15. 06. 2020 |
Po základní části FORTUNA:LIGY, čili po odehrání třiceti kol, skončila Mladá Boleslav desátá ze šestnácti účastníků. Jako nejhorší tým ze střední čtyřčlenné skupiny, oficiálně nazývané skupina o Evropu, se v nadstavbě střetne ve dvou semifinálových zápasech s Českými Budějovicemi.
Nadstavbový program týmů umístěných na 7. až 10. místě
neděle 21. června od 15 hodin 1. FC Slovácko (9.) - Bohemians 1905 (8.)
neděle 21. června od 17 hodin FK Mladá Boleslav (10.) - SK Dynamo České Budějovice (7.)
sobota 27. června od 15 hodin SK Dynamo České Budějovice (7.) - FK Mladá Boleslav (10.)
sobota 27. června od 17,30 hodin Bohemians 1905 (8.) - 1. FC Slovácko (9.)
sobota 4. července od 20 hodin finále na hřišti hůře umístěného týmu v základní části
úterý 7. července od 20 hodin odveta finále na hřišti lépe umístěného týmu v základní části
neděle 12. července od 17 hodin kvalifikace o Evropu týmu 4. nebo 5. ze skupiny o titul versus vítěz skupiny o Evropu
Utkání 26. kola FORTUNA:LIGY FK Mladá Boleslav - FC Zlín se hraje v neděli 31. března 2 ...
V 59. ročníku tuzemské ankety o nejlepšího fotbalistu uplynulého roku bodovali v nejpre ...
Devatenáctiletý stoper Tomáš Král je mladoboleslavským rodákem a odchovancem mladoboles ...
Přímou konfrontaci o účast v elitní ligové šestici lépe zvládli Boleslavští. V nečekaně ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 25 | 20 | 3 | 2 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha | 25 | 19 | 5 | 1 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 25 | 17 | 3 | 5 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko | 25 | 11 | 6 | 8 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava | 25 | 11 | 4 | 10 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav | 25 | 10 | 6 | 9 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc | 25 | 9 | 6 | 10 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice | 25 | 8 | 8 | 9 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec | 25 | 8 | 8 | 9 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec | 25 | 6 | 10 | 9 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 25 | 6 | 10 | 9 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové | 25 | 6 | 9 | 10 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice | 25 | 6 | 5 | 14 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín | 25 | 4 | 8 | 13 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná | 25 | 5 | 4 | 16 | 25:47 | 19 |
16. | SK České Budějovice | 25 | 5 | 3 | 17 | 26:54 | 18 |