné také pro prvňáčky specializované sportovní třídy se zaměřením na výchovu malých fotbalistů a basketbalistek.

Program týmů FKMB 2.9. - 8.9.2019

Program týmů FKMB 2.9. - 8.9.2019

02. 09. 2019 | 

 

Úterý 3.9.
FK Mladá Boleslav U9 - Benátky nad Jizerou od 18.00 hodin (AKA1)
Čtvrtek 5.9.
Cidlina Nový Bydžov U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 17.30 hodin
Cidlina Nový Bydžov U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 17.30 hodin
Sobota 7.9.
SK České Budějovice U19 - FK Mladá Boleslav U19 od 14.00 hodin
SK České Budějovice U17 - FK Mladá Boleslav U17 od 16.15 hodin
FK Pardubice U15 - FK Mladá Boleslav U15 od 10.15 hodin
FK Pardubice U14 - FK Mladá Boleslav U14 od 12.00 hodin
FK Mladá Boleslav U13 - Chrudim U13 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Chrudim U12 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U9 - Turnaj Liberec od 8.00 hodin
Neděle 8.9.
FC Slovan Liberec B - FK Mladá Boleslav B od 10.15 hodin
FK Mladá Boleslav U18 - Tempo Praha U18 od 11.00 hodin
FK Mladá Boleslav U16 - Tempo Praha U16 od 13.15 hodin
FK Mladá Boleslav U11 - TU Satelit od 14.00 hodin (AKA1)
FC Slovan Liberec U10 - FK Mladá Boleslav U10 od 14.00 hodin

NÁBOR FK MLADÁ BOLESLAV

NÁBOR FK MLADÁ BOLESLAV

29. 08. 2019 | 

Ve čtvrtek 5. 9. 2019 se bude konat na hřišti 8.ZŠ nábor do mládežnických družstev FK Mladá Boleslav pro ročníky 2011, 2012, 2013, 2014 a mladší. Začátek náboru je v 17.00 hodin. S sebou sportovní obuv, oblečení a míč. Sraz - 16.45 hodin.

Veškeré informace a registrace: Tomáš Ulrich 739875767 e-mail: tomas-ulrich@seznam.cz

Program týmů FKMB 26.8. - 1.9.2019

Program týmů FKMB 26.8. - 1.9.2019

26. 08. 2019 | 

 

Pondělí 26.8.
Měcholupy U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 17.00 hodin
Úterý 27.8.
FK Mladá Boleslav U11 - Xaverov U11 od 18.00 hodin (AKA1)
Středa 28.8.
FK Mladá Boleslav U17 - FK Teplice U17 od 13.00 hodin (AKA1)
FK Mladá Boleslav U13 - Vysoké Mýto U13 od 16.30 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U12 - Vysoké Mýto U12 od 16.30 hodin (ASTONKA)
Kosmonosy U9 - FK Mladá Boleslav U9 od 17.00 hodin
Sobota 31.8.
1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav od 17.00 hodin (FORTUNA:LIGA)
FK Mladá Boleslav B - TJ Slovan Velvary od 10.30 hodin (MST)
FK Mladá Boleslav U19 - MFK Karviná U19 od 14.00 hodin
FK Mladá Boleslav U17 - MFK Karviná U17 od 16.15 hodin
FK Mladá Boleslav U15 - AC Sparta Praha U15 od 10.00 hodin (ASTONKA)
FK Mladá Boleslav U14 - AC Sparta Praha U14 od 12.00 hodin (ASTONKA)
FK Pardubice U13 - FK Mladá Boleslav U13 od 10.00 hodin
FK Pardubice U12 - FK Mladá Boleslav U12 od 10.00 hodin
Neděle 1.9.
FC Slovan Liberec U18 - FK Mladá Boleslav U18 od 12.15 hodin
FC Slovan Liberec U16 - FK Mladá Boleslav U16 od 14.30 hodin
Čejetice U11 - FK Mladá Boleslav U11 od 8.45 hodin

<< <1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] > >>
Mládež

Aktuální novinky
šipka

Boleslav hraje v sobotu odpoledne v Opavě  |  18. 11. 2019

Utkání 17. kola české FORTUNA:LIGY ročníku 2019-20 Slezský FC Opava - FK Mladá Boleslav ...

šipka

Výhra po urputném boji  |  08. 11. 2019

Trenér boleslavského týmu Jozef Weber očekával, že se jeho svěřenci proti vršovickým Bo ...

šipka

Odveta za letní prohru vyšla, ale byla to dřina  |  08. 11. 2019

Boleslavští prohráli první poločas, ale krátce po změně stran dvěma góly otočili nepříz ...

šipka

V březnu pojede Boleslav k pohárovému duelu do Plzně  |  07. 11. 2019

Krátce po čtvrtečním poledni 7. listopadu 2019 losování v pražském sídle FAČR určilo čt ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 16 14 2 0 36:3 44
2. FC Viktoria Plzeň 16 10 3 3 31:15 33
3. FK Mladá Boleslav 16 9 2 5 32:22 29
4. FK Jablonec 16 8 4 4 29:22 28
5. AC Sparta Praha 16 7 4 5 30:21 25
6. FC Baník Ostrava 16 8 1 7 27:22 25
7. 1. FC Slovácko 16 7 4 5 20:21 25
8. SK České Budějovice 16 7 2 7 26:26 23
9. FC Slovan Liberec 16 6 3 7 25:26 21
10. SK Sigma Olomouc 16 4 7 5 22:23 19
11. FK Teplice 16 4 6 6 13:23 18
12. Bohemians Praha 1905 16 4 4 8 18:28 16
13. FC Fastav Zlín 16 4 3 9 11:22 15
14. 1. FK Příbram 16 3 4 9 14:28 13
15. MFK Karviná 16 2 5 9 11:23 11
16. SFC Opava 16 2 4 10 7:27 10
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT

Reklamní partneři

Aspera Compag Baxant Rohozec Maxitip

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Sportmebavi